Skocz do zawartości
wolina

Problem Z Odswiezaniem

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wlasnie zamontowalem radka 9800pro stery catalyst 5.7 i mam pewien problem a mianowicie w CS 1.6 mam 60Hz (wypalarka oczu), w CS:S mam normalnie 85Hz.

w czym lezy problem i ew jakiego programu uzyc aby zablokowac na stale 85Hz

wczesniejsza karta gf4ti4200 stery odinstalowane normalnie po czym zainstalowany radek

 

przy instalacji catalystow mialem pewien problem nie chcialo sie zainstalowac control centrum, wersja sterownikow z control panel poszla, nie mialem stycznosci wczesniej z radkami wiec totales noobes, w zwiazku z tym prosze o pomoc

mam nadzieje, iz obedzie sie bez reinstalki systemu gdyz jestem troche leniwy

 

no i oczywiscie jakie sterowniki beda najlepsze dla w/w karty

 

 

z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start -> uruchom -> dxdiag -> więcej pomocy -> zastąp -> wartość zastępcza: 85 -> ok -> zakończ

 

sterowniki polecam najnowsze omegi 2.6.42

Edytowane przez madek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie pomoglo, nadal mam 60Hz, dla informacji CS 1.6 chodzi na openGL, natomiast nowy CS: Source na directx w zwiazku z tym najwyrazniej tutaj lezy problem

wracajac do sterownikow to po zainstalowaniu tych z control center po uruchomieniu windowsa wyskakuja 2 bledy, iz dwa pliki wykonaly nieprawidlowa operacje czy cos takiego jeden z nich to cli.exe z drugiej nazwy niestety nie pamietam ale tez na c :D

zainstalowalem wiec te z control panelem, jaka jest roznica miedzy tymi sterownikami catalyst 5.7 with control panel 25mb i catalyst 5.7 with control center 33mb ???

bede szukac jakiegos blokera odswiezania, jak to sie nie uda to niestety reinstall, prosze o jakies propozycje

Edytowane przez wolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj tak:

Kliknij na pulpicie prawym przyciskiem myszki, potem :

własciwosci-ustawienia-zaawansowane-ekrany-monitor-ustaw wymuszona częst. odswieżania 85 Hz (albo tak jak pulpit).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...