Skocz do zawartości
sebi0104

Czy To Możliwe...........?

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy przy jakim procesorze i wentylatorze, ale wg oczywiscie ze tak (radiator jest tylko lekko cieply)

1559273[/snapback]

 

 

Sempron 2800+ a radiator to gigabyte cooler 7-pro http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16112 co do montarzu uwazam ze powinno byc ok byl zakadany i zdejmowany juz dwa razy w dwuch roznych serwisach,no i mysle ze paste nalozyli,chyba az tak beszczelni to by nie byli.a jakby jednak nie zalozyli to takie mogly by byc tego objawy?? w te upaly temp mi dochodzila do 52 w stresie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze bedzie cieply <_<

1559530[/snapback]

 

czyli moje temperatury sa w normie????wszytsko jest ok??dzis przy 18 stopniach na dworze i 23 w domu na plycie mam temp 34 a procek 44.czy te temperatury sa odpowiednie czy moze jednak cos nie tak jest z radiatorem czy moze brak pasty jednak???Bo nie mam pewnosci czy zostala nalozona tyle co wierzyc na slowo.ludziom z serwicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam(od 40* do 45*)(procesor w stopie) ale rzeczywiscie jest mniej...od 33* i radiator jest zimny...zawsze był, na starej płycie tez...

 

Jednak to jest Sempron i mój kolega tez ma podobnego(wiem, wiem wyglada to jak Pani Jola widziała ze Pan Kazio kupił) i po kilku minutach oid właczenia kompa miał ciepły radiator, wentylator mały to po kilku godzinach radiator prawie parzył przy 50*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz na wszelki wypadek zamontowac tego sam, bo ci nie da spokoku ten problem. Masz plombe? Nie masz pasty?

1559554[/snapback]

Masz racje nie daje mi to spokoju nie nie mam plab bo sam sobie w obudowie dwa wentyle 80mm zamontowalem w tyle wyciagajacy a przud nadmuch,co do procka to jednego zalatwilem i niechce juz sie tym sam bawic za dusze koszty tego sa:(zalatwilem calkiem niedawno durona 1,6 i musialem kupic to co mam teraz wiec sam sie juz nie bawie w to:(no i sam juz nie wiem jak i co zrobic:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...