Skocz do zawartości
kamilo23

Skromny Rekord Amd 2000+

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko w sigu, dodam od siebie że jak dałem wyżej napięcie do 1,80V to komp nie wstał, a jak było niżej to wstał do 144 ale rozłożył się na logo windows, więc tylko poszło na 142x12,5. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żeś go faktycznie "ekstremalnie" podkręcił  :mur:

1552421[/snapback]

No i czego walisz głowa w ściane to nie moja wina, że te procki na rdzeniu palomino nie sa dobre do o/c. Ludzie czasem was nie rozumiem , żałuje że utworzyłem posta :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej przestań, mi sie palomino spokojnie z 1700+ na 2100+ kręcił na AC. (1.95v :>)

twój wynik to żaden rekord, dobrze, że żałujesz, ze utworzyłeś posta :D

 

Berkut chyba palomino 1600+ na >2000mhz kręcił na fc. to było extreme.

Edytowane przez Iwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, ale czemu od razu topic w ekstremalnym? tak to by każdy kto se fsb zmieni o pare mhz robił topic z 'rekordem'.

 

Kamilo - teraz to już musisz pokazać coś więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co da vmod jak normalnie na 1.80v nic nie wstaje :mur:

 

Sorry że zapytam ale o co chodzi z tym fc (tylko berkutowi udało się uzyskac 2000)

 

Nie wiem czy dalsze krecenie ma sens skoro po tym v nie wstaje :angry:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosciu ja na palomino (bodajze 1800+) x lat temu smignalem ponad 1.8ghz

a Ty tutaj nawet do takiego taktu nie dobiles i topic w extreme zakladasz ze niby jakis "skromny" rekord? :mur: :mur: :mur:

 

elo

Edytowane przez Scoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosciu ja na palomino (bodajze 1800+) x lat temu smignalem ponad 1.8ghz

a Ty tutaj nawet do takiego taktu nie dobiles i topic w extreme zakladasz ze niby jakis "skromny" rekord?  :mur:  :mur:  :mur:

 

1552584[/snapback]

 

IMHO pocałuj mnie w cztery litery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ze chce byc wredny, ale czemu ma sluzyc topic? przeciez to nic ciekawego co osiagnoles, ludzie wykrecali z palomino sporo wiecej, jesli kazdy by zakladal topic o tym ze podkrecil o iles tam swojego procka to zrobilby sie tu niezly burdel

 

Załóż lepsze chłodzenie, zrób jakieś mody, pokombinuj, powalcz, a moze bedziesz miał o czym napisać.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze moj post nie zostanie odebrany jako atak :)

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO pocałuj mnie w cztery litery

1552620[/snapback]

nie ma to jak kulturalność, musisz zrozumieć że Twój wynik to żadny 'rekordzik', tak to każdy mógłby sobie troszkę podnieśc FSB i zakładać nowy topic z 'rekordem'.. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakis database z infem o najwiekszym OC prockow i widziałem palomino 2100mhz wiec nie wiem czym sie tu chwalić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj tb-a swojego czasu z 1667 lecial spokojnie na 9,5x210 czyli 2ghz;) a ze 2v to dla takiego proca pikus..

1553115[/snapback]

a co ma tb-a do palomino? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tb to Thunderbird czy Thorougbreed? Bo jak pierwszy to jest to niemożliwe i bajeczki nam tu opowiadasz , a jak drugi to nic specjalnego....

 

A co do Palomino - kamilo23, twój wynik jest powiedziałbym zwykły i nie ma nic w nim ekstremalnego. Przynajmnie dwa Palomino jakie miałem w chacie fikały niebo lepiej niż ten Twój. Mimo to nie mozna powiedzieć by Twój wynik był zły, po prostu normalne OC Palemki. Próbuj dalej, może jeszce coś uszczkniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-P

nie ze chce byc wredny, ale czemu ma sluzyc topic? przeciez to nic ciekawego co osiagnoles, ludzie wykrecali z palomino sporo wiecej, jesli kazdy by zakladal topic o tym ze podkrecil o iles tam swojego procka to zrobilby sie tu niezly burdel

 

Załóż lepsze chłodzenie, zrób jakieś mody, pokombinuj, powalcz, a moze bedziesz miał o czym napisać.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze moj post nie zostanie odebrany jako atak :)

1552776[/snapback]

Nie wręcz przeciwnie jako motywacja :-P

 

Ale marne szanse no nic dzisiaj popróbuje zdam relacje po wieczór.

 

EDITED

 

No i zaczeły siępierwsze problemy po pzrestawieniu na 147x12,5 1,85v Prime wywala taki bąłd i nie wiem czego od dotyczy mam zaznaczone takzę pamieci ram żeby testował, pamięci ustawione na 6,2,2,2 i to stabilnie .

 

W pirime 95 pisze

Test 1 4000Lucas Lehmer interations of M19922945 using 1024K FFt Length

FATAL ERROR Rounding was 0.4999580383 expected less tahan 0.4

Nie mam pojęcia co to mozebyć. :mur:

 

EDITED 2

 

Po konsultacjach z ekspertem Berkut browarek dla ciebie :-P , pósciłęm jesszce na 143 i było stabil na prime 2 testy pomyślenie , co jest w sygnaturce, jak dawałem coraz wyzęj czyli 144,145,146 to co jeden nizęj test kończył się błędem myślałęm że to wina pamieci ustawione synchro 6.2.2.2 , ale dałem na test bez pamieci i wszystko jasne procek już nie wydalał nawet jak dałęm napiecie 19 i więcej. Dlatego to jużkoniec moich bojów. doszedłęm do 2200+ i tyle :D . Ale miałem satysfkcje że spróbowałem i narazie tak będzie chodzić.

 

To tyle :lol:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak kulturalność, musisz zrozumieć że Twój wynik to żadny 'rekordzik', tak to każdy mógłby sobie troszkę podnieśc FSB i zakładać nowy topic z 'rekordem'..  <_<

1552797[/snapback]

 

ja kiedyś zrobiłem 144x12.5 1,75V stabilne. ale to i tak praktycznie nic... :mellow:

1552890[/snapback]

niestety niektorzy tego wogle nie rozumieja

Edytowane przez Scoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałęm że to wina pamieci ustawione synchro 6.2.2.2

Spróbuj jednak zluzować trochę timingi np. do 2,5.3.3.6 lub nawet 3.4.4.7 może coś pomoże, test "bez pamięci" też wywala u mnie błedy jak przecholuję z timingami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jednak zluzować trochę timingi np. do 2,5.3.3.6 lub nawet 3.4.4.7 może coś pomoże, test "bez pamięci" też wywala u mnie błedy jak przecholuję z timingami.

1554827[/snapback]

 

ALe dać je synchronicznie czy asynchro :mur:

 

Edited

 

Nic to nie daje ale dałę teraz pamieci na 2.5 3.3.6 bo zauważyłme , że svchost czasami się wykłada. :D

 

 

No nic dalej nie da rady a szkoda bo to pewnie wina troche pamiatek bo procek szedł nawet na 147 tylko ten błąd w prime :cry:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...