Skocz do zawartości
Miazga82

Obróbka Plexi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam jakiegos zakładu w Wawie lub firmy która zajmóje sie obróką plexi. Nie moge niczego takiego znależć. Czy może ktoś z was korzystał z usłóg takiej firmy w wawie to prosze o adres i ewentualnie ceny jakie sobie rzyczą.

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rogu Radzymińskiej i Łodygowej/Młodzieńczej są bodajże 3 agencje reklamowe, polecam zajrzeć.

Tak,wiem że to daleko :-P

 

edit:

co do cen, to nie wiem jak to wygląda w stolicy ale u mnie w kielcach za przygotowanie kawałka plexy 300x300x4 mm z 8 otworami do przykręcenia, oraz do tego dziurą na wentylek 80 (+4 otwory na wkręty do niego) pan sobie zażyczył 50zł...moim zdaniem troche za dużo..Myślę że można jednak znaleźć taniej jak sie poszuka

Edytowane przez maclat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y...ludzie a samemu to sie nie da ? 15 minut w warsztacie i miałem wyciętą plexi z zaokrąglonymi krawędziami i 8 dziur na nity [taki styl przyjąłem] oraz matowe logo wykonane bardzo drobnym papierem ściernym z szablonu z taśmy naklejonej na szybę.

 

:blink:

 

//--Edit---

 

Plexi 60x160x3 [albo 2] kosztuje 25 zł

Edytowane przez touchthis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to przeciez napisalem - nie podam Ci dokladnie bo go nie znam ale wystarczy stanac kolo maca na radzyminskiej i po drugiej stronie ulicy mlodzienczej jest agencja reklamowa - bodajze zaraz pod tym sklepem z oswietleniem- widac to dosc dobrze.A jadac od strony Brodna w kierunku na Wolomin (czyli ul.Lodygowa), mijasz to skrzyzowanie i 50m od przystanku po prawej stronie jest kolejny zaklad. Caly czas mowie o skrzyzowaniu Radzyminskiej z Lodygowa/Mlodziencza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...