Skocz do zawartości
ath

Flyff

Rekomendowane odpowiedzi

Widzac przygnebienie jakie panuje w topicu o waszej ulubionej gierce r.o.s.e. online postanowilem sprezentowac wam gre bardzo podobna do rozy, niektorzy mowia, ze moze byc jej godnym nastepca.

 

Gierka nosi zabawna nazwe Flyff (Fly For Fun). Jest to beta.

Flyff Homepage

 

client download ( 411mb )

 

O gierce dowiedzialem sie ze stronki mmorpg.pl i ogolnie opinie sa pozytywne.

Co do wymagan sprzetowych to sa takie same jak w rose.

 

Gra bedzie wygladala podobnie do rose wiec wszystkich ktorym spodobalo sie rose i niechce im sie grac bo admini zrobili resa a wy potraciliscie postacie (tak jak ja champana 80 ;/)

 

...

 

Ok wiec gra jest naprawde spoko...

Animacja powiem nawet lepsza nish w rose grafika bardziej przypadla mi o gustu

Naprawde warto sciagnac i popykac

 

...

 

Gralem sobie w to dzisiaj i musze powiedziec ze wgniata ROSE w ziemie. Gierka ma to 'cos'.

A tutaj kilka screenshotow na zachete:

scr1

scr2

scr3

scr4

screeny z wersji koreanskiej, japonskiej, chinskiej ???

 

ps. gierki niestety jeszcze nie testowalem, ale zrobie to w najblizszym czasie (gw : )

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO ja jestem fanem mmorpg, takze klient juz sie zasysa...

 

btw. nie dziala link do stronki.

1510683[/snapback]

Link juz poprawiony, bylo za duzo http ;]

 

Ja tez zaczynam ssac.

Rosomacy do testowania i zdawac relacje. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlasnie zasysam , zobaczymy czy jest chociaz w polowie tak dobra jak ROSE :(

 

hmmm powiem szczerze ze gra przypomina troche nasze kochane rose ale jestem mile zaskoczony:) mam juz 5 lvl i osoby ktore zemna graly w Rose napewno sie domyslaja ze robie maga:P Gra sie naprawde przyjemnie, polecam moze zrobimy jakies party??

Xywka w grze KancikPL

Edytowane przez kancik666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy i kolezanki powiedzcie mi jak sie tego collectera uzywa bo mam ten najtanszy i nic nie wsysa ?? zabilem te duze potwory i ich nie wsysa a koles podlecial i mi go wsysnal.

mam 21 lvl narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boro nie czemu masz problem z rejestracja (moze sprobuj z innej przegladarki wejsc jak korzystam z avanta)

a tak to mam jedno pytanie :

jestem na arenie do walki pvp i nie moge z nikim walczyc naciskam alt + na jakiegos chlopka co tam jest w poblizu i nie ma funkcji do walki z nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety... w Explorerze i ferofoxie jest tak samo... wyłączenie jak i włączenie Firewala nic nie daje... także wyłączenie antywajrusa też nie rpzynosi żadnych efektów... widze że ta gra nie jest dla mnie... ehhe chyba zamówie sobie Guld War.. ( PS. Mały ot.. ma ktoś moze porzyczyć na kilka dni konto do tej ze gry bo jeszcze nie grałem.. a sie zastanawiam czy przypadnie mi do gustu.... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to nie jest raczej wina przegladarki a raczej servera ^^

z boardow na stronie mozna przeczytac iz problemy z rejestracja zaczely sie ~12.07.2005 i jak na razie bez efektu, sam nie moge sie zarejestrować ^^'

kicha, no ale jesli komus sie uda to niech wali tu... badz na PM, co do gierki to juz widzialem i trza przyznac ze fajniutka ^^ poziom moze i idzie dlugo ale to swietnie, nie to co 5 minut i 25 level o.O'.

 

wracajac do rejestracjii ^^ to:

na tych serverach wszystko dziala ^^'

 

:mur: Japan

 

:mur: Korea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w flyff od jakis 3 godzin (jedna reka co prawda, ach ten cholerny gips na prawej lapie ==), wydaje sie byc dosc sympatyczna gra, nie az tak slodka jak rose, co prawda z gorsza grafika...coz, zobaczymy, albo w flyff bede grac albo wroce do rose, zrobic supportera jak sie patrzy...a zawsze pozostaje wierne ro, jakby cus XD

 

przepraszam za literowki i brak polskich znaczkow, ale mam tylko jedna reke dzialajaca i to w dodatku lewa =='

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ROSE upadło. Wszędzie pełno hacków, cwaniaków z dupe'owanymi itemami, jewelami itp. Dodatkowo Rose wchodzi (albo już wszedł - nie jestem na bieżąco w temacie) w fazę p2p (pay2play). Więcej przemyśleń o Rose, zarówno moich, jak i innych userów w topicu o Rose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem sobie ta gierke od nowa, w miedzy czasie powychodzilo sporo updateow i gierka sie rozwinela z tego co czytalem. Narazie natluklem 5lvl, moze ktos doradzi, gdzie najlepiej expic, zeby dopic do tego 15lvl, bo narazie tluke takie 3lvl grzybki a xp idzie straasznie wolno, z 5lvl robactwem juz sobie nie radze. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...