Skocz do zawartości
reed

Please o opinie , WaterBlock

Rekomendowane odpowiedzi

Calkiem mozliwe ze niedlugo, beda w sprzedazy, w Polsce, niekoniecznie drogo  :o

podoba mi się ten drugi

jak nie drogo

to sprzedam to co teraz mam i zmienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie. Szczególnie drugi. Dla kolegi moderatora jakaś promocja sie chyba znajdzie ? :wink: Mógłby byc trochę większy może po na płytkach pod P4 jest duuużo miejsca, a chyba większy rozmiar=lepsza wydajność 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na drugi.

 

Calkiem mozliwe ze niedlugo, beda w sprzedazy, w Polsce, niekoniecznie drogo  :o

Tzn.?? Może jakaś przybliżona cena?? Czy może w tym względzie nic wogóle nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wolal pierwszy poniewaz tylko tego moglbym zamontowac i strasznie duzo nie bedzie ustepowal temu 2giemu zreszta na moim procu nawej 1stopnia roznicy nie bedzie idzie do mnie paczka z niespodzianka 4Kg brat wiedzial ze miedzi potrzebooje moze zalatwil ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj typ to nr2. Super wydajne to bloczki to nie beda ale zawsze lepsze to niz powietrze lub CPC :)

Pozdro

Dexter

No tak Danger Den w koncu robi bloczki superlowend 8O

Chciales reed opinie no to ja masz, wiec czego sie czepiasz. Nie twierdze ze to zlom tylko ze nie naleza do czolowki. Napewno lepiej beda sie spisywac od CPC czy innych wynalazkow.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj typ to nr2. Super wydajne to bloczki to nie beda ale zawsze lepsze to niz powietrze lub CPC :)

Pozdro

Dexter

No tak Danger Den w koncu robi bloczki superlowend 8O

Chciales reed opinie no to ja masz, wiec czego sie czepiasz. Nie twierdze ze to zlom tylko ze nie naleza do czolowki. Napewno lepiej beda sie spisywac od CPC czy innych wynalazkow.

Pozdro

Dexter

Hmmm .................

oswiec mnie z laski swojej, w ktorym momencie sie ciebie czepiam ?? 8O

Bo jakos tego nie zauwazylem ?

A twoje zdanie, to twoja sprawa.

peace please 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj typ to nr2. Super wydajne to bloczki to nie beda ale zawsze lepsze to niz powietrze lub CPC :)

Pozdro

Dexter

No tak Danger Den w koncu robi bloczki superlowend 8O

Chciales reed opinie no to ja masz, wiec czego sie czepiasz. Nie twierdze ze to zlom tylko ze nie naleza do czolowki. Napewno lepiej beda sie spisywac od CPC czy innych wynalazkow.

Pozdro

Dexter

zgadzam sei z dexem, nie bedzie to sooper wydajne napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sei z dexem, nie bedzie to sooper wydajne napewno

 

Kolejne wyroki miszcza jasnowidza !

Boze nie wiesz nie znasz sie ? nie odzywaj ! Proste !

...............sie odezwal :lol:

qwa nie wiesh, nie znash sie, nie odzywaj sie...............proste :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee no libero, Brusik sie przeciez zna najlepiej

jeden rzut okiem "fahofca" i juz wie, po co testy czy cos ??  :lol:

akurat jak patrze na cos takiego, to jestem PEWNY, ze nie bedzie to blok wymiatajacy (jak jush napsialem wczesniej)

on po propstu nie moze byc sooper :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee no libero, Brusik sie przeciez zna najlepiej

jeden rzut okiem "fahofca" i juz wie, po co testy czy cos ??  :lol:

akurat jak patrze na cos takiego, to jestem PEWNY, ze nie bedzie to blok wymiatajacy (jak jush napsialem wczesniej)

on po propstu nie moze byc sooper :lol:

PEWNE , jest to ze :

gadasz bez sensu , prosilbym cie niniejszym o danie sobie na luz.

Twoja "wybitnie fahowa" i podparta wieloletnimi badaniami, tudziez zapewne produkcja WB opinie, mozna o kant doopy potluc.

Dziekuje za wyrazona opinie, ale prosze o zaniechanie dalszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram ten drugi jest extra, dorzuciłbym jeszcze cos nad rdzeniem - może pin z miedzi ? Sam mam całkiem podobny - mam nadzieję że będzie jakieś dobre mocowanie ( bo ja mam powoli dość wykręcania MB :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He na moje oko to nie bedzie zbyt wydajne ale napewno wystarczy do wyciszenia kompa. Jestem w trakcie budowy Wc i na moje oko woda powinna przebywac dluzsza droge aby zaabsorbowac wiecej ciepla. Chyba logiczne no nie ? Ale do podkrencania to sie razcej nadawac nie będzie przynajmiej jakeigos konkretnego. A co do sugestii ze bedzie to gorsze od CPC to sie nie zgodze funfel se to kupil i powiem wam jedno o kant h*** to rozbic ( czytaj 110 zł zmarnowane ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...