Skocz do zawartości
Grimlock

Tomb Raider: The Angel of Darkness (Tomb Raider 6)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Jeszcze nie zdazylem tam dojsc gdzie daFojtek ,(dopiero jestem w ukladzie gdzie sie szuka klejnotow 4 zywiolow i moze teraz powiecie ze nie wiem czego chce ale Indiemu do Tomba daleko.Im dalej w niego gram tym gra jest lepsza.Ci co wystawili mu niska ocene to tylko dlatego ze przeszli pewnie pare leveli.Tak naprawde gra zaczyna sie dopiero po 10tym - i to jest bardzo malo w porownaniu do tego co zostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak pokonac może pierwszego bossa takiego czerwonego ducha bo wyszczelałem juz w niego wszystkie najboje i nie wiem co dalej zrobic jeszce sprubuje cos wykombinowac ale nic mi do głowy nie przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak pokonac może pierwszego bossa takiego czerwonego ducha bo wyszczelałem juz w niego wszystkie najboje i nie wiem co dalej zrobic jeszce sprubuje cos wykombinowac ale nic mi do głowy nie przychodzi.

strzelaj do niego az sie zatrzyma, i pozniej biegnij jak najszybciej do figury z niebieskim swiatlem, powinna pokazac ci sie raczka wiec wcisznij przycisk akcji i wez obrazwek

 

 

p.s. musisz zrobic to bardzo szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh i co moge powiedzieć ? Powiem tylko tyle a raczej sie spytam :) Dlaczego ta twarz została ze starych Tombów ? Nowa twarz prezentowana na pierwszych screenach była duuuużo ładniejsza .... Więc dlaczego zrobili starą twarz ? Ehhh a poza tym grafa nie zachwyca jak na tyle czekania :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zrobic w bazie w pradze przeszedłem 2 pierwsze poziomy rozwaliłem ziomków teraz jestem na takiej sali sa 3 wejscia jedno jest podnacpieciem 2 jest tez podnapieciem taka jakas sciana elektryczna niewidoczna a 3 wejscie jak podchodze to pokazuje mi sie ze mam sie wspiac nad kratami na taki drazek na dole jest pies tylko ze ja nie dostane do tego drazka a jak chcem skoczyc w przud to mnie para zabija co robic??

 

Update: Ok juz sobie poradziłem z tym spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie wiem co zrobic w bazie w pradze przeszedłem 2 pierwsze poziomy rozwaliłem ziomków teraz jestem na takiej sali sa 3 wejscia jedno jest podnacpieciem 2 jest tez podnapieciem taka jakas sciana elektryczna niewidoczna a 3 wejscie jak podchodze to pokazuje mi sie ze mam sie wspiac nad kratami na taki drazek na dole jest pies tylko ze ja nie dostane do tego drazka a jak chcem skoczyc w przud to mnie para zabija co robic??

 

Update: Ok juz sobie poradziłem z tym spoko

www.traider.pl tam masz kompletna solucje po polsku - ja i tak zniej nie korzystam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde to jest własnie niedopracowanie kamera mi sie w grze zrabała widze lare cały czas od przodu tylko w pewnych momentach gdy kamera sie odala to normalnie jest ale takto gdy wraca kamera to widze lare z przodu i nie widze co jest przedemną ludzie pomuzcie bo sie grac nie da!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

no wlasnie skonczylem ta gre :) i powiem ze koniec bardzo mnie zdziwil

 

Powiedz chociash czy wg Ciebie warto ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i według mnie ta gra jest do d...

heh

takie jest tylko pierwsze wrazenie bo im dluzej sie gra tym gra jest lepsza,

no i ten koniec ktory po odpowiednim namysle jest specjalnie tak zrobiony zeby wprowadzic w blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy ukończyli TAOD, gratulacje

 

Nie pozostaje nic innego jak czekać na TR7, jeśli Core wyrobi się to nowy TR będzie już w przyszłym roku.

Lara wraca do grobowców (nawiązanie do TR4 i 1) będą też dinozaury.

 

W sumie scenariusz obejmuje 3 cześci, chociaż była mowa o 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe czy mugłby mi ktos podesłac sejwy pierwszej misji w roli głównej z Kurtem moze to mi pomoże bo kamera sie zrabała i kicha nie da sie grac ewentualnie jezeli by ktos mugł to moze byc tez sejw w tych laboratoriach.Z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

mam problem z dzwiekiem 

kiedy lara mowi to mowi piskliwym glosem (jak w mafii ) a kiedy np: skacze nia i spada na ziemie oddaje glos jak jakis potwor 

help ludzie help

 

Tak sie dzieje wowczas kiedy grash na zintegrowanej dzwiekowce z plyta,kazdy na AC97 tak ma i tego nie zmienisz,skorzystaj z innej dzwiekowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj działa tylko wyobraznia domyślasz sie o co moze chodzic ale ja zakumałem ale moge się mylic ty tez sie mozesz mylic bo nie wiadomo co wymyslą chłopaki z Core.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedziec mi jak mam przejść bosa? To taki wielki robal na dużej arenie. Na podbrzuszu jest głowa jakiejś postaci. Strzelałem w nią, rozwaliłem mu 2 przednie bomble na plecach ale tych z tyłu nie mogę rozwalić. Może to się jakoś inaczej przechodzi? THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz dorwalem Angel of Darkness. Pierwsze wrazenie, "znowu taka <span style="color:red;">[ciach!]</span>** grafa!! " .. ups , nie zmienilem opcji :P No .. 1024x768, max detals .. mozna grac :D Jedziemy, wreszcie jakas fabuła (interesujaca) Lara sie meczy wspinajac, wiszac itd. Umie sie bic !! (jak przywale straznikowi z sierpa to jest super dzwiek, a kolo odrazu pada jak szmata :D ) Mozna rozmawiac z ludzmi, fajne lokacje. Gierka jest na 2CD.

 

No i teraz ... zacialem sie w jednym miejscu. Paryz.. klub Serpent Rouge... wchodze najwyzej jak sie da, widze ze sa jeszcze wyzej jakies rusztowania, ale nie wiem jak tam sie dostac. Moze ktos wie i mi pomoze. DZIEKI !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wejsc na najwyzsze rusztowanie (wskakujesz na to ruchome a z niego na pomost), potem do pomieszczenia sterującego oswietleniem.

tam masz dwie dzwiognie; jedna obroci lampy a druga przesowa je do "szafki". ustaw je tak zebys miał dostęc do uszkodzonej lampy i wyciągnij z niej pudełko.

 

 

ps. gra jest ok, ale początkowo to myslałem ze rozwale klawiature... ogoleni warto było wydac na nia kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...