Skocz do zawartości
Trendzik

Na Jakie Uczelnie/kierunki Się Wybieracie ?

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, na jakie uczelnie/kierunki/specjalizacje się wybieracie ?? Matura za nami, więc trzeba teraz gdzieś iść na studia.

 

Ja złożyłem na Uniwerek na Europeistyke , oraz na Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (specjalizacja logistyka)!

 

Jeżeli się dostane na oba to wybiore nr. 2 ;) (choć moja matura jest średnia i oceny na świadectwie ukończenia liceum też mam średnie)

 

A wy ?? Gdzie się wybieracie ??

 

 

ps. Najlepiej piszcie też w tym temacie, po ogłoszeniu wyników, kto się dostał na studia i gdzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filologia angielska /kolegium karkonoskie/

ekonomia /akademia ekonomiczna/ - kierunek wybiera sie po 2-gim roku

 

wolalbym to pierwsze, zobaczymy... moze sie uda ;)

wyniki byly calkiem ok, czeka mnie jeszcze rozmowa kwalifikacyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest to nauka pod zawod nauczyciela, ale mi bardziej chodzi o umiejetnosc swobodnego operowania tym jezykiem, a to przyda sie w poszukiwaniu pracy niekoniecznie w Polsce ;p

Nie stac mnie na jakies prywatne lekcje, wiec zawsze to jakies wyjscie zwlaszcza ze nauka angola sprawia mi przyjemnosc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest to nauka pod zawod nauczyciela, ale mi bardziej chodzi o umiejetnosc swobodnego operowania tym jezykiem, a to przyda sie w poszukiwaniu pracy niekoniecznie w Polsce ;p

Nie stac mnie na jakies prywatne lekcje, wiec zawsze to jakies wyjscie zwlaszcza ze nauka angola sprawia mi przyjemnosc ;]

1534452[/snapback]

A ile tak średnio dziennie uczysz się , i z czego korzystasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wy chyba nie zrozumieliscie tematu. Temat jest dla maturzystów, którzy zdawali w tym roku !!

1533609[/snapback]

 

zrozumialem abrdzo dobrze, w tym roku zdawallem nowa mature i w tym roku zdalem na UJ, wiec o co chodzi ? ( na uj liczyl mi sie tylko egzamin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...