Skocz do zawartości
Vincent de Marco

Ceny 6800gt

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz kupisz Leadteka za 1119zł na AGP. Włąśnie jestem od wczoraj zaopatrzony w takie cudo :D. Kupilęm w www.computer.istore.pl. Musze przyznać, ze nieźle sie grzeje (winda-65*, benchamrki 78-80*). I jeszcze ja mam takiego babola. Rdzeń sie kręci spokojnie na 425, tylko pamieci daja rade do max 1050 :/ Coś to bardzo dziwne... Może to wina sterów? Mam te Leadteka najnowsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz pewne ze Leadtek leci w kulki i ze ta tansza wersja to odblokowany 6800. Przyznalo mi sie dzis na WGE do tego paru sprzedawcow. Ta partia zostala wycofana, ale jeszcze mozna ja kupic. Jak ktos chce to prosze bardzo, bo w sumie karta niczym nie ustepuje 'prawdziwemu' Leadtek-owi 6800GT za 1500-1600 zł. Ale jednak niesmak pozostaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz pewne ze Leadtek leci w kulki i ze ta tansza wersja to odblokowany 6800. Przyznalo mi sie dzis na WGE do tego paru sprzedawcow. Ta partia zostala wycofana, ale jeszcze mozna ja kupic. Jak ktos chce to prosze bardzo, bo w sumie karta niczym nie ustepuje 'prawdziwemu' Leadtek-owi 6800GT za 1500-1600 zł. Ale jednak niesmak pozostaje...

1533243[/snapback]

Tylko pamieci do [gluteus maximus] :lol:

Ja mam jednego z pierwszych 6800Gt (Leadtek) jakie się pojawiły na rynku. Bez żadnych modów idzie na rdzeń 440-450, pamięci 1200. Ale zapłaciłem za niego dość dużo :-| Ale tak to jest jak chce się mieć kartę zaraz po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proline jest "normalnym" sklepem i ma 6800gt w czenie 1189zł

co to znaczy ze pamieci do Leadtek 6800gt są słabe? tzn że pamieci maja duży czas dostępu dostępu ???

a czy jest to prawda ze leadtek daje do 6800gt dwa rodzaje pamięci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proline jest "normalnym" sklepem i ma 6800gt w czenie 1189zł

co to znaczy ze pamieci do Leadtek 6800gt są słabe?  tzn że pamieci maja duży czas dostępu  dostępu ???

a czy jest to prawda ze leadtek daje do 6800gt dwa rodzaje pamięci ?

1539066[/snapback]

O tym właśnie pisał Vincent de Marco powyrzej, to niby tylko taka seria jedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tego Leadteka 6800gt z proline, dopłaciłem po tym jak padł mój modowalny leadtek 6800, i jest to normalne 6800gt i nie jest to ta wersja z pamięciami puszczonymi na 900mhz czy coś w tym stylu.

A co do ceny to porostu wreszcie zbliżyła sie do tego co na zachodzie, a czemu akurat leadtek? pewnie wszystko zależy od dystrybutora i tego , że te karty najlepiej schodziły i nie leżakują jak inne 6800gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leadtek Winfast GF 6800 GT na AGP w proline poszedł w góre cenowo :angry:

Przez dłuzszy czas ta grafa była w cenie 1169 PLN. W wakacje troche porobiłem, z funduszami przekroczyłem 1k zeta, zaglądam do cennika... :mur: 160 złotych więcej :?

Po opóźnionych premierach radeonów X1 series wydawało mi się nastepna cena tej grafy bedzie poniżej 1000 PLN. Troche nie rozumiem tej sytuacji. Tłumaczyc to dużym popytem, wysokimi cenami benzyny...?

I teraz pytanie: poczekac na ewentualny spadek cen - kiedyś na pewno spadną a ja już wystarczająco długo czekam, w końcu chciałbym w coś zaszpilać. Czy może kupic coś innego, np. Galaxy za 1299,99 lub Poin Of View za 1269,99 (oba na allegro u Archego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem znaleść winfast 6800gt (agp)w częstochowie .wszędzie brak.

Bino ,komputronik - nie ma i nie będzie

co jest grane?

1696875[/snapback]

Przechodzisz to co ja miałem przed miesiącem - te karty już są po prostu wycofywane. Ja zastanawiałem się nad tą kartą, ale nie mogłem jej nigdzie znaleźć (no, na allegro nie szukałem). W końcu kupiłem zwykłe 6800 Leadteka - przedostatnią sztukę w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem znaleść winfast 6800gt (agp)w częstochowie .wszędzie brak.

Bino ,komputronik - nie ma i nie będzie

co jest grane?

 

jak nie w Polsce to w Unii Europejskiej trzeba szukać!

Wlaśnie zakupiłem MSI 6800GT (czerwony laminat -jeden molex)za 224 euro + 45zł za przekaz bankowy w niemieckim sklepie internetowym, w którym jednak ceny się ostro wahają teraz jest 358 euro(zobaczcie na stronie tzw.Preisentwicklung(zmiana ceny w dowolnym okresie)

link:http://www2.computeruniverse.net/urlmapper2.asp?mapurl=/products/90111570.asp&agent=288&urlmapped=true

 

ale lepiej namierzać przez szukajkę w Austri albo w Niemczech(lewy górny róg strony do której link podaję) jn.

http://www.geizhals.at/a104458.html

..karta spisuje się znakomicie tzn. cicha (serio!) "zimna" i ma potężny potencjał overlockerski, osobiście ustawiłem ją jak w podpisie, ale na rosyjskim forum gościu ustawił stabilnie rdzeń na 455Mhz i pamiątki na 1240 (pewnie to sprawdzę, ale póki co to w gierasach karta wymiata....masakra!)

Edytowane przez imalas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...