Jump to content
total90

Problem Z Procem

Recommended Posts

Jesli procesor ma urwaną jedną nóżke to czy może pracowac normalnie czy jest już do wyrzucenia.Proszę o odpowiedź!!!

1516400[/snapback]

zalerzy jak bardzo ma urwana ta nozke:) jesli widac dany pin to mozna to naprawic, jak masz jakas fotke to zarzuc

dobra a moge wiedzieć z czego zrobione są nóżki procesora

1517413[/snapback]

jak to z czego ? z jakiegos stopu metalu, moze to byc jakas miedz z dodatkiem złota ale tego to nei wiem na 100% mzoe to byc poprostu czysta, wysokie jjakosci miedz albo jej stop

nie fake sproboje dac img

edyta: cholera troche za duze a nie chce mi sie zmniejszac :? robie 1519489[/snapback]

link bezposredni wyglada tak http://dl4.rapidshare.de/files/2657807/218...rton-2500-b.jpg

a to jak piny wygladaja to ja wiem ;) ale nei wiem jak bardzo jest ulamany, dasz real foto to pogadamy

To bardzo zależy jaki procesor i której nóżki brakuje - sam kiedyś polecałem amputacje nóżek w celkach żeby płyty wykrywały je jako procesory na fsb 100 zamiast 66. Nie wszystkie nózki sązwiązane z transferem danych - sprawdzałęś wg specyfikacji za co jest odpowiedzialna ta nóżka ?

To bardzo zależy jaki procesor i której nóżki brakuje - sam kiedyś polecałem amputacje nóżek w celkach żeby płyty wykrywały je jako procesory na fsb 100 zamiast 66. Nie wszystkie nózki sązwiązane z transferem danych - sprawdzałęś wg specyfikacji za co jest odpowiedzialna ta nóżka ?

1519527[/snapback]

nie sprawdzalem poniewaz nie moglem znalezc odpowiedniej strony.Czy moglbys mi

podac jakas stronke o specyfikacji nóżek