Skocz do zawartości
gremlin@@@

Wybór Pada Do Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie wiedziałem do jakiego działu wstawić ten temat, ale że niejako pad związany jest z grami tak że dałem tutaj.

Chce zakupić jakiś porządny pad do komputera z wibracjami i analogiem. I w tej chwili mam dwie opcje do wyboru:

1. Kupić pad od PS2 ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60068466 ) i póścić przez przejściówkę na USB

2. Tego Saiteka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60831049

Czy moglibyście doradzić i wskazać za i przeciw obu padom? Gram głównie w PES4 i rajdówki. Podobno DualShocki są najlepsze ale o tym Saiteku też wiele dobrego słyszałem.

Pozdro i z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Kupić pad od PS2 ( 1597407[/snapback]

Pewnie, ze DS2, ale napewno nie tą marną podróbe z allegro :[ Uwazaj tam jest pełno podrob, a oryginalny DS2 to okolo 80 zł.

 

Jak chcesz podróbe, to moge Ci sprzedać tą moją, ktora mnie też zwabiła swoim wygladem pozornie identycznym jak DS2. Tylko ze przyciski trzeba młotkiem wciskać :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda, ze nie ma przejsciowek na pady od Xboxa... Dual Shocki sie chowaja jesli chodzi o ergonomie...

1597716[/snapback]

to chyba kwestia gustu jak pisze snejk ;>

ja nienawidze wszelakich padów, tylko szaraczek od ps1 leży mi dobrze w łapkach :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pad ma być do PC? Ja mogę polecić bardzo dobry pad Manta Dragon i do tego bardzo tani jak na swoje możliwości bo kosztuje około 70zł. Pewnie zaraz mnie sporo osób zjedzie za to co polecam ale ja WIEM co ja polecam.Mam tego pada od ponad roku(a może to już nawet 2,nie pamiętam)i praktycznie codziennie na nim w coś łupałem tylko przez ost 2 miechy w nic.Kumpel kupił identyczny pad bo mu się mój spodobał i też nie ma żadnych problemów.Pad bardzo dobrze leży w dłoniach,ma dużo przycisków,kupowany był w celu grania w PES;a i nadaje się do tego idealnie,nawet sobie nie mogę czegoś lepszego wyobrazić a w sklepach miałem w rękach firmowe pady za 150-200zł i muszę powiedzieć,że wypadały cieniutko,grałem w dużą ilość gier,ale głównie w PES'y.Jedyna usterka to jeden wciśnięty klawisz po około 9 miechach intensywnego grania,który bardzo łatwo naprawiłem dając gumową podkładke od jakiegoś pada za 20zł.Mój manta dragon umarł 2 dni temu po tym jak miejsce miało małe spięcie,oczywiście nie była to wina pada.

 

Jeżeli nie musi to być pad od PS2 to bardzo polecam jeszcze raz Manta Dragon.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

Mam pada mediatecha ktory swego czasu kosztowal 130zl na gieldzie w wawie:).Z pada jestem bardzo zadowolony a raczej bylem:)dopuki sie nie pojawil pes:).W tej chwili moj pad kozysta jedynie z analogow bo krzyzyw zlamalem grajac w nhl 2005:)za mocno sie staralem:)nie da sie juz naprawic:(.A co do galek to mi sie pozdzieraly.Naszczescie mozna bylo zamienic miejscami:).Przyciski miodnie dzialaja.Jest do moim zdaniem kopia pada psx:).Jeszcze jedna wada jest to ze vibracje przestaly dzialac od 98 w zwyz.Pad ten kosztuje teraz 59zl:)

p.s

dla zainteresowanych link Padzik =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak na tego saiteka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60831049 i to jego najprawdopodobniej kupie :-) . Jednak padzik z PS2 zbyt drogo wyniósł ( ok. 70 zł za oryginał sonego + 30 zł za przejściówke + podwójna przesyłka :-( ). Poza tym taki sam saitek w komputroniku nie kosztuje 75zł a... http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10826 . No i jeszcze ten saitek ma 6 przycisków na wierzchu a sony tylko 4, ale za to ten ma chyba lepsze przyciski kierunkowe.

Pozdrawiam wszystkich i dzięki za wszelkie odpowiedzi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma dwa Logitecha, jeden Dual Action bez FF, drugi - nowszy model z FF ( arczej vibration feedback). Pierwszy jest za lekki i oddałem go kumplowi niech trenuje w PES ale z drugiego jestem bardzo zadowolony. Wprawdzie teraz go oddałem na gwarancji celem przeczyszcznia jednego guzika ale polecam. Cena ok 110zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam mante dragona... pykam na nim w fife (nie bijcie, Wy od PESa ;)) od 1,5 roku chyba i narazie dziala bez problemowo. Jedyny minus to to ze np po dlugiej sesji z kuzynem (powiedzmy 10 gdzoin) nie mam skory na kciuku bo mi sie zdziera na krzyzykku... boli strasznie ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam ten cud ergonomii http://europe.thrustmaster.com/eng/d_prd.php?p=T174&fam=5

-6 spustów-ekstra wyjście (doskonale sprawdziło by się w konsolach typu xbox360 ps3 -patent?)

-zarówno pc jak i ps2

-i przedewszystkim genialne oprogramowanie pozwalajacy przypisać każdemu przyciskowi przycisk na klawiaturze lub myszy lub kombinacje ,osi analogów jako osi myszy co pozwala w granie padem w gry które go nieobsługują

-możliwość pełnej kalibracji osi analogów zwiekszanie czułości zmiana dead zone prędkości opóżnienia przez co POZWALA NA W PEŁNI DOKŁADNE STEROWANIE ANALOGOWE W PRO EVOLUTION SOCCER !!!! co jest bolączką dual shocka na playu 2ce(nie wiem czy na pc z przejsciówką można zwiększać czulość analogów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dragona od Manty i na razie sprawuje sie bardzo dobrze. Zamowilem sobie Dual Shocka Manty lecz przez pomylke wyslali mi Dragona. Od jakiegos miesiaca uzywam go do PES4 i niedawno przechodzilem na nim ColD Fear (niezle doznania w nocy spowodowane wibra ;) ) Mysle, ze jak na padzika za cene ~70zl to jest dobry wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...