Skocz do zawartości
azedor

Auus 6800 Le Podkręcanie

Rekomendowane odpowiedzi

kupieł nowego ausu 6800 le i jestem wkurzony bo nie mogę doblkować żadnych potoków, jestli doblokuje 4 lub 8 pojawai się ten samo błąd w gradice tzn w 3dmarku 2003 w tescie z "mother nature" na wodzie pojawaija się kropki, tak samo w ostatni tescie "rag troll" na całym ekranie pojawaija się znowu kroppki białe lub czarne. myślałem, czy nie istnieje jakiś zmodowany bios do tej karty co by np, zwiększał napięcia, bo zarówno przy oblkoowanie bitu 03 jak i 02 mam ten sam błąd w grafie, dziwne żeby były oba uszkodzone w ten sam sposób.

 

czy ktoś wie, co mógłbym zrobić w takiej sytyacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta sama karte i ten sam problem :? Albo zielone smogi na niebie w 3dmarku 2003 albo ruchome szachownice....zaden pixel shader mi sie nie odblokowal tylko wszystkie vertexy :angry: . Podobno zmianą napiec w biosie karty da sie cos z tym zrobic..Dobrze zrozumialem probowales tego i nie udalo sie? Na razie krece karte mam 415\850.. I 8700 w 3d marku 2003 :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta sama karte i ten sam problem :?  Albo zielone smogi na niebie w 3dmarku 2003 albo ruchome szachownice....zaden pixel shader mi sie nie odblokowal tylko wszystkie vertexy :angry:  . Podobno zmianą napiec w biosie karty da sie cos z tym zrobic..Dobrze zrozumialem probowales tego i nie udalo sie? Na razie krece karte  mam  415\850.. I 8700 w 3d marku 2003 :mur:

1546254[/snapback]

z tym już NIC nie da się zrobić, możesz spróbować uszkodzić karte i wymienić na gware ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...