Skocz do zawartości
CrazyTomHero

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

 

(...) Raczej anty rpg.

Gier tego typu nie powinno sie wogóle produkować. :twisted: :twisted:

Skad Ty czlowieku sie urwałes ze takie osady wyglaszasz? :evil:
Nie używaj w stosunku do kolegi takich słów. To jest jego zdanie, Ty masz swoje zdanie i nie wiem po jakiego grzyba ten tekst napisałeś? To że się komuś nie podoba gra, którą Ty bardzo lubisz nie upoważnia Cię do wygłaszania takich osądów. EOT

 

BTW: spędziłem sporo czasu przy Diablo zarówno pierwszej części, jak i drugiej. Diablo I miało bardziej klimatyczną grafikę (krypta), za to Diablo II była bardzo rozbudowana. W praktyce można było stworzyć postać na bazie jednego unikatowego przedmiotu (patrz Buriza, Javazona-Lightning Fury itp.)

Kwestia nie jest warta rozwijania. Peace.

Jesli chodzi natomiast o same Diablo, zarowno pierwsza i druga czesc z nakladkami włącznie, to prawde powiedziawszy gra nie wykorzystujac super silnikow (czyt. wypasionych) graficznych , i tak potrafi wciagnac niesamowicie. Dodatkowo jeszcze warto wspomniec o oprawie dzwiekowej w d2 - dla mnie to jest scisla czolowka m. in. wsrod takich soundtrackow jak np z MoH:AA :) Nieray zastanawialem sie co jest bardziej wciagajace, sciazka dz. czy fabula ;) to tak nawiasem mowiac..

I chociazby dla samej sciezki dzwiekowej warto nie nalezy potepiac tej konkretnej produkcji.

 

Pozdro &&Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

(...) Raczej anty rpg.

Gier tego typu nie powinno sie wogóle produkować. :twisted: :twisted:

Skad Ty czlowieku sie urwałes ze takie osady wyglaszasz? :evil:
Nie używaj w stosunku do kolegi takich słów. To jest jego zdanie, Ty masz swoje zdanie i nie wiem po jakiego grzyba ten tekst napisałeś? To że się komuś nie podoba gra, którą Ty bardzo lubisz nie upoważnia Cię do wygłaszania takich osądów. EOT

 

BTW: spędziłem sporo czasu przy Diablo zarówno pierwszej części, jak i drugiej. Diablo I miało bardziej klimatyczną grafikę (krypta), za to Diablo II była bardzo rozbudowana. W praktyce można było stworzyć postać na bazie jednego unikatowego przedmiotu (patrz Buriza, Javazona-Lightning Fury itp.)

Kwestia nie jest warta rozwijania. Peace.

Jesli chodzi natomiast o same Diablo, zarowno pierwsza i druga czesc z nakladkami włącznie, to prawde powiedziawszy gra nie wykorzystujac super silnikow (czyt. wypasionych) graficznych , i tak potrafi wciagnac niesamowicie. Dodatkowo jeszcze warto wspomniec o oprawie dzwiekowej w d2 - dla mnie to jest scisla czolowka m. in. wsrod takich soundtrackow jak np z MoH:AA :) Nieray zastanawialem sie co jest bardziej wciagajace, sciazka dz. czy fabula ;) to tak nawiasem mowiac..

I chociazby dla samej sciezki dzwiekowej warto nie nalezy potepiac tej konkretnej produkcji.

 

Pozdro &&Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomina o Diablo 3, ty chyba tego nie czytales. Oni chca zrobic gre, ktora bedzie nastepnym krokiem, a na pytanie o D3 ze strony serwisu poprostu odpowiedzial, ze chcialby w nia zagrac, wyrazil tez nadzieje na ponowne odwiedzenie swiata gry, ale watpie by to oni zajeli sie tworzeniem kolejnej czesci, jesli ktokolwiek to zrobi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomina o Diablo 3, ty chyba tego nie czytales. Oni chca zrobic gre, ktora bedzie nastepnym krokiem, a na pytanie o D3 ze strony serwisu poprostu odpowiedzial, ze chcialby w nia zagrac, wyrazil tez nadzieje na ponowne odwiedzenie swiata gry, ale watpie by to oni zajeli sie tworzeniem kolejnej czesci, jesli ktokolwiek to zrobi :(

Samego wywiadu nigdy nie widziałem.

przeczytałem to w jakiejś gazecie,także moge sie mylić (oby :evil: :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie: nikt nie zabija kury znoszacej zlote jajka ;)

