Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Bierzesz swoja wage, aktywnosc fizyczna dopiero z tego wyliczasz dobowe zapotrzebowanie na kalorie, do tego dorzucasz okolo 1000 kalorii i dopiero tego calego bilansu liczysz odpowiednie proporcje w zaleznosci od diety jaka chcesz stosowac ( bialkowo w-w, białkowo-tluszczowa)

...ale z tym 1000 to troche przesadziłeś... Oczywiście w każdym przypadku jest inaczej, ale myśle, że przy normalnym traningu wystarczy w granicach 500 dodatkowych kalorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam pana w wieku 19 lat, który na serie bierze 140kg. Twierdzi ze brał zero suplli, a cwiczy 2 lata^^. W łapie ma ze 42-i tak stał sie okolicznym guru,że bez żadnych "pasz"(nic nie mam do stosowania odżywek;)) stał sie takim pakierem. Mam małe pytanko do userów cell pumpa. Zauważyliście po jakimś dłuższym czasie zaprzestania uzywania spadki masy/siły? Jestem ciekawy jak z tym jest bo kiedyś może se kupie

za 2 dni koncze cykl wiec troche zejdzie jak ci odpowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych moich ostatnich fot brzucha .. to jak juz wczesniej nawet m!n stwierdzil ... ciezko zrobic sobie foto brzucha zeby bylo widac fajnie :P

Taa.. dobraliscie sie.. :P

Jak sie nie ma co pokazac to nie widac.. ;]

Dlatego ja nic oprocz brzucha nie pokazuje.. ;]

 

A na serio to Panowie maja racje - jezeli ktos chce widziec rysy, cienie miesni to lepszy jest filmik..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowal ktos moze Inosin(Inozyna) z VitalMax-u jesli tak niech sie wypowie

przy ciezkich i mocnych treningach zapobiega spalaniu miesni wiec to cos dla mnie,jak umiemm przesiedziec 4h i ciezary przerzucac :P

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tak jużwidze 4h ktośtrenuje i to jeszcze sądobre trenningi naprawde ,czasem lepiej pomyslec nad tym co sie psize

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie ale słabo u mnie z czasem .

Ja tu widze niezły bu...del :) zamiast sie motywowac i wymięniać uwagi o treningu i diecie to wy sie przkomażacie :) ;) .

 

Wstawiem kilka fotek które robiłem telefonem żeby wypróbować aparacik a poniważ niezle wyszły to wstawiam { sorki za jakość }

 

pokacycki.pl

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Także widac co okres masy na krecie i gainerku robi z cyckami :) :)

 

Ktoś tu mówił o wyciagu z mocznika na rozstepy a ja nie moge tego dostac tylko jakieś mazidła zawierajace mocznik . Gdzie to kurde kupić ?

Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaeres: czytałem wywiad z pudzianem i na pytanie o "koksach" odpowiedział " w tym sporcie osiągnięcie czegoś jest niemożliwebez wspomagaczy" :lol:

Teraz gdy jest taki dostep do informacji kazdy sie przyznaje bo nie chce wyjsc na debila.

Ludzka fizjonomia NIGDY nie pozwolilaby na takie rozbudowanie ciala jakie maja kulturysci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wiadomo ale co z tego?:)

 

 

yahoo najlepszy na rozstepy jest strivectin sd ale cholernie drogi, proponuje ci isc do apteki i pogadac z farmaceutka, powinna cos wymyslec:)

 

edit: a teraz daje cos do tyrania dla gladiaca;]

 

post-346-1146823684_thumb.jpg

 

 

12 dzien rzezby, 9 dzien a6w

-6kg

jeszcze kupa tluszczu zostala do spalenia ale mysle ze ide w dobrym kierunku:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem :] aż mi głupio pisac ;p

 

Jak przekonac starszą, że odżywki są OK ;0 ?

 

Chce zrobic sobie cykl na nitrobolonie, a nie chce mi się chowac opakowań po szafkach :P

Starsza mi marudzi, że mam chorą wątrobę i ble ble ble nie mogę chemi jeśc, ble ble ble

i co tu na to porawdzic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odzywki troche oraja watrobe ale o tym cicho sza:) wkoncu jest to organ ktory sie sam regeneruje

 

u mnie byl podobny problem ale mialem o tyle szczescie ze w rodzinie mam lekarza ktory powiedzial moim starszym ze wszystko jest ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez wymiary coś spadły? ile masz wzrostu? (wiem że pisałeś wcześniej ale niechce mi się szukać :P)

