Skocz do zawartości
McBenner

Jak często melanżujesz?

Jak czesto melanzujesz?  

  1. 1. Jak czesto melanzujesz?

    • 1 w tygodniu
      6
    • 2 razy w tygodniu
      4
    • czesciej niz 2 razy w tygodniu
      4
    • raz na dwa tygodnie
      6
    • raz na miesiac
      2
    • rzadziej niz raz na miesiac
      4
    • wcale
      5


Rekomendowane odpowiedzi

"melanzujesz" buhaha - moje ulubione slowo  ludzi malo inteligetnych ! 

kolega dresik ?

heh libero..................po drsiarskoo to by bylo BANIA chyba :P cy jakos tak

 

bania u cygana, bania u cygana, hej, bania u cygana, do raaaanaaaa :P

kojazysh cos takiego? :P

 

melanz nrmalne okreslenie,. ja jednak wole impreza alkoholowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh libero..................po drsiarskoo to by bylo BANIA chyba :P cy jakos tak

 

bania u cygana, bania u cygana, hej, bania u cygana, do raaaanaaaa :P

kojazysh cos takiego? :P

 

melanz nrmalne okreslenie,. ja jednak wole impreza alkoholowa :P

wiesniackie !

 

BTW kiedys w Geant'cie byla plyta zespolu zero do kupienia (bania u cygana i te sprawy)

 

I sobie z bratem dla jaj kupilismy ! Wstyd nam bylo ale coz :) plyta jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"melanzujesz" buhaha - moje ulubione slowo  ludzi malo inteligetnych ! 

kolega dresik ?

heh libero..................po drsiarskoo to by bylo BANIA chyba :P cy jakos tak

 

bania u cygana, bania u cygana, hej, bania u cygana, do raaaanaaaa :P

kojazysh cos takiego? :P

 

melanz nrmalne okreslenie,. ja jednak wole impreza alkoholowa :P

Ale melanż z imprezą alkocholową wcale niejest równoznaczne!

Na melanżach to ludzie zwykle ćpają !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale melanż z imprezą alkocholową wcale niejest równoznaczne!

Na melanżach to ludzie zwykle ćpają !

To zależy. Ja melanże uważam za rozrywkę dla głupich <span style="color:red;">[ciach!]</span>iarzy. Jak trzeba popić to ide gdzie trzeba - na bibkę albo do baru, ale żadnego bunkrowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie melanz a impreza alkoholowa to dwie rozne rzeczy. Melanz to ze tak powiem po prostu 'ostra najebka czym sie da'. Za starych dobrych czasow, kiedy sie chodzilo do szkoly w ktorej nic nie trzeba bylo robic (gimnazjum) to raz w tygodniu. Ehhh to byly piekne czasy... Brakuje mi tego :(

 

Od poczatku roku szkolnego w nowej szkole (LO) raz w tygodniu wyjscie do pubu na dwa, trzy piwka i tyle - brak czasu. A po ostatniej wpadce z glinami (picie browarow w parku i <span style="color:red;">[ciach!]</span>nie przed glinami) mam szlaban do 31 grudnia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam paly nigdy nie zlapaly

a pije dosc czesto - impry to srednio 2 na miesiac - takie wieksze

a po klubach to chodze codziennie jak mam kase - tera nie mam to dzisiaj juz nie poszedlem

a pozatym musze miec z kim isc - bo samemu to tak nie wypada sie napic :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy od razu dorabiacie ideologie do slowa melanz. Jakbym powiedzial najeba, impreza, biba, czy cokolwiek innego to czy mialoby to znaczenie? Heh, teraz jak tak przeanalizowalem, to wlasciwie, kazdy moze inaczej to interpretowac. Bo dla jednego impreza moze byc, pojscie do pubu i wypicie 2 piw, dla drugiego to samo tylko 6 piw, dla trzeciego pojscie do klubu i tez spozycie odpowiedniej ilosci alkoholu. A dla innego to moze byc po prostu pojscie po szkole z kolegami na piwo. Roznie mozna interpretowac. Sorry za niescislosc. Tym niemniej, chodzi mi o to jak czesto jestes w stanie upojenia alkoholowego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja nr 3 coz takie ciezkie zycie... :)))

:)

ja tam optuję za v2 / ale z opcją full load 8) :) jak starczy kasy i wytrzymałości/ bo aqrat tylko piątek i sobotę mam w miare wolne a nie jestem fanem cierpienia kacowego w tyrce / na to i na życie rodzinne jest niedziela :)/

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu walimy gołde w kazdy wolny dzien , czyli Piatek ,Sobota i Niedziela ( oczywiscie jezeli ma ktos jeszcze sile )A w tygodniu to organizujemy zwykle wypady z laskami do pub'u na billard'a . Nawet z chlopakami zalozylismy nazwe naszej ekipie : SBS >>>Sulejówek Bej Skład....A tak przy okazji .....Pozdrawiam Was SBS'y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...