Skocz do zawartości
SilentMan

Sortowanie Ikon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z posortowaniem ikon w systemie Windows XP Prof z SP2.

Mianowicie mam katalog z mp3, i są one posortowane wg. nazw plików, chciałbym je posortować wg. daty utworzenia ich na dysku, jednak w menu kontekstowym 'Rozmieść ikony (...)' mam tylko jakieś beznadziejne typy sortowania wg. IDv3tagów... i to nie spełnia w ogóle moich oczekiwań bo mptrójki są zgrane z oryginalnych płyt i nie mają tytułów itd. Wszedłem więc do folderu Moje dokumenty i tam w menu kontekstowym było już Rozmieść pliki wg. modyfikacji... w menu opcje folderów nakazałem mu zastosować to do wszystkich folderów, i mp3 zostały posortowane wg. dat modyfikacji, ale to nadal wprowadza mi olbrzymi bałagan ponieważ niektóre pliki były modyfikowane w datach późniejszych aniżeli były utworzone, a ja chciałbym posortować je wg. daty umieszczenia ich w tamtejszej lokazlizacji, a nie wg. dat modyfikacji. W Windows 2000 na którym dawno temu pracowałem nie było tego pokroju problemów, czy ktoś wie jak w folderze posortować pliki wg. daty ich utworzenia?

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...