Skocz do zawartości
Gość Masta_KKIILLAA!!

Alienware

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Masta_KKIILLAA!!

Witam Wszystkch

Szukam wlasnie laptopa o duze wydajnosci i zastanawialem sie nad firma alienware.

Tylko czy jest sens wydawac tyle pieniedzy skoro za rok taki sprzet bedzie przestarzaly??? Od laptopa moge odprowadzic podatek ale nadal cena pozostaje wysoka :( Oto Konfig:

p4 3.6Ghz

2Gb ram 533Mhz (2x1024)

Ati x800 Mobile 256MB

2x100Gb 5400rpm Raid0

2xNagrywarka DVD (8x -/+/RW/Rom/DL)

17' WSXGA (1680x1050)

itd.

Czy jest kupowac takiego laptopa jezeli cena bedzie bliska 10tys???

Z gory dzieki za odp.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p4 3.6Ghz

2Gb ram 533Mhz (2x1024)

Ati x800 Mobile 256MB

2x100Gb 5400rpm Raid0

2xNagrywarka DVD (8x -/+/RW/Rom/DL)

17' WSXGA (1680x1050)

itd.

Czy jest kupowac takiego laptopa jezeli cena bedzie bliska 10tys???

Z gory dzieki za odp.

Pozdr.

1537531[/snapback]

 

 

Ja bym na Twoim miejscu zostal narazie przy XPS2 a potem dokupil cos 64bit. Alienware podobno olewa klientow.

 

Z mocnych notebookow zobacz jeszcze sager'a. Nie wiem szczerze mowiac czy wychodzi taniej/drozej, ale tez fajne zabawki mozna kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Ok sprawa jest taka - musze laptopa zakupic drogiego o duze wydajnosci :)

Dell w EU odpada bo ceny sa za duze!! Alienware w niemczech ma nawet znosne ceny!!

Ta konfiguracja wypada za rowne 10tys ale bede sie jeszcze targowal!! Sagery nie sa dostepne w europie a Eurocom to kazdy wie jak ceny sobie zyczy za swoje laptopy :(

Pozostaje alienware :) Powiedzcie mi czy oplaca sie kupowac wlasnie taki model za tyle pieniedzy. Czy wydajnosciow wystarczy na 2 lata??

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

... a dzieci w Afryce nie maja co jesc  :sad:

1538014[/snapback]

Ja sie nie chce chwalic czy jak to sobie odbieraci tylko prosze o prade :) Sam nie jestesm ksieciem ale skoro jestem w stanie na niego zarobic to czemu mam niebrac go pod uwage!! Wiesz zeby bylo fer to moze powinnienem jesc tylko jablka!! Zycie nie jest fer i nie mowie ze nie jest mi smutno z powodu sytuacji na swiecie - jednak ja sam swiata nie zmienie :( Ok ale schodzimy z tematu :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz kupiś superwydajnego laptopa zqa 10k to ja bym się zastanowil nad desktopem. Za tą kase masz Pentiuma D ddr 877 i kupe innych bajerów. 10 tys za laptopa to trochę dużo, skoro myślisz że za rok bedzie już za słaby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

jeżeli masz kupiś superwydajnego laptopa zqa 10k to ja bym się zastanowil nad desktopem. Za tą kase masz Pentiuma D ddr 877 i kupe innych bajerów. 10 tys za laptopa to trochę dużo, skoro myślisz że za rok bedzie już za słaby :)

1538471[/snapback]

Jednak ja nie zostaje dluzej w jednym miejscu niz moze 2 tyg - tak wiec musi to byc laptopek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

jeden kłszczn

po co Ci laptop za 10k jak na nim nie da sie grać ?

tzn. gra na takim czymś jest raczej denerwująca niż przyjemna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakim aspekcie nieprzyjemna?

LCD w laptopach sa wysokiej jakosci, wiec smuzenie w grach razej minimalne lub calkowity brak.. klawiatury raczej nie odbiegaja od standardu(a dzis nawet tendy sa laptopowe klawy do desktopow - vide ultrax). mysz podlacza sie normalne - tyle miejsca w torbie chyba sie znajdzie zeby pelnowymiarowa myche zapakowac. a wydajnosc takiego lapa - wyzsza nawet od niektorych desktopow... dalej nie wiem czemu gra mialaby byc nieprzyjemna? gdybym mial fundusze - z miejsca zmienilbym swojego deska na takiego lapa...

 

1.mobilnosc

2.cisza

3.wydajnosc

4.energooszczednosc

 

dla mnie sprawa jasna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden kłszczn

po co Ci laptop za 10k jak na nim nie da sie grać ?

tzn. gra na takim czymś jest raczej denerwująca niż przyjemna...

1538716[/snapback]

Nooooo. Tu się nie zgodzę. Qmpel ma Asusa z R9200 32MB, 256MB RAM i XP 2800 i grał w FarCry, NFSU2, GTA SA, BF1942, Desert Combat; odpalił nwet HL2 (ale trochę się ciął). Teraz sobie wyobraź, jak to pójdzie na 1GB RAM i X700- takie coś można mieć za mniej niż 7000. I teraz wyobraź sobie, że ktoś chce kupić sprzęt z 6800/X800, 2GB RAM :D

 

 

Odnośnie tematu- taniej raczej nie kupisz :D Sprzęcik fajny. Jeśli z serwisem nie byłobu problemów, to ja bym brał (gdybym miał kasę, małą elektrownię na plecach i chęć oraz siłę, żeby to nosić :D ). Nawet fajnie wygląda :D :D :D

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

A za ile sprzedałbyś Del'a XPS 2?

1539764[/snapback]

Della nie sprzedaje - potrzebuje 2 wydajnych maszyn :D Teraz znowu zastanawiam sie nad kupnem della bo za dobra cene moge go sobie sprowadzic z Niemiec :D Jednak sam juz nie wiem :( AW posiada dwa sloty na dyski i napedy optyczne :D Z drogiej stront Dell ma wypchana na maxa karte graf. :) Mam juz jednego della i tam myslalem o AW jednak chyba pozostane przy dellu .... hhhmmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z alienami sa czasem prolemy z oabsluga- CZASEM. popatrz jeszczena oferte voodoopc.com. tylko powiedz mi jedno, po co ci 2x wypalarka DVD - przeciez jedno miejsce moze pozostac wolne. w jeden slot wolalbym wladowac dodatkowa baterie niz niepotrzebny naped

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...