Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

A bios nie bedzie pasował do gt przypadkiem?? No niby sa od dawna ale jakos jak chciałem nabyc to nigdzie w naszej pieknej Polsce nie ma.

"Teraz możemy pobawić się w "Znajdź 5 różnic" ;-). Karta Sapphire X800 GTO wygląda dokładnie tak, jak opisywany na poprzedniej stronie model X800 GT. Wizualne różnice sprowadzają się jedynie do koloru naklejki na wentylatorze i barwy laminatu karty, gdyż ten jest nieco jaśniejszy w przypadku karty GTO. " Więc to chyba czas na biosa od gto + malunek pinów.

Tylko gdzie sa te biosy x800gto agp ??? Na techpower lipa :(.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie zabawilem.. Wymienilem bios i karta sie juz nie podniosła..Wszelkie metody tez zawiodły.Odpalenie z PCI i odpięcie dodatkowego zasilania tez nie pomogło tak wiec przestrzegam Panowie!!! Uważajcie z biosem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawuald

udalo Ci się odpalić monitoring temp i prędkości wentyla? w koncu dotarl do mnie pcolor i mam ten sam problem - programowa regulacja obrotów nie działa, a grafa już na starcie jest bardzo głośna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja mowie wlasnie o wersjach beta - ze na nich mi dziala

ja też pisałem o betach, bo ostatnia stabilna wersja to 0.24.

właśnie sprawdziłem na 0.25 b10 i monitoringu na pcolorze brak :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie zapytac czy ta karta z 8 potokami jest wydajniejsza od 6600gt??

Tak. Pojawiłsie jakis nowy topic w którym podaja wyniki 6800le . Dla mnie to smiech na sali . Kazdy tam 16 potokow 6 vertexow a wyniki bieda jak cholera. A tu taki radeonik z 8 potokami jak narazie pobil wszystkie te ich wyniki w 3dsmarkach :). Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie - mam takie pytanko -> czy sprawdzal ktos jaka jest roznica w glosnosci oraz wydajnosci miedzy zalmanem a pentagramem CU ?

z tego co widze, to pentagram jest ciezszy i ma pofalowane finy i zagiete troszke nad wiatrak, a zalman proste... chodzi mi jednak glownie o to, aby bylo jaknajciszej, a z pentagrama jestem srednio zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie - mam takie pytanko -> czy sprawdzal ktos jaka jest roznica w glosnosci oraz wydajnosci miedzy zalmanem a pentagramem CU ?

z tego co widze, to pentagram jest ciezszy i ma pofalowane finy i zagiete troszke nad wiatrak, a zalman proste... chodzi mi jednak glownie o to, aby bylo jaknajciszej, a z pentagrama jestem srednio zadowolony

Test

Porównanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz mam taki problem zakupilem 3 tygodnie nowy komp (oprocz monitora) i mam athlon 3000+ venice 64 bit , asus a8n-e , 2x256 kingston , X800GT 128 MB , dysk 80 gb + stary 20 i do tego obudowa modecom 350 W . No wiec problem polega na tym ze w grze Amercias Army na mapach (np Pipieline na spawnie mam 20 fps , na zewnatrz 20-40 i w budynkach do 80 przy ustawieniach 800x600 wszytko na normal , tyle samo fps osiagam na 1024 wszytko na high/highest a grafa o wiele lepsza) . W grze Pro evolution soccer 5 lata mam w niektorych miejscach linie (ktore rozmazywuja obraz) w NFS:MF na 1024 wszytko full czasami dosc mocno przytnie przytnie a grafa spox Od czego to zalezy ? sciagalem 3 rozne sterowniki i przy jednych Pes5 - czarny obraz takze sims 2 , przy pierwszych (dolaczonych do karty) jest to samo co w najnowszych na ATI.com

Moze cos w ustawieniach sterownika ? moze w przypadku Pes 5 wina monitora (ktory jest juz stary) . Bardzo prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niezly jestes - kupiles nowego kompa i 2x256 :P i to do grania ... no comment

 

jak chodzi o nfs mw -> nie wazne jakiego bedziesz mial kompa -> i tak co jakis czas bedziesz mial przycinke -> poczytaj w temacie o tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz mam taki problem zakupilem 3 tygodnie nowy komp (oprocz monitora) i mam athlon 3000+ venice 64 bit , asus a8n-e , 2x256 kingston , X800GT 128 MB , dysk 80 gb + stary 20 i do tego obudowa modecom 350 W . No wiec problem polega na tym ze w grze Amercias Army na mapach (np Pipieline na spawnie mam 20 fps , na zewnatrz 20-40 i w budynkach do 80 przy ustawieniach 800x600 wszytko na normal , tyle samo fps osiagam na 1024 wszytko na high/highest a grafa o wiele lepsza) . W grze Pro evolution soccer 5 lata mam w niektorych miejscach linie (ktore rozmazywuja obraz) w NFS:MF na 1024 wszytko full czasami dosc mocno przytnie przytnie a grafa spox Od czego to zalezy ? sciagalem 3 rozne sterowniki i przy jednych Pes5 - czarny obraz takze sims 2 , przy pierwszych (dolaczonych do karty) jest to samo co w najnowszych na ATI.com

Moze cos w ustawieniach sterownika ? moze w przypadku Pes 5 wina monitora (ktory jest juz stary) . Bardzo prosze o pomoc .

Ja mam tylko takie pytanie dlaczego kupiles x800GT 128MB jak X800GTO 128MB jest w tej samej cenie albo nawet nizszej (619zl) ?!?! A co do problemow to NFS juz tak ma :? PES5 trudno powiedziec, Americas Army chyba jest takie wymagajace (albo tworcy cos skopali). Niedlugo pojawia sie jakies nowe stery moze rozwiaza problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co gto 128 jest za 620zl na pci-e?? gto to chyba miazdzy 6600gt i x800gt 256?? a i czy wersja gto128 jest duzo slabsza od 256??

No w fear na full texturach nie pograsz. Lepiej sie grac bedzie na 256mb x800gt niz na x800gto ze 128mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż podobnoc maja byc x800gto pod agp albo juz sa na zachodzie wiec czekamy na biosika :)

@ http://www.pcclub.com/product_details.cfm?itemno=A9607181 - W Polsce pewnie pojawią sie od nowego roku

 

cena pewnie bedzie przekraczac 800zl , jak nie wiecej.

 

PS.

 

Komus sie juz udalo odblokowac potoki ?

Edytowane przez takesi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co teraz?

Kupować X800GT 256 MB czy czekać, aż cena GTO spadnie po nowym roku (pewnie niewiele). Czy różnica w gierkach pomiędzy GT 256Mb a GTO jest aż tak masakrycznie wielka? :?

Edytowane przez Dantex76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gto na agp juz w polsce sa

http://w2.sirius.pl/towar_karta.php?PubKat...2&TowarId=21022

teraz wypada czekac az ktos bios zrzuci z tej karty i udostepni

Oni chyba na łeb upadli :] Przeciez nawet mostka dodatkowego nie ma... dokładnie taki sam koszt produkcji jak na PCX. Ta cena to się pewnie kilka dni tylko utrzyma.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...