Skocz do zawartości
s0lid

Jaką Piłkę Do Nogi Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

kup i napiszesz wrażenia :D a tak serio to ja jestem jakoś źle nastawiony do piłek Kipsty... koledzy mieli i co najwyżej średnia taka piłka jest (IMO). Ja mam 2. rok adidasa F50 i jest po prostu zajebista, trenuję nią codziennie na piachu, czasami trawa i często asfalt :mrgreen: i się trzyma cały czas B) No i mam gąbkę na łatkach, nie to co podróby topowych piłek...

 

Dołączona grafika

Coś takiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemowg - Heh...dokładnie taką samą ostatnio z kumplami zakupiliśmy... :]

 

fajnie ogólnie się nią gra, chociaż ogólnie wolę piłki 'konwencjonalne' a nie koszykarskopodobne...z tego typu piłek miałem swego czasu Nike Hardground - w porównaniu do Kipsty wypadała imho kiepsko, dużo twardsza, ciężko się nią główkowało...no i zmęczyłem ją w ciągu 2 tygodni średnio intensywnego grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w Decathlonie ostatnio, nawet fajnie się nią kopie :)

 

Co do moich piłek - co ja nie miałem :lol2: z 5 biedronek po 12 złotych, ale to szkoda gadac, Adidas Tricolore - poszła się dziurawic niedawno, czasami tylko grałem, Adidas Roteiro - pozdzierana od asfaltu, ale działa i fajnie się nią kopie. T90 Swift - cała pozdzierana, jakaś taka lekka ... A Fevernowę miał kumpel, bardzo fajna piłeczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zdaję sobie sprawę z tego, że juz długi czas nikt tutaj nie zagląda, jednak może będę miała tyle szczęścia i ktoś mi pomoże. Mianowicie, jak nietrudno sie domyślić, planuję zakup piłki. Co prawda nie dla mnie, a dla mojego chłopaka. Problem w tym, że w ogóle się na tym nie znam. Dlatego byłabym wdzięczna, jakby ktoś mi poradził jakieś konkretne 2-3 modele, w jakiejś rozsądnej cenie. Na pewno chciałabym, żeby była to piłka adidasa. To ja czekam wierząc w to, że ktoś tu jednak zajrzy:):*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zdaję sobie sprawę z tego, że juz długi czas nikt tutaj nie zagląda, jednak może będę miała tyle szczęścia i ktoś mi pomoże. Mianowicie, jak nietrudno sie domyślić, planuję zakup piłki. Co prawda nie dla mnie, a dla mojego chłopaka. Problem w tym, że w ogóle się na tym nie znam. Dlatego byłabym wdzięczna, jakby ktoś mi poradził jakieś konkretne 2-3 modele, w jakiejś rozsądnej cenie. Na pewno chciałabym, żeby była to piłka adidasa. To ja czekam wierząc w to, że ktoś tu jednak zajrzy:):*

Ja kilka miesiecy temu sobie kupilem replike Adidas Finale Sportivo ms za 90 zl. To najnowsza pilka jaka graja w aktualnym sezonie w Lidze Mistrzow, a wyglada ona tak:

Dołączona grafika

 

Jest bardzo wytrzymala, a naniesony na nia wzor trzyma sie bardzo dobrze i do tego wyglada niezle :wink:

Polecam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka miesiecy temu...

Nie zebym sie czepial, ale chyba juz kupila ta pilke.

 

Chyba za często bierzesz przykład z avatarowego ludka :wink:

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie czepial, ale chyba juz kupila ta pilke.

 

Chyba za często bierzesz przykład z avatarowego ludka :wink:

 

Racja, nie zwrocilem uwagi na date postu :wink:

 

Ale w koncu to caly temat o kupnie pilek wiec mam nadzieje ze pomoglem chocby komus innemu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gram nietypowymi piłkami, tzn. do niedawna piłką Select Super - imho zaj*****a piłka i grało mi się nią o wiele lepiej niż adidasami/nike itp. :) Szkoda tylko, że skończyła marnie :( wleciała z dużą prędkością prosto na płot ... żelazny, ładnie zdobiony ostrymi grotami. :(

 

A teraz używam Reusch'a Star Light , powiem szczerze, że piłka nie do zajechania, jednak przy następnym zakupie , wrócę do Select'a. :) Ten Reusch jest wyjątkowo ciężki i twardy , więc trzeba mieć naprawdę "mocne" nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilke mozna miec i 10 lat jedna ale jak sie czesto gra to i po pol roku bedzie tak wybita, ze nadawac sie bedzie dla 5 latkow w zamian za balon z odpustu :) Ogolnie pilki Adidasa trzymaja sie lepiej, ale jak dla mnie gra sie nimi marnie ... zdecydowanie wole Nike :) choc te szybciej sie konczą. Selectem gralem, bez rewelacji ale dlugo sie trzyma ponoc. Kiedys mi sie fajnie Uhlsportem gralo. Swego czasu Mitre robilo dobre pilki, grano nimi w Premier League.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu mówił że T90 Swift to lipna piłka i że szybko schodzą napisy...haha

[img post #66]Oto moja półtoraroczna piłka którą poniewieram na betonowym płocie..

Aktualizacja: tą samą piłkę nadal posiadam i cały czas poniewieram ją na betonowym płocie... Po 3 latach niebieski znacząco wyblakł, a sama piłka zrobiła się troszkę cięższa (zapewne to zasługa zimy, zapomniałem ją schować i leżała w śniegu cały styczeń :rolleyes: ). Jednak nadal zdania nie zmienię: lepszej kupić nie mogłem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...