Skocz do zawartości
big

Kupić Ram Jaki? Problem Z Płytą Głowną.

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam dokupić RAM. Dokładnie ten:

 

http://bitcomputer.pl/product.php?id=1243

 

Jest problem z płytą główną, ponieważ tam są wyszczególnione pamięci na 400Mhz, które działają.

 

http://www.msi.com.tw/program/products/mai...ail.php?UID=456

 

I nie ma tam żadnych z tych co ja chce kupic, w sklepie powiedzieli mi, że w najgorszym wypadku będą chodzić na 333 Mhz, to też zapytałem się o to czy mogę wrzucić te dokupione do teraźniejszej konfiguracji, był telefon do serwisu, i powiedzieli, że NIE. No i teraz nie wiem czy dołożyć kasę i kupić większe na 333 lub 266. Może jakaś pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

• Supports DDR400/DDR333/DDR266/DDR200 SDRAM

każde pamięci powinny chodzić poza tym te twinmosy to nie za dobry wybór już lepiej hynixy z jakiejś lepszej serii poza tym ty maszsz ten sam problem co ja że nie możemy proca kręcić więc leppsze pamięci tylko i tylko wtedy kiedy bedą ci służyć przy przesiadce na bardziej przyszłościowe platformy s754 s 939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasę już mam. Gdzie się nie pytałem mówili mi żebym kupił jedną kość i zastanawiam się nad.

 

Kingston DDR 1024MB 400

Goodram DDR 1024MB 400 <-- Nie wiem czy takie istnieją :-)

 

Nową mobo i proca będę kupował gdzieś za 1 lub 1,5 roku. Za parę miesięcy grafikę kupuje 9800 pro, i musze mieć RAM, chociaż by do Catia.

 

Czy może jakieś inne brać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ramy to tylko Kingstona. Wiem dobrze co mowie, poniewz mialem juz paieci GooD rama - i nie sa ona takie jak nazwa mowi :D :D :D Kingston najlepsze i dozywotnia gwarancja. Nie obawaij sie ich kupowac - satysfakcja gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...