Skocz do zawartości
h4ndstyl3

Uszkodona Płyta Główna!?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z grą GTA SA. Podczas grania (tylko w dynamicznych momętach akcji) na monitorze pojawia sie komunikat na niebieskim tle, trwający ułamek sek. tak ze niemozna nic odczytac, no i restartuje sie komputer. Niewiem co jest grane mam w sumie podkręconego semprona +2400 (1667Mhz) na 2000 Mhz. Wydaje mi sie ze własnie przez to podkęcenie gra niedziała, ale po powrocie do domyslnych ustawień dalej to samo!!! (reszta gier działa bez problemów) Może ktoś wie o co chodzi. Proszę o pomoc. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem identyczny problem i nei wiedzialem czym bylo to spowodowane. Wszystko "naprawilo sie" dwa dni temu jak przenosilem sprzet do nowego big towera. Wydaje mi sie ze po przeczyszczeniu pentagrama ktory zakurzony byl bardzo sytuacja sie poprawila. Moze procesor za bardzo sie grzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze niech ktos wymysli sposub na te GTA bo niemoge se pograc dłuzej niz 5min :angry: a mam zlamana noge wiec sie zanudze :? ja juz próbowałem wszystkiego zmieniałem chyba 4sterowniki do karty graficznej instalowalem 2 systemy jeden starszy drugi nowszy :unsure: ! sprobuje jeszcze zainstalowac windows 98 chociaz niewiem co to pomoze :unsure: prosze pomocy!

 

a ktos chcial zobaczyc moje napioecia i temp daje załacznik

 

 

pomocy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby zmiana systemu cos pomogla ;/ Sprawdz czy sie wywala na najnizszych detalach i ile wtedy wytrzymuje... Jak sie nic nie sypnie to moze wystarczy zmiejszyc rozdzielczosc czy wylaczyc kilka wizualnych wodotryskow...

 

Wlasnie, nie napisales jaka masz temp na procku, jak Ci system pada i sprawdz jeszcze temp na grafie, najlepiej dotknij jak nie mozesz inaczej...

Edytowane przez szmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałem najnisze detale i rozdzielczosc <_< i pogralem 1min i 46s :angry: znów restart ! temp na kompie niezmienia sie a na krcie graficznej mam zamątowany wentylatorek wiec niemoze sie przegrzewac! <_< a co do sterów Audio to co mam zrobic ? bo mam zaistalowane stery orgnalne z płyty głownej Abita Nf7 :unsure: podajcie linka do jakis innych sterow prosze :mur:

 

 

Pomocy :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja również mam problem z GTA:SA ale o nieco innym podłożu.Otóż gra za cholere nie chce chodzić mi w rozdzielczości 1024x768 @ 85Hz tylko 60Hz.Ekran jest wtedy nie naciagniety do konca i strasznie jarzy.W opcjach Nvidia mam ustawione wszystko poprawnie,równiez w ustawieniach karty graficznej.Wszystkie gry normalnie chodza na 85 tylko nie GTA.Umie ktoś na to zaradzić?

PS:moja karta gf fx5900xt

PS2:riva tuner tez nie pomogl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem. Jestem pewny ze nie jest to wina oc. Gra sie wiesza tylko podczas wykonywania misji (przynajmniej u mnie). Moj brat nie bral zadnego zadania tylko biegal po miescie i bylo OK. Jak tylko cos przyją to reset. Zainstaluje te stary audio i zobaczymy co będzie, ale nie martwcie sie to nie jest wina sprzetu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...