Skocz do zawartości
R.i.P.

Fahrenheit

Rekomendowane odpowiedzi

czyli krótko mówiąc szykuje nam się rewolucja w nieliniowości action-adventure ? :]]] tylko nie zdradzaj nam więcej szczegółów ;p :=)

1650975[/snapback]

według mnie tak, to będzie chyba najmniej liniowa gra tego typu jaka kiedykolwiek się ukazała B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze po stronach na PS2 już się pojwiła pełna wersja (!).

1652144[/snapback]

no przecież w nią gram [;

 

z tego co brat mi opowiada to gra jest niesamowita, po akcji w barze wpada policja do mieszkania, można na kilka sposobów ich przyjąć, decydujemy czy otworzymy im drzwi czy nie, czy pozwolimy im przeszukać mieszkanie czy nie, następnie udajemy się do księdza, gdzie w tym samym momenci zaczyna tonąć dziecko, nieopodal spacerują policjanci, więc mamy wybór czy ratować dzieczko jednocześnie zwracając na siebie uwagę czy nie, ratując je pływamy r1 r2, potem robimy sztuczne oddychanie (wdechy i masaż serca) naciskając klawisze w odpowiednim momencie, jeśli nie będziemy się wstrzeliwać to poprostu dziecka nie uratujemy :blink:

po prostu WYPAS panowie :blink: każde nasze zachowanie w danej sytuacji ma odbicie w przyszłości, tą grę można przejść chyba kilkadziesiąt razy za każdym razem idąc innym tokiem zdarzeń, coś pięknego...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk proszę Cię pisz, że spojler :P jak opisujesz grę ;)

1652181[/snapback]

e tam spojler, 1/1000 gry, chciałem tylko pokazać jak to wygląda, że mamy wybór w każdej sytuacji i tworzymy interaktywny film, dokładnie tak jak powiedział to autor we wstawce na początku gry B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kucyk nie pisz juz wiecej o tym bo zaraz mnie cos wezmie ;) ja juz nie moge sie doczekac a co dopiero bedzie jak zaczniesz opisywac ta gre ;) :P

1652459[/snapback]

własnie chciałem was trochę wku#@#ć ale już nie będę :-P

odkładajcie kase na wersje PL B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście, że nie będzie wersji PL, czy cos się w tej materii zmieniło ?

Dam sobie radę po engliszu, ale czasem czegoś snię jednak nie zrozumie czy po prostu nie chce mi się czytać długich textów (vide opisy w Spellforce eng) i jednak troszkę się traci. Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom , ta gra wymiata , przypadkowo sie zabilem , lol , napilem sie alkoholu a potem jakies piguly polknelem , albo gosc w stanie depresji wyskoczyl z balkonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG!!! gra rOxuje nieziemsko!!!

 

chyba najlepsza gra odkad sie ukazalo gtasa. chyba wogole w tym roku nie bylo takiej gry. ta gra to poprostu FILM! jak sie w nia gra to ma sie wrazenie ze jest sie rezyserem tegoz oto thrillera. mozna wybierac postacie ktorymi w danym momencie chce sie pokierowac, mozna wybierac rzeczy ktore sie chce zrobic, nie ma przymusu do niczego! GRAFA to cud-miod, chodzi przepieknie na full details + aa x4 i anizo x16. MUZA mmmm....klimaty wprost z Max Payne2! REALIZM stoji na najwyzszym poziomie, jak bedziecie grac to zwroccie uwage na np. specyficzny sposob chodzenia czarnego gliny Tylera... i ten SCENARIUSZ....

TA GRA TO PRAWDZIWY MAJSTERSZTYK !!!

 

pozniej moze zapodam ciekawe screeny albo moze nawet krotkiego avika! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyler ma taki typowo luzacki styl chodzenia , qrde zacielem sie , jestem w bazie wojskowej i musze sie wspiac na ogrodzenie tyle ze udaje mi sie to na 1 m a potem gleba , ktos wie o co tam chodzi ?

 

a tak przy okazji niezle trzeba sie nagimnastykowac przyciskami podczas sekwencji akcji <_<

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra WYMIATA...po prostu CUDO!! bylem sceptycznie nastawiony (myslalem ze to typowa przygodówka) ale jest super..niby do bólu liniowa (przynajmniej na początku) ale można zrobic prawie wsyztsko..gra wręcz stworzona do pada..i jako jedna z nielicznych "wspiera drgania"...

 

mam tylko takie pytanko: po wyjściu od kolesia z domu (początek) dostajemy mozliwosc wyboru..czy gramy dalej kolesiem i idziemy do parku, czy policjantką..wybrałem policjantkę..ale mam nadzieje ze tym kolesiem tamtą "misję" tez bedzie mi dane przejsc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz nakarmie :D czekajcie na edycje tego posta, za około 5 min podam linka bo właśnie uploaduje filmik ;)

 

-edit-

 

Click here to watch Fahrenheit - Alternate reality (filmik zoptymalizowany pod łącze 512kbps) :)

 

-edit2-

żeby nie było to strzeliłem tu perfecta :D żadnego błędu ;)

a końcówke zostawie bez komenta, specjalnie tak zapierdzielało <_< :D

 

more to come...

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...