Skocz do zawartości
Andrew^

Black Pearl :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie bede sie rozwlekal jak robilem bude i co robilem mozna wszytko zobaczyc na fotkach, przedstawiam tylko efekt koncowy :) , buda nie jest skonczona ale juz nie bedzie bo stracilem wene tworcza :)

wedlug mnie to klasyczny modzik bez udziwnien, szpachli, przyklejania jakis [ciach!]lek :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

w wolnej zatoczce 5.25 mial byc kontroler wentyli z wyswietlaczem od noki 5110 ale narazie nie mam checi niczego kontynuowac jak, moja wena wroci i skoncze to wrzuce fotki kontrolera i skonczonej budy :)

 

zapomnial bym, oswiadczam ze mikser widoczny za kompem nie wchodzi w sklad moda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie calkiem podoba, bez wiekszych udziwnien

 

powiedz mi tylko co to jest to na 3cim zdjeciu od dolu (element nad kratka) - wyglada troche jak wyswietlacz.. rozjasnij mi :)

 

poza tym...widze ze wnetrze jest malowane chromem -ale czy malowales rowniez koszyki na dyski i napedy? Bo tego juz nie moge dojrzec na zdjeciach.

 

jak wykonales grawerke?

 

jedno mi sie nie podoba -za bardzo to wszystko przypomina to co sam zamierzam zrobic :-P :-P i pewnie zostane posadzony o plagiat :-P :-P

 

ogolnie malowanie spox, porzadek w kablach...tylko IMO okno jest nieco za duze ,niepotrzebnie pokazuje dysk i napedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srodek nie jest malowany zwykle aluminum wyszlifowane troszku, to nad kratka to lcd 3x24 ale go usmazylem ostatnio :lol: wiec czeka na swojego zmiennika :P

grawerke robilem, przyklejajac wydrukowany rysunek na papierze samoprzylepnym potem wycinalem go i papierem sciernym szlifowalem.

:arrow: maclat co do twojego plagiatu moge ci odsprzedac prawa do mojego moda :lol:

Zeby nikt sie nie czepial ze napedow nie po chromowalem a wiatraki tak, to poprostu mowie nie chcialo mi sie :P

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie....jednak nie dało się troszkę gładziej plasitku? Może to i przez to że to fotki ale tak mi się zdaje, że przód jest chropowaty.

Aha i widzę, że się offspring słucha :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: DaRoN - wydaje ci sie wszystko jest gladkie i swieci sie jak psu ja... no wiecie co :P, lepiej tak i wyglada jak lakier na nowej bejcy :P

:arrow: Dziuby - wynalazkow nie lubie wole klasyke :) a nastepnego najprawdopodobniej nie bedzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde prawie wszystko jak moj robiony własnie mod :(, ale wtopa. Hmm no prawie wszystko, z tym ze bede mial troszku inaczej bude pomalowana, i katody inne. Ale mam takie same okno :mur:.

Ale na pocieszenie zostaje ze jak narazie nikt nie bedzie widzial mojego moda nawet jak go skoncze bo nie mam jak zapodac fotek :lol: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...