Skocz do zawartości
grzeg255

Jaka Plyte S370?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam w domu kompa kolezanki ,w ktorym padla plyta glowna. No i tu jest problem, gdyz nie mam zielonego pojecia o s370. Prosilbym o rade jaka mam kupic w miare tania a dobra plytke, ktora obsluzy celerona 500( nie slot1). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze!!

 

Jeżeli pod tego celka to każdą nie obsługującą PIII TUALATIN bo na nich stare celki (czarne) nie działają!!

Ja bym Ci jednak polecił wziażć jednak taką płytkę np: ASUS CULS2-C, ASUS TUSL2 czy ABIT ST6 + jakiegoś CELKA np:

 

1. 600 Mhz - cena na Allegro jakieś 20 zł a na 900 powinien pojść!! - wersja ekonomiczna. Później zawsze można wrzucić jakiegoś TUALATIN-ka!

2. 1.0 Mhz, 1.1 Mhz, 1.2 Mhz, 1.3 Mhz TUALATIN od 70 zł i kręcić :)) Te procki są naprawde wydajne!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dorwac czasami cos nie drogo na intelu 810/815

Byly to bardzo fajne plytki.

Stabilne i raczej bezproblemowe

1570506[/snapback]

Witam, nie polecam płytek na Intelu 810, zintegrowana grafika, bez możliwości dołożenia karty graficznej (brak AGP), był kiedyś komp w pracy na tej płycie i jedynie do friselka i sapera się nadawał. Natomiast na 815 jak najbardziej, zwróć tylko uwagę że były różne wersje tego czipsetu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod celka 500 bralbym na via 694x czyli apollo pro 133a - ewentualnie va694t - z obsluga tualatinow

Plusy - obsluguje stare i nowe celki, ma ata 100 co na takiej platformie daje duzo :)

Tylko nie bierz czasami wynalazku bez literki a czyli apollo pro 133 bo miala tragiczna wydajnosc pamieci ...

 

Ewentualnie jakiegos bxa

 

A na i815 uwazaj bo niektore tego celka pociagna a nowsze juz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit BX 133 Raid. Mialem i polecam. Plyta bezawaryjna na legendarnym chipsecie BX. Jak dziewczyna bedzie miala kase, moze sobie na allegro kupic tuala z przejsciowka i bedzie miala chyba najwydajniejszy mozliwy zestaw z tualem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...