Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spiderman każdemu na temat co wybrac itp odpisuje żeby kierowali sie na przykejony temat. Tam jakiekolwiek pytanie pozostają bez odp, maja już swoje tematy i nic z tego. Tylko czemu wszystkich tam odsyła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiderman każdemu na temat co wybrac itp odpisuje żeby kierowali sie na przykejony temat. Tam jakiekolwiek pytanie pozostają bez odp, maja już swoje tematy i nic z tego. Tylko czemu wszystkich tam odsyła?

1559905[/snapback]

Odsylam, bo po to jest ten watek na forum zalozony...

Chyba lepiej przeczytac jeden niz 50 innych rozwalonych po calym dziale...

he? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>SpiderMAN:

no niekoniecznie. osobiscie wole w wynikach wyszukiwania zobaczyc wiecej mniejszych tematow, z kilkoma badz w ogole odpowiedziami na temat laptopa, ktory mnie interesuje, niz przebijac sie przez watek, ktory ma dwadziescia pare stron, z czego dwadziescia pare jest zupelnie nie zwiazanych z tym czego szukam. takie duze watki sa nieczytelne i cenne informacje gina w zalewie calej masy innych postow, niekoniecznie zwiazanych z tematem.

pozdrawiam.

 

update:

zamiast kierowac ludzi do przyklejonego tematu, lepiej chyba pouczyc zeby odswierzali watki, ktore juz sa na forum i dotycza konkretnego problemu.

jeszcze raz pozdrawiam.

Edytowane przez HUMMER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpiederMan >> hmm jeden watek do dyskusji o laptopach to raczej zły pomysl. Juz teraz wazy 32str (czesto wypowiedzi luźno zwiazanne z "co kupic") mało kto ma czas i chec przebijac sie przez tyle stron zeby znalezc dyskuje akurat o tym modelu ktory go interesuje.

Mimo wszystko łatwiej jest w wyszukiwarce wpisac nazwe danego modelu i przeczytac topic dotyczacy dyskusji tylko o nim.

Ale z drugiej strony, jak znam zycie, powstanie masa dublujacych sie, nudnych watkow.

 

 

Moze dyskusje o Laptopach podzielic na przedzialy ?

Do 3000zł

3000-5000zł

Od 5000zł

 

Takie topiki bylyby o wiele krotsze i osoba chcaca kupic cos w danym przedziale, znalazlaby dyskusje tylko o tym co ja interesuja (pozatym tak zaadresowane watki powinny bardziej przyciagac uwage osoby szukajacej konkretnej porady i informacji, niz ogólnikowe "Laptopy")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpiederMan >> hmm jeden watek do dyskusji o laptopach to raczej zły pomysl. Juz teraz wazy 32str (czesto wypowiedzi luźno zwiazanne z "co kupic") mało kto ma czas i chec przebijac sie przez tyle stron zeby znalezc dyskuje akurat o tym modelu ktory go interesuje.

Mimo wszystko łatwiej jest w wyszukiwarce wpisac nazwe danego modelu i przeczytac topic dotyczacy dyskusji tylko o nim.

Ale z drugiej strony, jak znam zycie, powstanie masa dublujacych sie, nudnych watkow.

Moze dyskusje o Laptopach podzielic na przedzialy ?

Do 3000zł

3000-5000zł

Od 5000zł

 

Takie topiki bylyby o wiele krotsze i osoba chcaca kupic cos w danym przedziale, znalazlaby dyskusje tylko o tym co ja interesuja (pozatym tak zaadresowane watki powinny bardziej przyciagac uwage osoby szukajacej konkretnej porady i informacji, niz ogólnikowe "Laptopy")

1560541[/snapback]

Ten pomysl juz byl realizowany i jak widac sie nie przyjal... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysl juz byl realizowany i jak widac sie nie przyjal...

Chyba sie nie zrozumielismy.

Zamiast jednego worka "Laptopy" gdzie jest wszystko a przez to jest malo czytelny, podwieś 3 watki :

"Laptopy do 3k"

"Laptopy 3k-5k"

"Laptopy od 5k"

Zeby spelnialy taka sama role jak ten jeden, tylko według potrzeb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nie zrozumielismy.

Zamiast jednego worka "Laptopy" gdzie jest wszystko a przez to jest malo czytelny, podwieś 3 watki :

"Laptopy do 3k"

"Laptopy 3k-5k"

"Laptopy od 5k"

Zeby spelnialy taka sama role jak ten jeden, tylko według potrzeb :)

1560897[/snapback]

 

Jestem jak najbardziej za! Do tego mozna stworzyc przy kazdym watku mala sonde (ankiete), ktora mowilaby, ktory komputer jest wg forumowiczow w danej granicy cenowej najlepszy, dzieki czemu ludzie mogliby szukac inf o konkretnym komputerze w setkach stron i nie gubili by sie az tak bardzo.

To tyle.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nie zrozumielismy.

Zamiast jednego worka "Laptopy" gdzie jest wszystko a przez to jest malo czytelny, podwieś 3 watki :

"Laptopy do 3k"

"Laptopy 3k-5k"

"Laptopy od 5k"

Zeby spelnialy taka sama role jak ten jeden, tylko według potrzeb :)

1560897[/snapback]

Myślę że dobry pomysł z tym rozdzieleniem na zakresy cenowe. Obecnie nie dziwię sie osobom, że nie piszą w wydzielonym wątku, tylko tworzą nowy. Przeglądanie tak długiego wątku jest bez sensu, gdzie i tak większość postów jest ogólnych, nie na temat.

 

Jeszcze lepszym pomysłem byłoby założenie osobnego subforum, gdzie ludzie tworzyliby sobie wątki.

np: Tweak.pl - Forum Dyskusyjne > Sprzęt i Podkręcanie > Laptopy i urządzenia przenośne -> Co kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez najbardziej pasowalby podzial na producentow i serie danych modeli

 

ps. nikt nie zauwazyl,ze strzelilem byka w tytule?? w slowie: " pożądki" :mur:

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nie zrozumielismy.

Zamiast jednego worka "Laptopy" gdzie jest wszystko a przez to jest malo czytelny, podwieś 3 watki :

"Laptopy do 3k"

"Laptopy 3k-5k"

"Laptopy od 5k"

Zeby spelnialy taka sama role jak ten jeden, tylko według potrzeb :)

1560897[/snapback]

 

juz byl taki podzial przedstawiony w przyklejonym wątku ,,zasady nazewnictw tematów..." użytkownik cloudior zalozyl trzy podzialy:

 

1.http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=132452

 

2.http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=132454

 

3.http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=132457

 

i tak jak napisal spiderman nie przyjelo sie to

Edytowane przez vitucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz byl taki podzial przedstawiony w przyklejonym wątku 1561224[/snapback]

ale subforum Jakiego laptopa kupić nie było. Myślę, że warto spróbować. Userki mogą tworzyć sobie w tym subforum dowolne wątki, a nie jak aktualnie korzystać z jednego bardzo długiego wątku.

Rozwiązanie wprowadzone aktualnie, czyli z jednym wątkiem "co kupić", to moim zdaniem najgorsze rozwiązanie z możliwych. Nie mam zamiaru pisać o jego wadach, bo każdy je zna, a jak nie to pisano o nich w poprzednich postach.

Edytowane przez grzegorz_ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Masta_KKIILLAA!!

Jestem tutaj stosunkoww krotko ale widze ze jeden watek o laptopach to za malo :(

Podzieleni go na producentow i ceny bylo by wyjsciem najlepszych :D :wink:

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...