 

Co do D2: jak dla mnie to byla wielka chala i rozczarowanie w porownaniu z jedynka:

- gorsza grafika (dodatek podnosil rozdzielczosc, ale i tak wiele to nie pomoglo)

- zero klimatu

- brak losowosci (wiadomo bylo z gory jakie sa questy, do tego przy otwartych przestrzeniach dynamicznie generowana mapa to zart)

- beznadziejne unikaty (moze nie tyle w sensie dzialania co wygladu; w jedynce unikatow bylo malo, ale kazdy wygladal kozacko, inaczej niz zwykle itemy; w dwojce roznia sie praktycznie tylko nazwa)

- kiepsko rozwiazane sklepy (obrazki zamiast opisow; w efekcie przejrzenie sklepu zajmowalo mase czasu)

- oraniczenia w rozwoju postaci (co za idiota wymyslil, zeby czary byly skillami?)

 

Na plus moge zaliczyc tylko muzyke i filmiki oraz spore mozliwosci dlubania w przedmiotach (klejnoty, runy itp.)

 

Jedynke przeszedlem 7 razy, dwojka po jednym razie wyladowala na polce...

 

Mam nadzieje ze w trojce (ktorej wyjscie jest IMHO tylko kwestia czasu) zwroca troche wieksza uwage na klimat i fabule, a nie skoncentruja sie tylko na lupaninie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na 3 :D

 

jesli chodzi o D2 to mi sie podobalo, chyba 3 razy na singlu go przeszedlem, a ile dni (liczac 24h) gralem po LANie to nie jestem w stanie zliczyc :) miesiac... dwa :P kazda z postaci >50 level :) ehhh stare dobre czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

fajnie gdyby przeniesli 1 w trójwymiar ze szczególowa i klimatyczna grafika. Ciemne jaskinie, podziemia kosciola, potfory wylaniajace sie z ciemnosci. Musze kurde sobie jedynke przejsc, wie ktos czy 1 lazi na xp ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Text newsa ze strony http://www.diablo.mocny.com/40,aktualnosci :

 

 

Dzisiaj wyczytałem na stronie Blizzarda ciekawą informację jakoby twórcy Diablo, Diablo II i LoD poszukiwali nowego designera. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż ma on prowadzić grupę, która odpowiedzialna była za tworzenie 2 pierwszych części Diablo ! A więc czy ta chwila nadeszła? Czy Blizzard faktycznie planuje stworzenie trzeciej już odsłony kultowej gry? Są to narazie tylko domysły, ale być może faktycznie doczekamy się Diablo 3 :) Zapraszam do wyrażania swoich opinii na ten temat.

 

 

Jeżeli ktoś dowie się coś więcej to piszcie! Jestem bardzo ciekawy :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez indywidualista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już nie będzie to samo. Bill Roper z kolegami odeszli i założyli własną firmę - Flagship Studios. Z tego co wiem planują zrobić grę podobną do Diablo. Ciekawe kto wyjdzie zwycięsko z tej bitwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak drodzy Czytelnicy, wzrok Was nie myli a nam nie pokręciły się daty - to nie jest prima aprilis. Istnieją przesłanki aby sądzić, iż 3 część hitu ze stajni Blizzarda ujrzy światło dzienne!

Redaktorzy serwisu fanowskiego DiabloII.net, otrzymali maila od czeskiego muzyka a zarazem fana serii Diablo, który twierdzi, iż właśnie wrócił z Bratysławy, gdzie brał udział w sesji nagraniowej z Radiową Orkiestrą Symfoniczną. Jak na razie wiadomość nieciekawa? Otóż prawdziwą bombą jest to, iż sesja ta najprawdopodobniej dotyczyła ścieżki dźwiękowej do Diablo III!