 

mi rodzice tez niezabardzo z odżywkami pozwalali, tyle że ja miałem jedynie kreatyne półpuszki i białko które jadłem z tydzień :lol: ja nic niemówiłem poprostu jadłem po 3-4 dniach zażywania już niechciało się im gadać o koksach :D

 

ja ostanio przez majówke się zaniedbałem :/ piłem od soboty bezprzerwy i byłem wczoraj u kolegi na siłce to przygniotło mnie 100kg :mur: (jakieś dwa tygodnie temu podnisołem 2x100kg bez problemu) no ale cóż wmawiam sobie że miałem zły dzień :D jak poprawie oceny to od czerwcu kupuje karnet na siłke i znów wracam do formy:D (marzy mi się 130kg wycisk i 40cm w łapce heh) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odzywki troche oraja watrobe ale o tym cicho sza:) wkoncu jest to organ ktory sie sam regeneruje

 

u mnie byl podobny problem ale mialem o tyle szczescie ze w rodzinie mam lekarza ktory powiedzial moim starszym ze wszystko jest ok:)

No tylko, ty raczej nie jesteś żółtawy i nie masz lekko żołtych białek w oczach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

luks__pl mam to samo, dlatego musze niektóre chowac

bo dla starych hmb i xpand to juz za duzo :D

co do nitrobolonu strata pieniedzy qmpel brał i [gluteus maximus] wez lepiej xpanda, sam biore jade 2 tydzien i w łapie z 37.5 zrobiło sie ok 39, bo przepompowaniu potrafi mi czasem do 40.5 dojsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks__pl mam to samo, dlatego musze niektóre chowac

bo dla starych hmb i xpand to juz za duzo :D

co do nitrobolonu strata pieniedzy qmpel brał i [gluteus maximus] wez lepiej xpanda, sam biore jade 2 tydzien i w łapie z 37.5 zrobiło sie ok 39, bo przepompowaniu potrafi mi czasem do 40.5 dojsc

To jeszcze pytanko :) Horse Power ( cena 169zł ) czy Xpand ( cena 139zł ) ?

Zależy mi głownie na masie (moze byc i woda, byle fajnie wyglądało ;p) i na tym, żeby szybko jej przybrac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

nie brałem horse power, wiec moge sie tylko o xp wypowiedziec, jesli chcesz zeby szybko było duzo widac, to tylko ..... koksy, nawet najlepsze suple nie zrobie z ciebie packera po jednym cyklu co do xp

ja dałem 150zł za opakowanie 925 g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez wymiary coś spadły? ile masz wzrostu? (wiem że pisałeś wcześniej ale niechce mi się szukać :P)

191cm

 

lapka mi spadla o 0.5cm, brzuch o 5cm, klata o 1cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

czyli schodzi tak jak powinno z najgorszych miejsc, tzn chodzi mi o to z tych miejsc z których najbardziej chcesz sie pozbyc schodzi jak najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nog tez duzo spadlo, nie wiem ile bo nie mierzylem ale teraz normalnie czuje luz w spodniach ktorych nie nosilem bo byly za ciasne:)

 

wczoraj przezylem prawie zapasc, zapomnialem zupelnie o braniu witamin dodatkowych, prawie zemdlalem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

a co bierzez za witmainki dodatkowe? ja przy thermalu nic nie brałem i zyje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vita-miner chyba najtanszy zestaw witamin

biore dwie tabletki dziennie

 

PS poprawka, mam z[ciach!]a wage u siebie, na silowni sie wazylem i schudlem 4.5kg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja tez cos mam ze stawami albo z czyms w rece, kiedys tlyko jak cwiczyłe bica to mnie polało (dokładnie od nadgarstka az do łokcia), a teraz juz nrmalnie, żadne masci nie pomagają, co poardzic na to ? jakeis opaski?, zwijałem sie bandazem elastycznym i troche mniej boli, ale wydaje mi sie to bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srekal witaj w klubie :D mi tez poszła ta torebka (chyba to się nazywa gangalion) to napoczątku mi wyciągneli taką galaretka a później operacja i wcale wycieli cały worek :D

Hmm... mozesz powiedziec cos wiecej na temat samego zabiegu? Mam identyczny przypadek ;) Mam juz skierowanie, ale nie wiem dokladnie jak to bedzie wygladac i raczej poczekam do wakacji.

Reka po zabiegu odrazu jest sprawna? Bo nie chce teraz przerywac treningow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ciężkie żelastwo podnosiliscie? No i chyba rozgrzewka była?u mnie kolega tez se jakis miesien w klacie naderwał,myslał ze to serce ale okazało sie inaczej-3 mies bez siłki minimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...