Skocz do zawartości
Vincent de Marco

Jak Usunac Wirtualny Cd-rom ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym usunac wirtualny naped CD-ROM, ktory jakos daaaawno temu chyba pozostal po instalacji Daemon'a. Potem mialem jakies wirusy czy cos i nie odinstalowalem Daemon'a, tylko skasowalem jego folder. To dluga historia, ale tak musialem zrobic, bo komp sie w ogole do uzytku nie nadawal a mnie gonil czas (wazny projekt).

Teraz bym chcial usunac ten naped, tylko nie wiem jak. Moze cos w rejestrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Menedzerze Urzadzen mam cos takiego:

----Kontrolery SCSI i RAID:

-> A347SCSI SCSI Controller

-> NERO IMAGEDRIVE SCSI Controller

 

Ktorego wywalic ?

1556221[/snapback]

Raczej ten A347SCSI SCSI Controller gdyż napęd wirtualny NERO IMAGEDRIVE SCSI Controller został utworzony przez Nero.

 

Podaj jeszcze wszystkie napędy z Menadzera urządzeń>>>Stacja dysków CD-ROM/DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc to ten AXV. Ale możesz spróbowac zrobić tak jak mówił @Kris_xD czyli zainstalować deamona ponownie, stworzyć 4 napędy wirtualne a następnie wszystkie wyłączyć. Może pomoże :wink:

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

----Stacja dysków CD-ROM/DVD:

-> HL-DT-ST DVDRAM GSA-4163B (to moj naped LG)

-> AXV CD/DVD-ROM SCSI CD-ROM DEVICE (zadnego CD-ROMu SCSI nie mam w kompie)

1556672[/snapback]

Miałam dokładnie ten sam problem, co Ty. W żaden sposób nie mogłam usunąć wirtualnego napędu pozostałego po wyrzuceniu alcoholu120 i dopiero usunięcie kontrolera -> AXV CD/DVD-ROM SCSI CD-ROM DEVICE dało oczekiwany rezultat - napęd został usunięty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, po odinstalowaniu daemona pozostał mi wirtualny napęd, usuwam go z menedżera urządzeń on znika ale tylko do czasu restartu, po ponownym uruchomieniu komputera znów się pojawia,

daemona nie moge ponownie zainstalować ponieważ wyświetla mi komunikat, że napęd o takim numerze już istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, po odinstalowaniu daemona pozostał mi wirtualny napęd, usuwam go z menedżera urządzeń on znika ale tylko do czasu restartu, po ponownym uruchomieniu komputera znów się pojawia,

daemona nie moge ponownie zainstalować ponieważ wyświetla mi komunikat, że napęd o takim numerze już istnieje

Daemona da się zainstalować - przy instalacji podaj inną nazwę napędu niż domyślna. A jak tamto usunąć niestety nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...