Skocz do zawartości
r0bu$

Edycja Filmu //

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest taki prgoram ktory wyedytuje zapisany juz film ! nie chodzi mi o windows Movie maker lecz poszukuje programu ktory nalozy na siebie jakies litery !! moze pisze niezrozumiale !! podam przyklad

 

1.Jest film na dole filmu caly czas pisze Adam

 

2.chce w te miejsce wkleic inny napis zzeby nei bylo wiadc Adama

 

 

HELP HELP HELP plose pisac jaki soft jaki sposob jaki link ! :@:@:@:@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehm , takiej opcji o ile ja wiem jezcze w zyciu nie widzialem , ale zawssze mozna kombinowac , jesli ten napis jest na pasku PAL to mozesz zrobic 'czarna" maske i na to dac inny napis , jedyny bol ze musisz film renderowac od nowa na zerowej kompresji co zajmie ci TRRROOOOOOOCCCCCHHHHHEEEE czasu <_< ja pracuje na Sony Vegas 5.0 i jak narazie jeden z lepszych programow do obrobki video i audio ( ale to drugie w mniejszym stopniu ) . B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj sobie tutoriali... Jak nie czaisz co to keyfrejm, tajmlajn, bezier, tryby nakładania, kompresja audio i video to odstaw narazie montowanie filmów i trochę poczytaj teorii...

 

a do edycji audio z vegasem działa równolegle znakomity sony sounforge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko teraz weź rekompresuj cały film, renderuj od nowa.. i kompresuj ponownie.... niedość że potrwa to 2 tygodnie to jeszzce jakość wyjściowa będzie kiepska i objętość pliku wzrośnie...

 

Nie ma takiego programu który umożliwia wprowadzene drobnych zmian na zasadzie podobnej do bezstratnej edycji plików JPG?

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podlacze sie do tego tematu, bo nowego nie ma sensu zakladac.Sprawa wyglada nastepujaco.Moj Tato kupil sobie tuner TV.Chce on sobie nagrywac filmy z TV na kompa, ale jednak to sporo zajmuje.Jest w zalaczonym programie kilkanascie koderow, ale nawet po skompresowaniu przez nie i tak film sporo zajmuje.

Potrzebuje nazw jakis programow/programu do kompresji filmow, latwego w obsludze bo to raczej moj tata sie nim bedzie poslugiwal.Zreszta moja wiedza w tym temacie takze jest plytka, bo nigdy z tym nie mialem do czynienia

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...