Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz mi gre, w ktorej masz tyle "kiepskich" zespolow z innych niz pierwsze ligii ?

Sensible Soccer :wink: dobra dobra wiem...., ze w sensible nie trzeba robić twarzy itp, ale mozna bylo by dać po te kilka zespolow ueropejskich średniakow. Eh juz to widze, pierwsza runda Pucharu Uefa, wybierając nawet najlepszy team na początek dostane jaką Barcelone :) :? <_< Edytowane przez matek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sensible soccer jak dla mnie narazie niedościgniona gra.

Najfajniejsze bylo wlaśnie to ze w pierwszej rundzie można było trafić na jakiegos słabeusza. Dawało to poczucie gry w prawdziwych zawodach. Nie zawsze Barcelony ,Milany i inne. No i w fifie mimo wszystko jest troche to dziwne ze wyniki sa tam dosc losowe. W sensiblu wyniki zalezaly bardziej od sily zespolu. Na 20 sezonow nie zdarzalo sie tak czesto ze w gorze tabeli lub w pucharach szalaly jakies pocieszne zespoly.

 

 

powinno byc ORANGE EXTRAKLASA, a duzo gorsza jest MLS i inne tez sa gorsze

Co do MLS to sie nie zgodze, Wg mnie jest tam wyzszy poziom niż u nas.

Fakt są gorsze ligi od naszej np Tybetańska. :-P Przykro mi, że to pisze, ale liga polska prezentuje naprawdę żałosny poziom. W obecnej chwili jestesmy na poziomie bialorusi a moze nawet gorzej. Niektorzy sie z tym nie zgadzaja, ale fakty mowia same za siebie. W duzej mierze jest to zasluga mentalnosci pilkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fifka 06 naprawdę rządzi kończe już 3 sezon oczywiście liga polską, gram na najwyższym poziomie, im najbardziej denrwuje mnie to, że ciężko jest pokonać bramkarza nawet z niedużej odległości, albo 3ba tak huknąć żeby wpadło, albo musisz wjechać z piłką niemalże do bramki !!!!!!!!! :) To mne chyba najbardizej denerwuje... Aha mam jeszcze pytanie co jakiś czas ....najczęciej koncząc II polowe meczyku niezawsze giera samoczynnie wywala do windy ?? <_< ma ktoś coś takiego podbnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś patche typu: oryginalne buciki,piłki, itd ??

Ściągnałem 3g ball center :) gdzie można sobie wrzucac piłki, tzn, podmieniać ?? ale za każdym razem gdy zamieniam na stare gały na nowe...to pojawiają sie jeszcze nowsze piłeczki hehe :blink: a mianowicie mega mix --> troche kawałków starej piłki troche nowej ?? macie cos podobnego ??? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie kilka czy kilkanaście postów wyżej tam ktoś podawał :) :-|

 

Opis jak wgrać PL komentarz

Sciagamy te pliczki

1703273[/snapback]

Strona z torrentem wywala error gdy chcę się zarejestrować. Mogłbyś podesłać skrót torrenta do tego pliku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo dla tych ktorzy chca miec polski komentarz. Wszystko jest opisane jak zrobic. Specjalnie dla uzytkownikow Tweak.pl

 

ftp://83.221.112.20/ / fifa2006/ Polski komentarz/     upped_by_Crusio/ for/Tweak.pl/

1685112[/snapback]

mi tez sie wlacza error jak wchodze na tego torretnta a jak mam sciagnac te pliki co podal Crusio niedawno mam neta i sie nie znam a polski komentarz musze miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem tzn po rozegranym meczu gdy wychodzi sie do menu głównego tak jakby zawiesza mi sie animacja... muzyczka leci ale nic poza tym nieda sie nawet schowac do paska mozna tylko reset ... jest to meczace bo w karierze albo turnieju po meczu nie moge zapisac moge grac tylko zwykle mecze a i tak po takim musze reset kompa robic :( próbowałem przeinstalować gre i obniżyć grafike - nic nie dało

mój komp :

athlon 1800xp+

GeForce 5200fx 128mb

256 ramu

60gb dysk

 

prosze o jak najszybszą pomoc

 

added: aha i niemoge wpisac nazwy kariery imienia i nazwiska managera itp a normalnie. tak pozatym wszystko dziala normalnie

Edytowane przez Kylekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem tzn po rozegranym meczu gdy wychodzi sie do menu głównego tak jakby zawiesza mi sie animacja... muzyczka leci ale nic poza tym nieda sie nawet schowac do paska mozna tylko reset ... jest to meczace bo w karierze albo turnieju po meczu nie moge zapisac moge grac tylko zwykle mecze a i tak po takim musze reset kompa robic :( próbowałem przeinstalować gre i obniżyć grafike - nic nie dało

mój komp :

athlon 1800xp+

GeForce 5200fx 128mb

256 ramu

60gb dysk

 

prosze o jak najszybszą pomoc

 

added: aha i niemoge wpisac nazwy kariery imienia i nazwiska managera itp a normalnie. tak pozatym wszystko dziala normalnie

