Skocz do zawartości
overclocker11

Dema Ati Double Cross Na Geforce 6800gt

Rekomendowane odpowiedzi

teoretycznei sie da... wystarczy użyc wyszukiwarki.... :mur:

 

po za tym trzeba miec staaaare sterowniki od grafy... tj jakies 6x.xx i dużo szczęscia.... mi sie nie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też na nowszych odpalić za pomocą 3dAnalyze - wystarczy trochę poszukać w googlu - znalazłem i teraz odpala mi na 77.72...

1557221[/snapback]

a chodzi to w miare płynnie ? Ja odpaliłem dziś demo Luna dla 7800GTX na 6800GT i chodzi ładnie :) Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mniej więcej tak jak chodziło mi wcześniej na R9700Pro... Bez przycięć ale superpłynne to nie jest (15-20fps na oko). Ale wydaje mi się, że nie ma efektu DOF (na 9700 był)... A Luna też mi chodzi ładnie (zwłaszcza jak podkręcę do 430@1160 - na defaulcie fps już miejscami za mały...)

Edytowane przez SikohR78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (dawno temu) odpaliłem Double Cross od ATI na moim FX szrocie...wiem że brzmi to jak bredzenie pijaka ale to prawda (nie pamietam skąd to miałem ale był do tego jakiś patch....tyle że on był chyba właśnie dla FXów :unsure: ) Może dla GFów seri 6 i 7 też go potrzeba. Anyway miałem wtedy jeszcze 256 MB ramu...dzizasss co się działo :lol: demko ładowało się tak 10 min (no może przesadzam ale mieliło po dysku strasznie) a chodziło z bugami (chodziło...tiaaaa....raczej się sra*o). Jak zmieniłem w configu na rozdziałkę 640x480 i bez AA to miałem coś takiego jak teraz w 3Dmarku 2005 czyli 1-2 FPSa :lol:..ale co ciekawe bugów nie było :blink: :huh: . Gdybym wiedział skąd miałem to demko z tym patchem to bym zarzucił ale nie pamiętam (miałem to niedługo po ukazaniu się tego dema a chciałem zobaczyć ;) ) ale jest coś takiego...poszukajcie. Jak ja to włączyłem na FX to na GF6 i 7 MUSI działać jakoś. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...