Skocz do zawartości
Buu

Zawieszajacy Sie Komp

Rekomendowane odpowiedzi

eh dopadlo mnie :/

 

Spec. sprzetu w sigu.

 

Mam problemik z kompem, a jakze :wink: Mianowicie po odpaleniu jakiejkolwiek gry komp zawiesza sie po pewnym czasie. Zeby uprzedzic pytania: system WinXP+SP2 + nforce 5.10 + najnowsze catalysty + inne niezbedne sterowniki. Kiedys na poprzednim systemie tez tak mialem i ( chyba) pomoglo odinstalowanie ktoregos sterownika z paczki od nforca. Wszystko by bylo pieknie gdyby to dzialalo ale nie dziala, tzn probowalem juz odinstalowac wszystkie czesci "pakietu" ale to ciagle to samo.

 

Ma ktos jakis pomysl co jest tego przyczyna?

 

PS: nic sie nie przegrzewa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz temperatury, odkrec sprzet no i na koncu mozesz sprobowac tego linka co mam w podpisie.

Na temat blue screnów bylo juz mnostwo tematów i na forum i w FAQ wiec proponuje troche poszperac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz temperatury, odkrec sprzet no i na koncu mozesz sprobowac tego linka co mam w podpisie.

Na temat blue screnów bylo juz mnostwo tematów i na forum i w FAQ wiec proponuje troche poszperac

1498430[/snapback]

Zeby to byl blue screan...... powiem tak system sam nie wie co powoduje zwiechy, nawet "debugowanie" nie wie :wink: Ale ja juz wiem... dysk mi sie rozsypal :-|. 3 tygodniowy seagat z serii 8 :/ w poniedzialek jedzie do serwisu :angry: 250GB poszlo sie.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...