Skocz do zawartości
Raczeksiu

Modding Raczka

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) wieczorkiem zrobie za niego pozadek z tymi fotami bo z jego strony sie tego raczej nigdy nie doczekacie... jak narazie wrzocilem je pojedynczo a nie tak jak on inteligentnie spakowane :P pozdro pap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No modzik fajny. Dobre rozwiązanie z zasilaczem, że leży na tej blaszce perforowanej z wyciętą dziura. Choć ja ostatnio zakupiłem ToPowera 420 i trzyma się bardzo mocno na 2 śrubkach, choć dołożę jeszcze 2 śrubki by się trzymał mocno. Na jaki kolorek będziesz malował budę? Polecam znaleźć kogoś ze sprężarką i pistoletem do malowania :-) efekt o wiele lepszy niż spray. Jeszcze trochę pracy przed Tobą. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko, ale mam parę uwag, pozwolisz, że je tu wyrażę ;):

 

- blacha perforowana zamiast grilla - fajnie wygląda, ale nie wiem jakie to będzie w skutkach, czy powietrze będzie wystarczająco przepływać (oby)

 

- blacha na przednim panelu - nie trawie tego w obudowach (znaczy tego typu blachy)

 

- nie równo wyszlifowane okna (bierzesz wiertarke, kamień nakładasz i szlifujesz idealnie)

 

- guzik, regulator, włącznik czy co to jest na przednim panelu - psuje efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko, ale mam parę uwag, pozwolisz, że je tu wyrażę ;):

 

- blacha perforowana zamiast grilla - fajnie wygląda, ale nie wiem jakie to będzie w skutkach, czy powietrze będzie wystarczająco przepływać (oby)

 

- blacha na przednim panelu - nie trawie tego w obudowach (znaczy tego typu blachy)

 

- nie równo wyszlifowane okna (bierzesz wiertarke, kamień nakładasz i szlifujesz idealnie)

 

- guzik, regulator, włącznik czy co to jest na przednim panelu - psuje efekt.

1582444[/snapback]

Zgadzam się... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostawiam wam zdjecia wykonane cyfrakiem (THX dla Casperka_ )

prace trwaja (spowolnione sa jednak obowiazkami w domu i przyjemnosciamy wakacyjnymi)

:):):):)

1582141[/snapback]

powinienes dostac bana za tego rara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dakladnie sarenka :P ja jeszcze ceny dokladej nei znam ale jakos kolo tego wyjdzie!

a ty sam czyscilas czy lakiernik ci przygotowuje??? (bo ja juz ma all przygotowane wystarczy dac podklad i smigac) :D

Siem okaze, jak w koncu wyiore ostatecznie warsztacik.. prawdopodobnie zaniose do nich jak jest a oni sie wszystkim zajma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...