Skocz do zawartości
Flo3

Kacik Sportu

Rekomendowane odpowiedzi

postanowilem zalozyc taki temat, zeby kazdy mogl pochwalic sie jaki sport uprawia, jakim sportem sie interesuje, itd. w koncu na oslej sa topici o filmach, ksiazkach, humorze, muzyce, to dlaczego nie o sporcie? :rolleyes:

wiec ja zaczne pierwszy - od 6 lat uprawiam pilke nozna i to jest moj ulubiony (i jedyny prawdziwy :wink: sport)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili wstyd sie przyznac ale nie uprawiam zadnego sportu i mi tylko brzuch rosnie.

Kiedys nonstop w pilke, kosza i na rolach sie smigalo.

Teraz sport mnie interesuje tylko w TV - jakies powazniejsze turnieje w pilke nozna (LM, MŚ, ME) oraz MŚ WRC.

Bylem ostatnio na badaniach i morfologie oraz serce mam jak najzdrowszy sportowiec. Wiec z mojego niezdrowego trybu zycia tylko brzuch widac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dziecka pileczka. kiedys chodzilem na treningi w siatkowke i w nia tez lubie pograc. w kosza tez nie zaszkodzi czasem zagrac ;] a interesuje sie wszystkim prawie co jest w tv, a w szczegolnosci pilka i sportami motorowymi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tenis

Pływanie

Piłka Nożna

Wędkarstwo

ROWER - bo od niedawna mam nowego Kellysa i jestem wniebowziety...

Ogólnie to jest to co robie przynajmniej 1 raz w tygodniu

jesli wedkarstwo to sport, to ja rowniez sie "udzielam" :)

1603106[/snapback]

No a nie sport ? ;) dla bardziej wytrwałych psychicznie niż fizycznie, ale sport (dla przykładu, w Allegro wędkarstwo znajduje sie w podkategori "sport" :) ) Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie wspinam juz ok. 1,5 roku, w Sandomierzu mamy klub wspinaczkowy i w srodku fajne boulderowe 3m scianki a na zewnatrz 6m z rzezba, czesto jezdzimy w skaly (odwiedzane przez nas rejony to najczesciej: Podgrodzie, Bałtów, Odrzykoń czy Kamieniec jak kto woli, dzis bylismy na sciance w Rozwadowie ;) ) najtrudniejsza droga ktora jak narazie zrobilem bylo prostowanie prawej plyty na krowiej w Kamiencu VI.2+, bardzo lubie krawądkowe sprawy :)

troszku nurkuje, w maju bylem w Egipcie mniam :D a z Polskich błotek kilka razy zaliczylem Zakrzówek, Jaworzno oraz Gacki (niedaleko Piaseczna)

ostatnio zaczalem duzo jezdzic na rowerze, lubie sobie tez poplywac

to tyle ode mnie ;)

 

p.s kto z tłika się wspina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna pare lat a ostatni 2 lata troche sztuk walki pare rodzajów przetestowałem w wakacje kompletnie sobie wszystko odpuściłem ale od 1 września postanowiłem iść na siłke i na kickboxing bo otwierają sekcje u mnie a trzeba sie jakoś umieć obronić bo czasem idziesz spokojnie a jacyś debile zaczepiają bo sie nudzą :mur:

Edytowane przez Soften

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka na jeden kosz

Siatkówka ale tylko w szkole bo nie ma z kim

Piłka nożna od czasu do czasu bo bardzo kontuzyjna gra

Rower górski, tak aby poskakać, pośmigać po okolicznych leśnych pagórach

Pływanie - odkąd mam basen za darmo to nawet 4 razy w tyg. czasami po 2 godziny

Tenis Stołowy - jak sa stoły to gram [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PILKA NOZNA

siatka

rower

byl okres ze potrafilem dziennie kilka h grac w gale (intensywnie)

 

update jak moglem zapomniec o tenisie stolowym (chociaz teraz malo gram)

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja uprawiam od 8 lat koszykówke, zajebisty sport. lubie takze siatkowe (plazowa czy po 6 i tak ajebiscie) ale to rekreacyjnie. piłke nozna tez lubie pograc ale nie tak jak w siate.

 

p.s.

za 2 godzinki ruszam na turniej do czech wiec spadam sie pakowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę w czasi przeszłym - bo na ściance wspinaczkowej nie byłem ze 2 lata :D Uprząż mi gdzieś leży, buty się zapodziały.... Nawet po jaskiniach już nie chodzę...Tatusieję :D

A max ile zrobiłem to VI.1 (ale to było dawno - na Wrocławskiej w Krakowie w jednostce wojskowej- mąja tam taki fajny 6 piętrowy blok pusty w środku - ładne długie ściany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ja to nie mam takiego ulubionego sportu...

:arrow: Plywanie

:arrow: Bieganie (najczesciej z psem pare km :wink:)

:arrow: Siatkowka

:arrow: Bardzo sporadycznie Pilka nozna

 

:arrow: Wedkarstwo (w koncu to tez sport :wink:)

Takze jak widac, kiedy tylko jest okazja uprawiam sport, na codzien nie mam zadnego stalego grafiku :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...