Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no coz u mnie zalezy jakie plansze :roll: W pomieszczeniach zamknietych jest OK na 1024x768x32 i full detail, na tych samych ustawieniach na otwartrej przestrzni ( np w lesie) to juz plynnie nie jest :cry:

 

P.S taktowanie proca zmniejsylem do 900 bo za bardzo sie w taka pogode grzeje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieee wogule nie ma błędów to ze goście są nieraz głupi jakby nie mieli mózgu lub gdy broń nie strzela.. fajnie bylo jak za trzecim razem włączyłem tą pragę jak się jedzie ciężarówką co się okazało... samochód wyjechał z mapy:) i zasuwał w powietrzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi śmiga aż miło w 1024x768 z detalami na max i Quintrix na on  :D

kto to widzial do takiego sprzeta dawac gf4ti?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje łatki do sof 2(jeśli w ogule jest -moja wersja to jakaś beta)

pełno błędów i słaba wydajność

Narazie jest tylko beta. I raczej do niej latki nie bedzie poniewaz jest to wersja nieoficjalna. Nie dlugo ukaze sie final - najpozniej w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 800x600x32bit chodzi znosnie przy Image Format=16bit (jezeli ustawie na 32bit, mam 5-6 fps). Widac, ze to beta: niektore sciany i mury sa dziurawe, postacie czasami zamiast chodzic przesuwaja sie jak by byly na tasmociagu, zabici czesciowo "wchodza w sciany" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos przeslac pierwszego Sava po lanszy w ktorej sie leci helikopterem i strzela do bandytow :D bo jak mnie zestrzela to gra mi sie nie che ponownie uruchomic przez klikniecie na "fire" tylko musze z niej calkiem wychodzic i od nowa ladowac :x i przez to mnie szlak trafia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Jest juz wersja sklepowa :-) www.isonews.com albo sparfdzcie sobie nforca.Od doby usiluje znalesc i nic z tego ,same bety  :cry:

Przeciez jest znukowana.

Zycze powodzenia - Szukaj dalej - Pozniej sie pochwal - mueheheh. :roll:

 

BTW - to nie jest wersja sklepowa tylko kolejna beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja ktora mozna dorwac na directcie to wlasnie beta :( , myslalem ze EiTheLiSO wypuscilo juz finala.... inne bety na isonews nie byly wspominane.W .nfo do tego wydania takze nie ma nic o tym ze to beta.

Pod tym adresem http://www.gry-online.pl/S012.asp?ID=4845 mozna wyczytac ze gierka osiagnela juz status GOLD wiec mozna spokojnie oczekiwac pelnego wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]A ... i skoro to KOLEJNA beta to ile ich juz wycieklo? oprocz tej:

 

"warez950 @ efnet proudly presents:

Soldier of Fortune II - Double Helix BETA ISO" ?

Zapewne to jest tylko repack wyzej wymienionej bety :)

Poczekaj na relase DVN alb FLT wtedy bedzie widomo ze to final ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Ale ilez mozna czekac  :evil: wstrzymalem sie z beta ale nie wiem ile jeszcze zdzierze ;-]

Jezeli to ostudzi twoj zapal to powiem ze nie ma na co czekac.. :D

Chyba ze sie lubujesz w grach na SinglePlayer to masz prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Wersja ktora mozna dorwac na directcie to wlasnie beta :( , myslalem ze  EiTheLiSO wypuscilo juz finala.... inne bety na isonews nie byly wspominane.W .nfo do tego wydania takze nie ma nic o tym ze to beta.

EiTheLiSO ostatnio wydaja same fake'i. Niestetny nie mozna im ufac :x .

Tak czy inaczej final bedzie niedlugo....ale przypuszczam, ze szybciej dostaniemy gta3 w nasze lapki! :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...