Skocz do zawartości
Wojtek.86

Geforce Fx5950 Ultragt - Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie, czy we wszystkich kartach można odblokować potoki? Jak sprawdzić ile potoków jest aktywnych? Konkretnie to interesuje mnie sytuacja z WinFast GF4 4200Ti (250MHz/515MHz 64MB/128bit) oraz GeForce FX 5950 Ultra model 2004 GT Edition :D (GV-N595U-GT 520MHz / 950MHz 256MB / 256 bit)

 

Pozdrawiam

Wojtek

 

Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd ty wiesz że on "wypietolił" tyle kasy na taki sprzęt ? Może kupił tanio ?, albo już wcześniej ją miał, albo rodzice mu kupili komputer :D A tak w ogóle to 5950ultra to nie jest jakiś shit.......sam ją miałem, choć na krótko, a grało się i kręciło całkiem przyjemnie. 8300 points in 3dmark 2003 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej uważać od początku że to [ciach!]o. Skopane potoku rulezz :)

Gdybyście testowali tę kartę to byście nie sądzili że jest skopana. Ja w nią gram we wszystko i bez problemów mi działa :) I szczerze to nei zamieniłbym jej na 9800 pro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Najlepiej uważać od początku że to [ciach!]o. Skopane potoku rulezz :)

Gdybyście testowali tę kartę to byście nie sądzili że jest skopana. Ja w nią gram we wszystko i bez problemów mi działa :) I szczerze to nei zamieniłbym jej na 9800 pro :)

1555544[/snapback]

hehe

to samo twierdze :-))

udalo mi sie przytrzymac dluzej o tydzien

5950 kumpla samemu dajac mu 9800pro.

ta pierwsz to duzo fajniejsza grafa i podkrecona

na 550/1000 chodzi w wiekszosci wypadkow fajniej

od 9800pro. do tego vivo 256 ramu.

podzielam twoje zdanie gdyby bez doplaty mogl bym

sobie ja na stale zostawic .....

ale trzeba uwazac bo zaraz napadna na czlowieka lole

ze swoimi 9600 lepszymi od tego "shitu"

hehe

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz o "zmodyfikowanym" FX-ie tzn. podkręcony ? Czy standardowo taktowany ?? Bo tak jak już mówiłem, 59xx dopiero po podkręceniu mają kopa, i oto właśnie w tym chodzi :D A zapas mocy mają naprawdę bardzo duży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno..przepałciłeś....5900XT chodzą po 350zeta.

1561134[/snapback]

Gigabyte GeForce FX 5950 Utra GT 256MB DVI/TV

http://www.afgcomputers.pl/product_info.php?products_id=1005 1370.00 - Cena z dnia 22.07.2005

 

 

Gigabyte GeforceFX 5900 http://www.afgcomputers.pl/product_info.php?products_id=1149 528.99 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte GeForce FX 5950 Utra GT 256MB DVI/TV

1561287[/snapback]

rotfl :lol:

 

1350zl to za 6800GT mozesz dac a nie za 5950 . Za te 700zl to mogles kupic 6600GT ktory jest na moje oko jakies 2x wydajniejszy od twojego FX-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotfl :lol:

 

1350zl to za 6800GT mozesz dac a nie za 5950 . Za te 700zl to mogles kupic 6600GT ktory jest na moje oko jakies 2x wydajniejszy od twojego FX-a

1561310[/snapback]

 

Wiesz co chyba zrobie tak jak mówisz, nie zapłace gostkowi za tą karte tylko ją oddam i wezmę sobie 6800GT

 

Dzięki i pozdrawiam

 

aha, Duża jest różnica między 6800GT a Ultra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...