Skocz do zawartości
grzesiu

Instrumenty Muzyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo gracie Panowie? :) Ja od 4 miechów sobie brzdąkam i jakoś średnio mi idzie :( Oczywiście z chords.pl się uczę chwytów, riffów jak i tabów, jakoś tam tak... milej jest niż np. na http://www.guitaretab.com/

 

A gram na Corcie x6 z którego jestem b. zadowolony... jedyny minus to z początku zakładanie strun na floyd rose, ale chyba każdy ma z tym problemy :D [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wklejany gryf - swiezy chleb

wkrecany gryf - czerstwy chleb :)

 

ja jak zagralem na gitarce z wklejanym gryfem to ze sklepu muzycznego nie wynosili :D

 

@bociczek

ty mnie mnie pytales na jakiej wysokosci mam struny zawieszone. Otoz ja na ÓSMYM progu mam nieclay 1mm ... powinno byc 0.5mm no ale w tedy brzeczy. Lutnik z Mielca mile widziany :D

Jest lutnyk w okolicach Dębicy ;). Ernest Malinowski sie zwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gram nie wiem ... tak powazniej to od 2 lat. Bo wczesniej sobie tak brzdekalem nieporadnie. W sumie od 5 (najpiers klasyczna, potem tania elektryczna - bez motywacji :) )

Teraz gram w kapeli weselnej dlatego tak jak by uczylem sie drugi raz grac na gitarze :)

 

@bociczek - a ten luitnik to tani choc ? bo ten w mielcu to zdzierca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Wiecie może gdzie kupie sprężyny do Floyd Rose, oraz czy może wiecie jakiej wielkości struny są fabrycznie pakowane do Cort'a X-6? miałem 8 - 42 i brzęczały o progi, a floyd był w normalnej pozycji, zmieniłem struny na 9-42 floyd na maksa w górę, a struny nadal brzęczą (potem dodałem dodatkową sprężynę którą sam zrobiłem, więc jest w normalnej pozycji, ale struny nadal brzęczą. nad progiem 12 są uniesione o 2.3mm, nad 1 progiem o 1 mm, a nad 24 o 2.9 ... i nadal brzęczy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam do posłuchania (i podziwiania), bo jest co. Chłopak NIESAMOWICIE uzdolniony - gra na wszystkim Bas, Gitara, Perkusja !.

http://pl.youtube.com/watch?v=KrnUKonH044 i wszystkie jego kawałki !

 

/edit

literówka ;)

Edytowane przez bociczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu moj coverek Bullet For My Valentine - Hand Of Blood.

 

Nagrany na starej gitarze z 1,5 rocznymi stunami :D ... akcja strum ma chyba z 1metr :P ... ale nowa gitara ma zakrecona blokade wiec na tej starej sie bawilem :) ...

 

http://rapidshare.com/files/88980757/hand.mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge sprzedac moj rp-50 tanio ;] jakbys chcial;]

na nim sa zagrane oba nightwishe z mojego podpisu i ten kawalek zakk wylde'a przerobiony..

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie w najbliższym czasie wzmacniacz pod gitarke + do tego zakupić potem jakiś multiefekt. W tej chwili gram na LINE 6 Spider III 15. Chciałbym go zmienić bo strasznie gryzie się z dodatkowymi efektami, sprawdzałem u znajomego. Jaki piecyk polecacie do 500zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bociczek

 

Ile grasz na gitarce ? : )

 

Kiedys bralem sie za swanheart (jak zaczynalem grac), ale dopiero teraz jakos mi to wchodzi..

W czerwcu rok mi strzelił ;). Ale uczę się sam - nie mam z kim się uczyć.

Teraz też coś nowego: http://pl.youtube.com/watch?v=oGLHz3dwl8M - jeden fałsz, ale nie bardzo mi wchodziła tamta część, więc zostawiłem już ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~3.2k :) Oczywiście nowa.

 

Jakby się ktoś zastanawiał jaki wzmacniacz mam to od 3-4 lat mam:

 

http://www.box.com.pl/pl/wzmacniacze/wzmac...t75&linkf=2

 

Oczywiście go polecam taka 'półlampa' ale gra rewelacyjnie, testowałem go ówcześnie z marshalami (podobne ceny i droższymi) i powiem że bił je o klase.

post-112033-1216929097_thumb.jpg

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż polecę Ci też Ibaneza... ale GRG 270/370. Nowego dostaniesz do 1k, chyba że byś coś z używanych chciał to ta aukcja wydaje się być ciekawa tylko koniecznie osobiście musisz obejrzeć sprzęt.

 

Najlepiej przejdź się do sklepu i wypróbuj kilka gitar bo każdy lubi inne brzmienie i gra co innego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu rok mi strzelił ;). Ale uczę się sam - nie mam z kim się uczyć.

Teraz też coś nowego: http://pl.youtube.com/watch?v=oGLHz3dwl8M - jeden fałsz, ale nie bardzo mi wchodziła tamta część, więc zostawiłem już ;).

No to ja gram miesiac krocej ; )

 

Jutro moze jakas mp3 zapodam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak Twój nick powiem: ojejku ;). Możecie polecić coś do 1k? Z takich lepszych gitar, bo jednak mam tylko 15lat i ograniczone środki trochu ;).

Jeżeli ma być nowa to Dean Vendetta 1.0. Zbiera świetne recenzje i wiele ludzi ją chwali na forach, sam miałem ją kupować. Jednak kupiłem coś innego, tańszego (Washburna X12b). BTW, moim zdaniem lepiej kupić jakąś używkę, za 1k można dostać już coś fajnego, często są okazje na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...