Skocz do zawartości
grzesiek1515

Co To Jest

Rekomendowane odpowiedzi

Mam moduł 512 MB 333 MHZ i nie wiem jakiej firmy aktualnie chodzą na 350 mhz i timingach 2-2-2-6. ma ktoś pomysł co to może być. mam za małą obudowę żeby się im przyjrzeć a nie chce mi się ich wyciągać.

1560455[/snapback]

znajdź z necie jakiś spis wszystkich producentów pamięci, i zrób wyliczankę. :D

 

Tak po za tym my nie wróżki :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz tez spradzic np w everescie SPD atak wogule to nie chce ci sie czy nie umiesz .. :lol: a moze boisz sie ze jak tam łapy włozysz to cie mysz upier.. pliz somłon klołz dys topik bo juz bredze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł 512 MB 333 MHZ i nie wiem jakiej firmy aktualnie chodzą na 350 mhz i timingach 2-2-2-6. ma ktoś pomysł co to może być. mam za małą obudowę żeby się im przyjrzeć a nie chce mi się ich wyciągać.

1560455[/snapback]

co to moze byc? co to moze byc....?

 

hm

 

ja mowie ze to moze byc DDR ale nie jestem do konca pewny.... co wy na to koledzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jednak sie wysilisz i z bólem wyciągniesz swoją rączke i zobaczysz co tam masz? Ja wiem ze to moze boleć ale jak coś to moze pod rączke sobie dasz podusie potem... co?

1675593[/snapback]

Ale odkopales temat...

Ta pamiec autor tematu juz napewno uszkodzil/sprzedal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz tez spradzic  np w everescie SPD  atak wogule to nie chce ci sie czy nie umiesz .. :lol:  a moze boisz sie  ze jak tam łapy włozysz to cie mysz upier.. pliz somłon klołz dys topik bo juz bredze

1560838[/snapback]

Everest pokaze "konkretniejsze" SPD na fiirmowych pamieciach, na no name wyswtetli tylko MHz i timingi... (ktore tez czesto mijaja sie z prawda.... ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytales: "Co To Jest, DDR 333Mhz CL 2-2-2-6" ?

to jest pamięć PC2700 pracujaca z czasami 2-2-2-2-6@333 (166 MHz real)

Po reszte odsylam cie do miejsca na wyciagniecie ręki, tzn . do twojej obudowy i do podstawowych zagadnień.

Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka tajna metoda tylko nie mów nikomu,, najpierw - musisz przygotować miskę wody, świeczkę i wprowadzić w pokoju lekkie zaciemnienie. podpal świeczkę (uważaj żeby się nie opażyć,, operacja palenia świecki grozi pożarem, nie odpowiadam za ew. szkody związane z nieodpowiedzialnym używaniem świeczki)., teraz postaraj się aby steryna z palącej się świeczki kapała do miski z wodą (temp wody nie powinna przekraczać 25*C)... stygnąca steryna utworzy ZNAK! interpretując ZNAK możesz wywróżyć jakie to pamięci... ew. zrób fotkę i umieść na forum,, bedziemy interpretować razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...