Skocz do zawartości
MuMineQ

Freezer, Mx-1 I Epox 8kda3i

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw pasta (to jest lajcik), ja ją wyciskam a to jakać glina czy inszy kit, co to znaczy, że pełne właściwości termiczne uzyskuje po 200 godzinach? po 200 godzinach pracy kompa czy raczej przez 200 godzin mam go nie włączać bo ona nie poda ciepła dalej? I NIBY ILE JA MAM TEGO ZAŁOŻYĆ NA SEMPRONKA S754, nie będe czekał do poniedziałku aż przyjdzie arctic ceramique zeby kompa odpalić, a nie mam nawet zwykłej silikonówki, więc mam ją normalnie nalać i załozyć tego freezera? sama sie "zmiękczy"?

 

a teraz troche wiekszy problem, arctic freezer dotyka i to naprawde dotyka i nawet naciska na grafe, a jak wsadze wiatrakiem w druga strone to nie wsadze zasilacza i wogole to ułożenie byłoby bez sensu, na chama można jgrafe wcisnąc, chyba będe musiał troche zmodowac tego freezera, skrócić troche ten stelaż od wentyla i spiłowac mu nosek, wtedy chyba bedzie ok, ale nie wiem czy wentyl chwyci wystarczajaca ilosc powietrza, z drugiej strony wentyl 12x12 z modecoma mc350 powinien mu pomoc kierowac powietrze tam gdzie trzeba...

Edytowane przez MuMineQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po pierwsze wywl ta paste co była z Freezerem mowa o MX-1 i czekaj do poniedziałku, mx tez da sobie rade tylko przed nalozeniem rozgniec ja tak samo jak kit

 

To masz problem, przed kupnem trzeba było sprawdzic wymiary wentylatora sa na pudełku lub wywal ta beznadziejne pudło zwane twoja obudowa , nie kieruj wiatraczka w dól na grafike, powinien isc w góre w strone zasilacza który wyciaga powietrze na zewnatrz (tak jest u mnie). Sprawdz czy da sie obrucic koszyk na wenta tak aby skierowac freezera na tył obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKa mam freezera na DFI i jesty dobrze bo dmucha na tylną scianke,a tam wyciagnac powietrze pomaga mu 80tka. Zobacz tak jak mowi Cloperflake, czy nie uda Ci sie go skierowacna tył, albo zmien bude. przerabianie freezera to nienajlepszy pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...