1708148[/snapback]

sterowniki do karty graficznej masz najnowsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze i wszędzie FIFA RZĄDZIĆ BĘDZIE

1559157[/snapback]

Monopol niech się skończy, od 99 roku ciągle to samo, tylko lepsza grafika, fakt plusem są prawdziwe nazwiska i nazwy klubów ale czy to potem nie nudzi granie prawie cały czas tym samym schematem ? Ja tam wole PRO EVO każdą drużyną inaczej mi się gra i co chwila inne bramki strzelam :razz: Ale pad przydatny jest :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale bylbym wdzieczny jak by mi ktos podal nazwe najnowszych do GeForce 5200fx 128mb albo link bo niestety w tych sprawach slabo sie orientuje... wiem tylko ze mam jakies nvidii i dx9c

1708215[/snapback]

slucham? :rolleyes: czlowieku to ty komputera nie powininenes miec, troche musisz czaic

 

sterowniki forceware z www.nvidia.pl problem poinien zniknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slucham?  :rolleyes:  czlowieku to ty komputera nie powininenes miec, troche musisz czaic

 

sterowniki forceware z www.nvidia.pl problem poinien zniknac

1708348[/snapback]

no wiesz nie każdy sie tym interesuje

zainstalowałem te stery ale nadal niestety to samo :/ jak ktos mial ten problem i sobie z nim poradzil albo ma jakis pomysl jak sobie poradzic to niech wali smialo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz nie każdy sie tym interesuje

zainstalowałem te stery ale nadal niestety to samo :/ jak ktos mial ten problem i sobie z nim poradzil albo ma jakis pomysl jak sobie poradzic to niech wali smialo :P

1708442[/snapback]

nie trzeba sie tym interesowac to podstawowa obsluga komputera.

 

upewnij sie ze masz tez najnowosze sterowniki do chipsetu plyty glownej i do dzwieku a poza tym oczywiscie masz windows xp ? pokombinuj z trbami agp w biosie i FW(fast write)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety win98 a co do tego ze to podstawowa obsluga kompa, fakt to ze stery sa to podstawowe ale nie wszyscy musza wiedziec dokladnie jakie stery sa najnowsze/najlepsze bo nie wszyscy na to zwracaja uwage a co do windy to mam 98

1708718[/snapback]

 

od wielu lat sterowniki do kart nvidia sa na www.nvidia.com i pl

 

tak apropo to nie wiem czemu uzywasz win98 wszystkie gry nowe maja zalecane win xp, oto wyciag z pliku readme:

 

Required Operating Systems:

Windows XP or Windows 2000

Note that Windows 95, Windows 98, Windows ME and Windows NT 4.0 are not supported.

 

czyli tylko Windows XP or Windows 2000 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Gram w fifę06 już dość długo ale dopiero ostatnio z kumplem wypróbowaliśmy tryb multiplayer. No i wszystko byłoby wporządku gdyby nie to że gra była spowolniona. Nie mam tu na myśli żadnych lagów ale poprostu spowolnienie gry. Nie sądze żeby to było spowodowane prędkością połączenia bo nawet w poprzednich postach ktoś pisał o łączu 1 mbit/s i takich samych efektach.

Proszę o jakąś radę......czy da się coś zrobić.......moze jakis patch??

PS. Gra jest super ;DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem miec dawno temu fife 2006 ale mowili mi ze badziew starszny i si ezniechecilem teraz ktos mowi ze nawet nawet wiec moze wreszcie mi kolega przyniesie na zajecia:) hehe to sobie sprawdze bo i tak czekam na PES5! hehe bo w czworke jzu normalnie rozwalam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fifka 06 naprawdę rządzi kończe już 3 sezon oczywiście liga polską, gram na najwyższym poziomie, im najbardziej denrwuje mnie to, że ciężko jest pokonać bramkarza nawet z niedużej odległości, albo 3ba tak huknąć żeby wpadło, albo musisz wjechać z piłką niemalże do bramki !!!!!!!!!  :)  To mne chyba najbardizej denerwuje... Aha mam jeszcze pytanie co jakiś czas ....najczęciej koncząc II polowe meczyku niezawsze giera samoczynnie wywala do windy ??  <_<  ma ktoś coś takiego podbnego?

1702690[/snapback]

 

witam

Powiem prawde jezeli fifka 2006 rzadzi to ja mam cos ze wzrokiem.

Ani tam grafiki takiej jak trzeba nie ma , wszystko jakies kolorowe i sztuczne tylko brakuje kolorowych wiatraczkow , breloczkow i balonikow. O grywalnosci to juz nawet nie wspomne , schematyczne i nudne ciagle te same rozwiązania do znudzenia, a realizm no coz chyba nie znaja tego producenci tej kiszki. Komentarz polski - nie pdniecajmy sie tym , oni komentuja to co dzialo sie kilka sekund temu na boisku, biegniesz sam na sam a on mowi za mam teraz wyrzut z autu, ludziska to jakas poraszka.

