Skocz do zawartości
RadeX

---{ Pure Metal }--- Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Proponowałem to samo pare postów wyżej

Sorka Outlander po pijaku wiecej nie bede pisal :P bo nie moge wtedy czytac tylko klepie na klawierce :P

a tak serio serio to nie chcialo mi sie czytac (natura leniwego polaka :P )

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam...na allegro mozna wyrwac takie przewody EL 1.5m za ok.40zl, i to jest najtaniej jak znalazlem...oczywiscie razem z inwerterem.

A co do samego moda, to bardzo mi sie podoba front z napedami (a konkretniej z zaslepkami). Tak powinni montowac je w budach alu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Front całkiem ciekawy, faktycznie efekt psują łebki śrub. Może dałoby się dać takie z okrągłymi łebkami, pod którymi znajduje się kwadratowa wypustka utrzymująca śrubę w jednej pozycji?

 

Coś w tym guście:

 

(+----

 

Stosujesz materiały wysokiej jakości, a szkoda je łączyć brzydkimi śrubami.

 

Edit:

Czy można dostać takie kątowniki oksydowane/anodyzowane na czarny bądź grafitowy kolor?

Edytowane przez NoSF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Front całkiem ciekawy, faktycznie efekt psują łebki śrub. Może dałoby się dać takie z okrągłymi łebkami, pod którymi znajduje się kwadratowa wypustka utrzymująca śrubę w jednej pozycji?

 

Coś w tym guście:

 

(+----

 

Stosujesz materiały wysokiej jakości, a szkoda je łączyć brzydkimi śrubami.

 

Edit:

Czy można dostać takie kątowniki oksydowane/anodyzowane na czarny bądź grafitowy kolor?

problem w tym ze sruby MAJA byc zakrecane labkami

to na razie przymiarki, jesli znajde ladniejsze srubki to moze kupie

 

osobiscie takich katownikow nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Front całkiem ciekawy, faktycznie efekt psują łebki śrub. Może dałoby się dać takie z okrągłymi łebkami, pod którymi znajduje się kwadratowa wypustka utrzymująca śrubę w jednej pozycji?

 

Coś w tym guście:

 

(+----

 

Stosujesz materiały wysokiej jakości, a szkoda je łączyć brzydkimi śrubami.

 

Edit:

Czy można dostać takie kątowniki oksydowane/anodyzowane na czarny bądź grafitowy kolor?

1539539[/snapback]

oksydowane nie wiem co to jest ale chyba widziałem cena 30zł za 1m chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wakacje troche mna zawladnely ale tak czy siak z pracami posuwam sie dosc szybko jak sie wezme ;) zrobilem mocowanie na plyte glowna z alu perforowanego i takich knypkow ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

nagrywarka bedzie podczepiona pod sufitem a co do dysku jeszcze zobacze

 

najwazniejsze czesci czyli blachy na bude sa w trakcie zalatwiania :)

 

stay tuned

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde radek mialem nadzieje ze bedzie ci mozna wreszcie dowalic za to dogryzanie twoje innym userom ale przyznam ze smykalke masz do śmodowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie zbyt duzo "ochow" i "achow" w mych postach ujrzec nie mozna ale to dlatego ze skupiam sie zawsze na tym co mozna poprawic, zmienic, rozwiazac w inny sposob, na tym co mnie gryzie i mi sie nie podoba, co zostalo zle wykonane (bez gustu, na odwal sie). staram sie zauwazac szczegoly i stad moze to moje narzekanie ;] a jesli cos rzeczywiscie jest fajne to mowie ze jest ok ale poza tym staram sie udzielac konstruktynwej krytyki

wielu ludzi zapomnialo juz chyba co to jest i dlatego czasami widzimy chore akcje w wykonaniu takich zapominalskich obdarzonych doza krytyki przeze mnie lub innych uzytkownikow

 

pozdrawiam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko prosze Cie bardzo.. pod żadnym pozorem nie wkładaj tam szaarej nagrywarki bez uprzedniego zmodowania...

 

myślę że jako zaawansowany pro-moder nie popełnisz takiego błędu.. i cd-roman bedzie jakoś ukryty, zmodowany i nie popsuje imażu całej obudowy

(jesli pisałeś o modowaniu cdroma to przepraszam... nie chciało mi sie czytać kazdego posta :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ząbki od żabek sa wciśnięte w otwory od blachy?? jak tak jakoś nie jestem przekonany czy będzie dobrze trzymać... jak zdejmujesz to mocowanie mobo od budy?? odkręcasz jakieś zatrzaski czy cuś?? zaokrąglisz troche kanty jak proponowałem?? jaka będzie lewa blacha, myślisz nad jakimś okienkiem, czy będzie zwykła blacha??

 

masz u mnie plusa poniewaz masz szybkie tempo pracy ja sie bawie przy swoim bigtowerze at którego kupiłem na allegro za 10zł :lol: to tylko pociełem blache by się to otwierała do góry a i tak najlepiej tego nie zrobiłem :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelzak - nie wiem czy znajda sie materialy i kasa, w kazdym razie pokombinuje, spokojna Twoja ;]

 

quarantino - tak, sa wcisniete ale maja od spodu zaczepy ktore nie pozwalaja im wypasc i trzyma sie toto bardzo dobrze (mialem te zaczepy w budzie tracer'a). to mocowanie do mobo jest przykrecone do konstrukcji czterema srubami. nie wiem jak proponowales zebym zaokraglil ale w planie moda masz obraz tego jak ma wygladac buda, listewka z przyciskiem i klapki na cd mialy byc zaokraglone ale na razie mam wazniejsze rzeczy na glowie, tym zajme sie pozniej. okienko bedzie (tak jak w planie), prawdopodobnie matowa pleksa przyslonieta perforowanym alu, a na tym symbol futurelabs.pl, pod tym bedzie katoda (takie moje plany na razie, potem jeszcze zobacze :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka ze sie znowu czepiam :P ale tak serio serio to zaslepke od portow i sledzi bedziesz strugal we wlasnym zakresie czy bedziesz jakis przeszczep robil ??

I prosze zmien te srubska :P bo mnie wykrecaja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zabki nie rzucaja sie tak w oczy bo maja malutkie zaczepy a kolki dystansowe beda szpecily jeszcze srubki. dobrze jest i niech nie zmienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dajcie mu skończyć...:) ja sam ja buduje obudowe czy cokolwiek... to zawsze skrecam czym popadnie... a potem ewentualnie pracuje nad drobiazgami.. narazie dał takie śruby żeby sie trzymało :D - moze zmieni :)

 

co do nagrywarki to problem modowania nie zalezy raczej od kasy... powstaje raczej pyanie czy jestes w stanie poświecic swoją piękną, wręcz wyśmienitą obudowe owej nagrywarki na straty :D, bo większość ludzi się boi, a to że gwarancja a to że tamto... :D

 

rozwiązania są zawsze 2.. albo chowa się cd roma żeby nie było go widać (zależy od kształtu obudowy), albo moduje... w każdym innym przypadku mod wygląda na niedokończony :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pelzak - albo sie boi utraty gwarancji albo ze ja zniszcza albo im sie nie chce :P to ja :P

moze kiedys narazie nie chce mi sie kupowac bezbarwnego lakieru zeby zabezpieczyc chrom itd :?

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...