Skocz do zawartości
Heimdall

Jaki Zasilacz I Obudowa Do Takiej Konfiguracji ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wlasnie koncze kompletowac czesci do mojego nowego kompa i zostaly mi wlasnie obudowa i zasilacz. Moja konfiguracja to:

 

Procesor - AMD Athlon 64 3000+ OEM s939 VENICE

Wiatrak - Arctic Freezer 64

Pamiec - TwinMOS 512 MB PC 3200 x2

Karta graficzna - Sapphire Radeon X800 XL 256 MB 256 Bit TV PCI-E

Nagrywarka - DVD-Nec 3540A black

Płyta główna - Gigabyte GA-K8N Ultra-9

Zestaw glośnikowy - Logitech 5.1 X-530

Naped FDD - Nec 3.5 1.44MB Black

Karta dzwiękowa - Sound Blaster Audigy 2 ZS OEM

 

Jesli chodzi o obudowe zastanawialem sie nad Yesico OpenAir Black, bo wydaje sie byc dobra i calkiem ladnie wyglada. Nie wiem natomiast kompletnie co z zasilaczem narazie upatrzylem Chieftec (ATX-410-212) 410W//Tagan TG380-U01, nie wiem jednak czy ten drugi pociagnie moja konfiguracje, wiec prosze o porady. Aha i czy waszym zdaniem takie chlodzenie wystarczy do kompa czy lepiej dokupic jakies dodatkowe wiatraki np. do grafy ? Z gory dzieki za pomoc. A bylbym zapomnial wspomniec ze nie bede wougle podkrecal.

Edytowane przez Heimdall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagan powinien sobie poradzić. Ale jak chcesz być na 100% pewien, to zakup wersję 420W.

 

Zresztą u mnie sobie radzi i jest cichutki, choć grafa na razie kiepska.

Edytowane przez pikubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzet mam podobny powiedzmy i jesli nie bedziesz podkrecal, to porzadna 400W Ci starczy :) każda próba OC, to potrzeba troche wiekszej ilosci Watów. Ile? nie wiem, zapytałem o to w swoim wątku :)

1607322[/snapback]

Nawet jak będziesz podkręcał to porządny 400W (Tagan TG420-U01, HuntKey HK-400AP, Topower TOP-526P6, Aerocool 450W) zasilacz Ci wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...