Skocz do zawartości
Sabo^

Geforce 7800 Gt - Co O Niej Sądzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

karta przyszla, gf7800gt , chodzi bez artów na standardowym chlodzeniu na 470 i 1200. wiecej na pamieciach nie probowalem. rdzen na 475 juz po dłuzszym czasie arty zaczynaja sie pojawiac. z potokami sie nie bawilem ale puki co chyba nie da rady nic z tym zrobic. w 3dmarkach 2k3- blisko prawie 17000 a w 2k5 ponad 8100.

moze gdy system przeinstaluje od nowa , bo wczesniej x800 to wyniki beda ciut wyższe...chłodzonko nie za głosne ,ale do cichych napewno nie nalezy. ogólnie jestem zadoowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w innym temacie napisales ze w 2-3tygodnie jestes wstanie na takiego gf7800 zarobic a teraz piszesz o roku 

zgadza sie, ale przeczytales dokladnie jak zarabialem? musze czekac do kolejnych wakacji :lol:

 

Gratuluje zakupu, ziąą. Teraz ty rzadzisz.

 

Btw. jak demko F.E.A.R ? :wink:

Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, ale przeczytales dokladnie jak zarabialem? musze czekac do kolejnych wakacji :lol:

 

Gratuluje zakupu, ziąą. Teraz ty rzadzisz.

 

Btw. jak demko F.E.A.R ? :wink:

1628943[/snapback]

demko feara na 1280x1024 na maksa, ale zwalnia, w poniedzialek dokupuje do 2gb pamieci i wtedy dokładnie powiem czy to wina za słabej grafy czy po prostu przez ram to zwalnialo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa o maj gat, F.E.A.R na 1280/1024 :lol: myslalem ze na 1600/1200 bedzie na takim potworze smigac, ale dzis sie robi gry :lol: U mnie (chyba) w 640/480 Low by to demko chodziło ... Hahaha, lol dla twórców F.E.A.R- a. Normalnie ścięło mnie to z nóg.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostalem leadtek 7800GT ktorego .... nie odebralem. czekam na przesylke z innego sklepu (wlasnie tego z ktorego kupil blue). dziwie sie jednak ze ta karta przyszla, skoro napisalem do nich maila ze rezygnuje z zakupu jeszcze w ten sam dzien w ktorym zamowilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostalem leadtek 7800GT ktorego .... nie odebralem.

1631193[/snapback]

Witam.

Czemu zrezygnowałeś z tego Leadtek'a? Pytam, bo mam takiego i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobrze się podkręca, idzie na 490/1250, chodź do takich ustawień standardowe chłodzenie nie wystarcza, ale na ustawieniach 475/1200 spokojnie daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrezygnowalem dlatego ze uznalem ze to zla karta. oglnie zamowilem tego galaxy za 1550, a pozniej na leadteka w innym sklepie za 1650. okazalo sie ze galaxy bede mial jednak w miare szybko, wiec jeszcze w ten sam dzien co zamowilem, zrezygnowalem z leadteka (100zl w kieszeni zostaje). wyslalem do nich maila, ale widocznie nie przeczytali i karta przyszla.

 

ogolnie to co teraz jest, to bez roznicy czy leadtek, czy galaxy czy bfg czy cos innego. wszystko referencyjne i tak :).

 

pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis dostalem karty, proc jeszcze nie ten co trzeba...

 

opisze pierwsze wrazenia :}

 

bardzo cicha (mialem 6800GT wczesniej)

BARDZO WYDAJNA

i ogolnie calkiem pluszowa :D

 

moj model podkrecil sie bez zadnych artow do 485/1150.

 

zrobilem tylko test w doom3 i 3dmark 2003.

 

3dmark03 - 16700

doom3 1024/ultra high 115fps

doom3 1600x1200/high 80fps

 

ale dalej uzeram sie z kompem, te testy byly robione na

 

venice 2.52Ghz, pamieci 2x 512 @ 560Mhz 2.5-4-3-7-2T :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś stałem się posiadaczem nowego cacka nividi gf7800gt zamontowalem i zwaliło mnie z nóg TA KARTA WYMIATA już się nie boje że żadna gierka mi nie bedzie chodzis na fulla teraz to luzik zajefane uczucie;)

1635422[/snapback]

proponuję .Zapusc F.E.A.R w 1600x1200(wszycho na very high z softshadows) i opowiedz o wrazeniach.Celowo nie podałem anizox16 i AAx4 bo byś sie "popłakał"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję .Zapusc F.E.A.R w 1600x1200(wszycho na very high z softshadows) i opowiedz o wrazeniach.Celowo nie podałem anizox16 i AAx4 bo byś sie "popłakał"

