Skocz do zawartości
M79

Northwood - Kto da wiecej (MHz)!!!?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 1.8@3096 FSB 172 więcej nie moge.

Jak mi nie wierzycie to powedzcie czym mam robić screen cature

TO też wam żuce Screen Cature.

Vcore=2.07 <--------- Poniżej tego nie ufam mi choć się mniej poci.

Chłodzony WC + bieżąca woda z kranu.

Przy obiegu zamkniętym @3066.

A z AC jakimś Spire przy 1.675 V (wg BIOS-u) nie mierzyłęm mam 2.88 Ghz

Ciekawe jak bym go słodził jakoś do -17 czy dało by się szafe na płycie zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.6A@2.88Ghz na MSI 845 Ultra AR ale tylko zrzut WCPUID

1.6A@2.75ghz na MSI 845 Ultra AR w 100% stabilnie

1.8A@3.1Ghz na Abit BD7-II Raid ale tylko zrzut WCPUID

1.8A@3Ghz na Abit BD7-II Raid w 100% stabilnie

1.8A@2.97Ghz na Asus P4S8X w 100% stabilnie (165 a nie 166Mhz FSB bo niestety plyta nie chce dzialac 166/166 FSB/MEM).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie widze ze daleka droga przedemna ale jak bedzie wc to napewno bedzie dzialal na 2.8 bo bylo u kumpla sprawdzane który ma wc no i ramy terz pociagno tak wiec wszystko na dobrej drodze he jak se poskladam wc to wrzuce na forum jak mi poszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś pierwszy raz zobaczyłem posta na... 3.1GHz :D Wiecej nic nie uzyskaliśmy bo jakos nie było stabilnie nawet na FSB166 (winda się wykrzaczała => rejestr) Temp, 6*C-9*C - niedługo jakoś przy -40*C powinno być lepiej. Może już procek nie może albo płytka ? (GA na i845PE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh Shiz - 2.75GHz to ja luźno mam na AC :D Więcej nie mogę bo mobo nie pozwala...

To to ja wiem bo u siebie puszczalem proca na 2.6 na boxowym chlodzeniu. Wiec nie musisz mi mówic ze osiagasz 2,75 bo ja nie mam zadnego dodatkowego chlodzenia. Zasilacz służy do pozbywania sie ciepła wiec z tym kompletem za duzo nie zdziałam. Wszystko sie gotuje jak dam powyzej 2.4 baa nawet na 2.4 jest wg mnie z goroco. Mam wc w budowie i maly mod budy wiec bedzie 2.8 a moze nawet wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro moze sprawdze swoje mobo na co stac przed sprzedarzą chyba ze ją rozwale bede robil moda na VCORE tak aby dalo co najmniej 2 VOLTY ( narazie 1.65V ) wtedy sprawdze ile pojdzie ten klocek na tej plycie ( PLYTA fsb MA DO 250 !!! ) mam nadzieje ze zrównam sie chociaz z e!Gr00bY-m a moze wiecej jak co to wkleje fote z osiagniec .... ALBO JA ALBO PLYTA chyba ze klocek padnie :(((((((((((((( ..........A PO ZA TYM ROBIE NOWE ZAJEBISTE wc małe ciche WYDAJNE ............... zobaczycie ..........:)))))))))))))

p.s. blok odlewany z formy :))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się zmusić P4 do posłuszeństwa i mogę się wpisać... 8) 2.97GHz na FSB 165 ,vcore 1.575V i boxowym chłodzeniu. Na 166 niestety już nie chce się włączyć. Szkoda, liczyłem na to 3.0 :wink:

 

-UPDATE-

A jednak, hehehe... Co prawda vcore musaiłem dać na 1.675 (efektywne 1.7 - poniżej bootował, ale winda się nie ładowała) i trochę się grzał - 50*, ale poszedł. Niestety to już chyba koniec jego możliwości...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko 133 i am to co w podpisie max. 135 ale temp. niestety dochodzi po 3dmarku do 56 C i reset a jeśli chodzi o napięcie to max. jaki daje wskazuje bios 1,7 czyli okło 1,65 V jesli chodzi o większe fsb musiał bym robic vmoda na płucie ale to nie dla mnie po zatym Lisek juz próbował na w artykule Modyfikacja TH7-II na stronie głownej TWEAK.PL w OPISY tylko że tam miał stary bios który pozwalał mu dać napięcie od 1,5-1,625 a po aktualizacji 1,5-1,7 więc w porównaniu do niego 2,4 bez vmoda poszedł procek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...