Skocz do zawartości
CrazyTomHero

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

fakt, diablo ma swoj klimat :) - pamiętam jak dostałem w swoje ręce diablo 1 i jak o 4 nad ranem w zimie owinięty kocami powtarzałem sobie " jeszcze tylko jedna lokacja, zobacze co tam jest i ide spać". z reguly nie konczylo sie na tej "ostatniej" lokacji. grałem tak dlugo az padłem :). i tak przez kilka kolejnych nocy. to byla gra!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mialem przyjemnsc grac tylko w 2 czesc [przez wiele tygodni]

potem w 2 + expansion [tez sie trche gralo]

ahhhhhhhh nic nie zastapi tych klimatow...

te vale zestawy zielonych przedmiotow ahhhhhhhh

chyba jak bede mila kiedys za duzo czasu to sobie jeszcze raz zapuszcze :]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, diablo ma swoj klimat :) - pamiętam jak dostałem w swoje ręce diablo 1 i jak o 4 nad ranem  w zimie owinięty kocami powtarzałem sobie " jeszcze tylko jedna lokacja, zobacze co tam jest i ide spać". z reguly nie konczylo sie na tej "ostatniej" lokacji. grałem tak dlugo az padłem :). i tak przez kilka kolejnych nocy. to byla gra!! :)

znam to :) sam sie w to wgrywalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem leprzy klimat byl w diablo 1. W diablo 2 denerwowalo mnie sporo rzeczy, np na poczatku zeby kupic cos to trzeba bylo wrecz zebrac smieszne byly tez skrzynie na moczarach i podobnych lokacjach-skąd one sie tam wziely?!?!? a najsmieszniejsze ze neiktore byly zamkniete a klucz mozn aw miescie bylo kupic, czyli wyglada nato ze z miasta wynosili te skrzynie tak ? smieszne. moze i sie czepiam ale takich <span style="color:red;">[ciach!]</span>l w diablo 2 bylo od cholery i to zniechencalo sporo osob.

Gralem troche na battenecie skonczylem z diablo pottym jak zaczeli nie zabijac MARINSI albo ogry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powem ci tak :

Inny Klimat w DS

Lepsza Grafa

Naraz 7 graczami

Fajne potworki

Multiplayer OK

jeszcze nie doszłem do końca ? Ale mam wszystkie zdolności po 150 HAHAHAHA tipsy RULEZ - padają jak Kawki :)

 

Ale DIABLO 2 to była gra Moim zdaniem najlepsza Ku.wa Grałem non top Przez cały roczek i miałem lev.99 MAX

Może puszczą 3 wiecie coś o tym ?

DIABLO RULEZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powem ci tak :

Inny Klimat w DS

Lepsza Grafa

Naraz 7 graczami 

Fajne potworki

Multiplayer OK

jeszcze nie doszłem do końca ? Ale mam wszystkie zdolności po 150 HAHAHAHA tipsy RULEZ - padają jak Kawki :)

 

Ale DIABLO 2 to była gra Moim zdaniem najlepsza Ku.wa Grałem non top Przez cały roczek i miałem lev.99 MAX

Może puszczą 3 wiecie coś o tym ?

DIABLO RULEZ

W Diablo 2

Grafika nie dobra ale chodzi o klimat gry :)

Naraz 8 graczy

Potwory tez fajne

 

Z tego co czytalem kiedys w Cd-Actionie jakims bardzo starym to przed premiera Diablo 2 podobno mysleli o Diablo 3 juz. Ale czy to prawda przekonamy sie w przyszlosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic oficjalnego nie ma. Znajac blizza i to jak sie babrze z patchem 1.10 to na Diablo 3 (bo o dodatku drugim nie ma mowy) mozemy czekac do 2010 roku. Ja tam jednak wolalbym zeby najpierw wyszedl Starcraft 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic oficjalnego nie ma ale....

byl gdzies wywiad z jednym z tworcow diabelka.. oczywiscie mysla nad 3cia czescia. historia jak to zwykle cienkawa.

po rozbiciu krysztala rozlecial sie po calym swiecie i tam gdzie trafil po jakims czasie zaczelo sie zle dziac. reszty nie pamietam.

z ciekawszych rzeczy ma byc walka na plazy na ktora beda doplywac nowe potwory. aaa.. i maja byc fruwajace cholerstwa. to tyle co pamietam.

jak gdzies znajde ten wywiad to napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiło się może komuś o uszy coś na ten temat :?: Od czasu kiedy skończyłem diablo 2 +lod nie grałem w lepsze rpg-żadna gra nie wciągła mnie na tyle godzin :!: Poprostu marzę o 3 części jednak, jak narazie nic na temat prac nad nią nie słyszałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie za na diablo 3 to jeszcze troche bedziemy museli poczekac:D

Blizzard z wydawaniem nowych gier sie nie spieszy ale jak juz wyjdzie jakas gra to bedzie grywalna przez pol wieku :)

Przyklad starcraft diablo diablo 2 warcraft :D

Pamietam jak gralem w diablo 1 i ile czekalo sie na druga czesc tej gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diablo 2 +lod nie grałem w lepsze rpg

Diablo to nie RPG. Przy okazji firma Blizzard troszkę się rozsypała. Bill Roper razem z kilkoma innymi osobami odszedł od Blizzarda i założył swoją firmę o nazwie Flagship Studios. A jak wiadomo to Bill Roper był główną osobą odpowiedzialną za Diablo. Z tego co wiem już pracują nad nową grą w której oczywiście będą panie w lateksowych wdziankach i gdzie pełno będzie demonicznych znaków itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...