Jump to content

Zenfist

Stały użytkownik
 • Posts

  1731
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  https://proline.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6798 profile views

Zenfist's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Obecnie na 2020 rok, z najlepszych cichych zasilaczy mamy tak Focus GX Corsair RMx be quiet Straight Power 11
 2. Wrzuciłem go z ciekawości na Sunmoonka swojego... @100% obciażenia
 3. Oszczędzisz sobie sporo czasu, będą mogli cześć po części posprawdzać co jest przyczyną.
 4. Zasilacz to budżetowa konstrukcja, ale po bezpiecznej stronie.
 5. Jeżeli szukasz dobrze wyciszonej budy do 350 to zerknij na te: Cooler Master Silencio 550 SilverStone Kublai KL05 Phanteks Eclipse P400 White Window Wiem, ta ostatnia z oknem ale jest bardzo dobrze wykonana.
 6. Jednym z powodów zawyżania mocy zasilaczy podawanej przez producentów kart graficznych jest historycznie zawyżana moc na tabliczkach znamionowych. Poza tym nie chcesz na co dzień, aby zasilacz pracować non stop na graniczy swoich możliwości. Złoty środek to max 50-70% obciążenia generowanego przez komputer w stosunku do mocy zasilacza. Jak chcesz możesz pobawić się tym: kalkulator mocy zasilacza
 7. True that. W ostateczności możesz szukać obudów nieposiadających fabrycznie zainstalowanych filtrów powietrza. Po zakupie dodasz je samemu. Jest obecnie sporo filtrów montowanych na magnes (np DEMCiflex). Łatwo je zdjąć do czyszczenia. W ten sposób będziesz miał do wyboru więcej obudów.
 8. Nie mogłem się powstrzymać, jedyna obudowa z HEPA https://proline.pl/?p=SST-MM01B
 9. Wyniki temperatur są podane dla 100% PWM. Nie zrozum mnie źle, RT to bardzo dobre chłodzenie. Ale da się spokojnie złożyć cichszy setup z dwóch takich wentylatorów obracających się wolniej.
 10. Zauważyłeś, że ten test nie zestawia głośności dla danego przepływy powietrza? Sadząc z twojego posta, to pewnie nie ;-) To jest porównanie dla 25%, 50% i 100% PWM. Nie ma zastawienia dla danego przepływu powietrza ;-)
 11. Wydajność ma niezłą, ale dwa wentylatory zawsze będą cichsze tłocząc tę samą ilość powietrza niż jeden. Dwie 140tki tłocząc 40CFM będą mogły pracować na niższych obrotach niż jedna 140tka generująca 40CFM o ciśnieniu statycznym nie wspominając.
 12. Z cichych i wydajnych coolerów możesz tez zerknąć na pół-pasywnego Arctic Freezer i32 Plus https://proline.pl/?p=ACFRE00026A (koszt około 160zł).
 13. Z powietrznego mogę po znajomości z PPC załatwić Ci lepszą ofertę na Cryorig, w teście który linkuje Orgiusz masz wydajność... ;)
 14. IMHO najlepiej dopracowana jest najnowsza rewizja Seasonic Platinum-660 P660 Moc Ci starczy, najważniejsza jest stabilność napięć, cicha praca i sprawność.
 15. Zerknij jeszcze sobie na Phanteks Enthoo Evolv Black
×
×
 • Create New...