Skocz do zawartości
fes

Jaka Plyte Glowna ?

Rekomendowane odpowiedzi

Bede kupowal AMD Athlon 64 3200+ OEM (S754) jaka plyte glowna byscie radzili mi kupic maks do 300 350zl ? I jeszcze mam pytanie co do chlodzenia jaki wentylator byscie radzili do 150 200zl ktory ma bys cichy bezpieczny i dobrze chlodzil... I jeszcze chcialem zapytac jak bede kupowal nowego kompa to czy lepiej kupic w zestawie jakies lepsze wiatraczki czy dopiero po kupnie wymienic na lepsze co wychodzi taniej ? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie pytania które zadałeś odpowiedz na forum padła juz z 1000 razy...

 

płyta:

DFI LanParty NF3 250 s.754 <-- do max kręcenia ok 400zł...

Asus K8N NForce3-250 S.754 <-- do mniejszego kręcenia ok 300zł

ASUS K8N4-E DELUXE NFORCE4-4x <-- do kręcenia z grafą na PCI-Express ok 380zł...

 

Chłodzenie to:

Wydajność/Cisza/Drogi = Thermaltake BIGTYPHOON ok 170zł

Wydajność/Cisza/Tani = ARCTIC COOLING FREEZER 64 ok 75zł

 

Wiatraczki dołączane do obudów sa w 90% przypadków głośne i często tylko z podłączeniem pod molexa...

Jeżeli chcesz mieć cicho to lepiej kup dobre wentyle... (jakie? np. akasa AMBER albo PAPST)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatraczki dołączane do obudów sa w 90% przypadków głośne i często tylko z podłączeniem pod molexa...

Jeżeli chcesz mieć cicho to lepiej kup dobre wentyle... (jakie? np. akasa AMBER albo PAPST)

1608780[/snapback]

true, true...

pare dni temu kupiłem obudowę i były dwie sztuki, głośne jak #### i jeszcze pod molexa, już na allegro je wystawiłem i zamówiłem nowe ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie żaden o ile te ustawienia będą akurat satysfakcjonujące...

aczkolwiek z drugiej strony jak ktoś jest za leniwy na poszukanie info na temat mobo etc na forum to myślisz że będzie mu się chciało szukać info i kombinować z wiatrakami ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...