Skocz do zawartości
Joker_king

Epox 8rda3+ Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem na tej płycie głównej podczas grania wywala mnie do windy co jest???

Mam

 

Procesor-AMD Athlon 3000+XP Barton

 

Pamięć RAM-Kingston 1GB DDR RAM (2x 512) 400 MHz

 

Monitor-Maxdata Belinea LCD 15"

 

Dysk Twardy-WDC WD1200JB-00GVA0

 

Drukarka-HP 3650

Płyta główna-Epox 8RDA3+/8RDA3G (5 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio, LAN) na nVIDIA nForce2 Ultra 400

 

Karta graficzna-Gainward GeForce6600GT GS PP! Ultra/1960 XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz porządny, jednak sprawiłbym go. Pozatym sprawdzałeś temperatury podczas stresu (np granie) i w spoczynku? Być może wina leży w ramie, odpal Memtesta albo GoldMemory i się dowiesz :) Jak nie bedzie tro nic z tych rzeczy to pomyślimy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie pisz tyle postów !!! Otwórz bude z każdej strony , podstaw jakiś domowe chłodzenie *(wiatrak zwykły ..) Podmieniaj części , napisz wkońcu czy tylko w grach wywala czy w windzie też... czy tak trudno coś więcej napisać ... czarodziejami nie jesteśmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj sie narazie z wentylatorem... I pisze po raz ostatni : Wyjmij wszystko co nie potrzebne z kompa (cd-romy, sieciowke,i inne duperele, otwórz bude z dwóch stron . Włącz kompa odpal marki , prime i sprawdzaj czy nie wywala, zamień z kumplem płyte potem grafe , ramy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, kurcze, masz racje co do tego coolera, nie zwróciłem uwagi. Ten pentagram będzie ok co podałeś. Ale najpierw jak mówi wasiela, sprawdzaj czy jakiś podzespół nie powoduje błedów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...