Daleko temu gniotowi do konkurencji.

Spojrzmy prawdzie w oczy do PES5 to nawet nie ma co porownywac, to tak jakby porownac Mercedesa do naszego Fiata 125.

Oto kilka slow gorzkiej prawdy na temat tej gry-jest to moja ocena i wielu moich znajomych i kolegow.

 

pozdrawiam i fanow fify tez chociaz mi ich zal

pa

:-P

 

ja wyrazilem swoje zdanie ,a ze zyjemy w panstwie demokratycznym to mi wolno.

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Powiem prawde jezeli fifka 2006 rzadzi to ja mam cos ze wzrokiem.

Ani tam grafiki takiej jak trzeba niema , wszystko jakies kolorowe i sztuczne tylko brakuje kolorowych wiatraczkow , breloczkow i balonikow. O grywalnosci to juz nawet nie wspomne , schematyczne i nudne ciagle te same rozwiązania do znudzenia, a realizm  no coz chyba nie znaja tego producenci tej kiszki. Komentarz polski - nie pdniecajmy sie tym , oni komentuja to co dzialo sie kilka sekund temu na boisku, biegniesz sam na sam a on mowi za mam teraz wyrzut z autu, ludziska to jakas poraszka.

Daleko temu gniotowi do konkurencji.

Spojzmy prawdzie w oczy do PES5 to nawet nie ma co porownywac, to tak jakby porownac Mercedesa do  naszego Fiata 125.

Oto kilka slow gozkiej prawdy na temat tej gry-jest to moja ocena i wielu moich znajomych i kolegow.

 

pozdrawiam  i fanow fify tez  chociaz mi ich zal

pa

:-P

1709503[/snapback]

A mi Ciebie zal...

Szkoda, ze zamkneli topic 'fifa vs. pes', bo znowu ten temat obrasta offtopem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Powiem prawde jezeli fifka 2006 rzadzi to ja mam cos ze wzrokiem.

Ani tam grafiki takiej jak trzeba nie ma , wszystko jakies kolorowe i sztuczne tylko brakuje kolorowych wiatraczkow , breloczkow i balonikow. O grywalnosci to juz nawet nie wspomne , schematyczne i nudne ciagle te same rozwiązania do znudzenia, a realizm  no coz chyba nie znaja tego producenci tej kiszki. Komentarz polski - nie pdniecajmy sie tym , oni komentuja to co dzialo sie kilka sekund temu na boisku, biegniesz sam na sam a on mowi za mam teraz wyrzut z autu, ludziska to jakas poraszka.

Daleko temu gniotowi do konkurencji.

Spojrzmy prawdzie w oczy do PES5 to nawet nie ma co porownywac, to tak jakby porownac Mercedesa do  naszego Fiata 125.

Oto kilka slow gorzkiej prawdy na temat tej gry-jest to moja ocena i wielu moich znajomych i kolegow.

 

pozdrawiam  i fanow fify tez  chociaz mi ich zal

pa

:-P

 

ja wyrazilem swoje zdanie ,a ze zyjemy w panstwie demokratycznym  to mi wolno.

1709503[/snapback]

Wez idz z tym PESem to jest temat o Fifie, FiFA 06 RULEZZ!

Nie wiem po co piszecie posty w stylu: /ej, ale PES jest lepszy...\ to nie ma sensu!

Fifa rządzi! (pisze bo tutaj jest temat o tym!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Powiem prawde jezeli fifka 2006 rzadzi to ja mam cos ze wzrokiem.

Ani tam grafiki takiej jak trzeba nie ma , wszystko jakies kolorowe i sztuczne tylko brakuje kolorowych wiatraczkow , breloczkow i balonikow. O grywalnosci to juz nawet nie wspomne , schematyczne i nudne ciagle te same rozwiązania do znudzenia, a realizm  no coz chyba nie znaja tego producenci tej kiszki. Komentarz polski - nie pdniecajmy sie tym , oni komentuja to co dzialo sie kilka sekund temu na boisku, biegniesz sam na sam a on mowi za mam teraz wyrzut z autu, ludziska to jakas poraszka.

Daleko temu gniotowi do konkurencji.

Spojrzmy prawdzie w oczy do PES5 to nawet nie ma co porownywac, to tak jakby porownac Mercedesa do  naszego Fiata 125.

Oto kilka slow gorzkiej prawdy na temat tej gry-jest to moja ocena i wielu moich znajomych i kolegow.

 

pozdrawiam  i fanow fify tez  chociaz mi ich zal

pa

:-P

 

ja wyrazilem swoje zdanie ,a ze zyjemy w panstwie demokratycznym  to mi wolno.

1709503[/snapback]

CHŁOPIE STAŃ Z BOKU, NIE PROWOKUJ !!!!!!!! :angry: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...