Oczywiście do tej informacji należy podchodzić z dużą dozą ostrożności, jednak za jej prawdziwością przemawia fakt, iż sesje nagraniowe do Diablo II: Lord of Destruction odbywały się również w Bratysławie, z udziałem Slovak Radio Philharmonic. Nagrania te miały miejsce na początku roku 2001, a przypomnijmy iż gra ukazała się kilka miesięcy później. Czyżby więc sytuacja powtórzyła się w przypadku Diablo III?

frazpc.pl

 

najlepsza seria w historii gier :) jak dla mnie

powala super grywalnoscią jak przystało na blizzarda :razz:

achhhhhhhhhhh :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

podobno jest to plotka, blizz napewno nie ukrywal by ze robi diablo 3 a zadna inna firma nie ma praw do tej nazwy wiec diablo 3 narazie nie bedzie na 99%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sacred to diablo 3 ? chyba Ci sie cos pomylilo, ta gra nie umywa sie do diabelka ktory dopiero rozwija skrzydelka na battlenecie, eh 4 lata przesiedzialem przy tej gierce i czasem wejde sobie na batka zobaczyc ceny na trade itp :P z przyzwyczajenia. Czekam na d3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sacred to diablo 3 ? chyba Ci sie cos pomylilo, ta gra nie umywa sie do diabelka ktory dopiero rozwija skrzydelka na battlenecie [...]

1417492[/snapback]

Smialbym sie z toba niezgodzic, ale nie chcialbym zaczynac bezsensowej dyskusji na temat wyzszosci ktorejkolwiek z tych gier. Sacred jest poprostu zupelnie inna gra, ktora opiera sie na tej samej podstawowej zasadzie co Diablo. Idziesz, siekasz i poprawiasz parametry postaci. Sacred przy Diablo jest naprawde duzo, duzo bardziej rozbudowane. Sam swiat jest wiekszy, liczba przedmiotow rowniez do malej nie nalezy. Co wiecej, zadania generowane sa dynamicznie, co oznacza, ze nigdy nie wykonasz wszystkich. Przeciwnicy dopasowuja sie do poziomu gracza. Mozna grac praktycznie w nieskonczonosc. W grze przez sieci rowniez nie ustepuje Diabelkowi. Ascaron mial poprostu nieco inna koncepcje i nie da sie stwiedzic, ze Sacred jest lepsze od Diablo badz odwrotnie. To dwie, zupelnie inne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że Diablo 2 Była najlepszą grą rpg\:)Grałem w nią 2 lata i wogóle mi się nie nudziła. Teraz chyba sobie zzainstaluje i zagram, bo brakuje mii tego klimatu.

A co do diablo3 to pewnie będzie graficznie zrobione jak wow może lepiej i napewno będzie gra sieciową i tylko sieciową:)Więc teraz trzeba wymieniać kto ma neo 128 na szybsze łącza, bo sobie nie pogramy>Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że Diablo 2 Była najlepszą grą rpg\:)Grałem w nią 2 lata i wogóle mi się nie nudziła. Teraz chyba sobie zzainstaluje i zagram, bo brakuje mii tego klimatu.

A co do diablo3 to pewnie będzie graficznie zrobione jak wow może lepiej i napewno będzie gra sieciową i tylko sieciową:)Więc teraz trzeba wymieniać kto ma neo 128 na szybsze łącza, bo sobie nie pogramy>Pozdrawiam

1579218[/snapback]

Jak to byla dla ciebie najlepsza gra rpg to chyba masz 10 lat. ;]

 

A co do d3 to nie wyjdzie tak szybko, narazie blizz jest skoncentrowany cala moca na wow'ie, pozatym takie diablo3 juz jest w postaci guild wars. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wielkie firmy potrafia upasc prawie z dnia na dzien. Pamietacie Bullfrog? Hit za hitem (Syndicate, Magic Carpet, Theme Park, Dungeon Keeper). Mam nadzieje, ze Blizzarda to nie trafi.

 

@wortigern

Wydaje mi sie, ze nieujawnianie nad czym sie pracuje (we wczesnych fazach produkcji) to rzecz calkowicie normalna. Beda mieli caly scenariusz, kupe rysunkow i dzialajacy prototyp srodowiska to sie pochwala.

 

Swoja droga Diablo 2 to byl straszny badziew. Stwierdzalem to za kazdym razem kiedy patrzylem jak ktos gral, albo jak wlasnie skonczylem grac (po 5 godzinach grania non stop, bo jakos sie nie moglem oderwac :D ). W sumie spedzilem z nia ladnych pare miesiecy. To jest chyba jedyna gra o ktorej mam tak sprzeczne opinie kiedy w nia gram i kiedy w nia nie gram :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga Diablo 2 to byl straszny badziew.

1579397[/snapback]

JA tam nie widzę żadnych wad :)

 

Nie wiem czego ludzie tak wychwalają D1 a tak ganią D2.

 

W D2 gram non stop od momentu zakupu legalnego programu po premierze i jestem w 100% zadowolony ze wszystkiego, co wprowadził producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...