Skocz do zawartości
Trendzik

Geforce 6200 ! Czy Się Opłaca 300 W Wystarczy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w imieniu kolegi. A mianowicie potrzebna jest nowa karta graficzna do takiego sprzętu.

 

Athlon XP 2200 + Pentagram QC-80Cu

Abit NF7-SL

Thermalright NB

512 Ram A-Data

Barracuda 30GB

2x CD-ROM

Modem 56k

 

do tego zasilacz 300W marki FEEL !!

 

Czy jeżeli dorzuci się do tego sprzętu karte graficzną GeForce 6200 to pociągnie ta zasiłka tego kompa bez problemu ?? Widzialem na allegro takie karty graficzne firmy Galaxy za 299zł.

 

Czy taki GeForce 6200 jest szybszy od Radeona 9600 Pro ?? I czy lepsza jest ta karta od GeForce Ti 4600 ?? Proszę o odpowiedź. Mówie odrazu że droższe karty nie wchodzą w gre, i na pewno nie może to być Radeon!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie moze byc to radeon to musi byc to 6200 :) proste jak drut. W 6200 mozna zawsze odblokowac potoki, a radki 9600 pro to juz stara architektura. W 6200 masz ps i vs w vr 3 .0 a to zawsze sie przyda w nowych grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno byl 1548172[/snapback]

No i tak przy oakzji an benchamrku testowali r9550 VS GF 6200 64bit i ten GF wygrywał w większości testów więc 6200 128 bit napewno będize jeszcze wydajniejszy i przy oakzji możesz odblokować potoki. Ja bym brał 6200.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwroc uwage ile podkrecili radeona a ile gfa. wydaje mi sie ze wiekszosc userow na forum posiada bardziej podkrecone 9550. nie wiem czy 6200A tez jest podkrecane ponad to co zaprezentowali na benchmarku. ale jesli obie karty ida leb w leb to r9600 moze isc leb w leb ze 128bitowa wersja tego gf'a. ale to sa domysly.

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam w tych 64bit sie nie dalo:/

Pamietaj ze najwezszym gardlem w tych kartach jest wlasnie przepustowosc pamieci. Wolalbym jednak dolozyc i miec 128bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...