1635777[/snapback]

Wrażenia :D :D luzzzzz wszystko na fullllaaaa aax4 anizo x16 i 40-44fps nieżle nie zdziwiłem się bardzo myślałem że będzie mniej przy tych ustawieniach z 35fps ale jednak :D grafa wymiata gra się przyjemnie nic jeszcze nie zarwało poprostu coś pięknego pykać sobie w porządną grę na fulla i z przyzwoitą płynnością to tżeba przeżyć :D trochę mnie ta karta kosztowała <_< rodzice wkużeni :-P dopiero co nowego kompa kupiłem i już zmieniłem grafe z 6600GT na tego 7800 ale warto było bo karta cudo :)

 

Aha kartę zamieżam poddać OC hehe 500/1150 wyciągne spokojnie chyba :D

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję .Zapusc F.E.A.R w 1600x1200(wszycho na very high z softshadows) i opowiedz o wrazeniach.Celowo nie podałem anizox16 i AAx4 bo byś sie "popłakał"

1635777[/snapback]

A to niby dla czego ?? Masz taką kartę i piszesz to z własnego doświadczenia ???Wczoraj zapuściłem to demko w/w ustawieniach z AAx4 i anizox16 i jest ok, żadnego cięcia i miałem zapytać blue czemu tak narzekał w 1280x1024. W tej grze nie jest ograniczeniem ta karta tylko pamięć operacyjna, 1GB to za mało potrzebne jest conajmniej 2GB i tyle.

 

Pozdro

HawkEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to niby dla czego ?? Masz taką kartę i piszesz to z własnego doświadczenia ???Wczoraj zapuściłem to demko w/w ustawieniach z AAx4 i anizox16 i jest ok, żadnego cięcia i miałem zapytać blue czemu tak narzekał w 1280x1024. W tej grze nie jest ograniczeniem ta karta tylko pamięć operacyjna, 1GB to za mało potrzebne jest conajmniej 2GB i tyle.

 

Pozdro

HawkEye

1635988[/snapback]

No ,nareszcie konkretna odpowiedż.

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to niby dla czego ?? Masz taką kartę i piszesz to z własnego doświadczenia ???Wczoraj zapuściłem to demko w/w ustawieniach z AAx4 i anizox16 i jest ok, żadnego cięcia i miałem zapytać blue czemu tak narzekał w 1280x1024. W tej grze nie jest ograniczeniem ta karta tylko pamięć operacyjna, 1GB to za mało potrzebne jest conajmniej 2GB i tyle.

 

Pozdro

HawkEye

1635988[/snapback]

Jak juz jestesmy przy 2 GB to moze pomozecie bo nikt nic chyba nie wie :(

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=149001&hl=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie czy nvidia wypusci ta karte na agp x8

1636181[/snapback]

Myśle że nie. Powoli ludzie odchodzą już od AGP. Pewnie seria 6xxx była ostatnią produkowana na te dwie magistrale. Teraz tylko pci-e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie. Powoli ludzie odchodzą już od AGP. Pewnie seria 6xxx była ostatnią produkowana na te dwie magistrale. Teraz tylko pci-e.

1637009[/snapback]

mysle, ze tu masz racje. juz 6xxx pojawily sie najpierw na PCI-E a pozniej na AGP

(na 6600GT dlugo przyszo nam czekac), jest tez problem z zasilaniem takich

mocnych kart na AGP. imho zdecydowanie tej karty na AGP nie bedzie (co nie oznacza,

ze nie jest mozliwe jej skonktruowanie - po prostu sie nie oplaci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy tylko jakie zamieszanie będzie jak wyjdzie R520, bo dalej nie mogę tego pojąć jak ATI z 16 potokami w FUDO chce konkurować z serią 7 nVidii, heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy tylko jakie zamieszanie będzie jak wyjdzie R520, bo dalej nie mogę tego pojąć jak ATI z 16 potokami w FUDO chce konkurować z serią 7 nVidii, heh...

1637423[/snapback]

a) wysokie taktowanie GPU. Wydajnosc teoretyczna to taktowanie ilosc potokow*MHz

b) nie ilosc potokow mowi ile karta potrafi, architektura jest rowniez bardzo wazna.

c) moze wprowadzic nowe technologie np. SM3.0+

 

Nie mozna kierowac sie tylko iloscia potokow patrzac na wydajnosc karty.

Edytowane przez sucker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa o maj gat, F.E.A.R na 1280/1024 :lol: myslalem ze na 1600/1200 bedzie na takim potworze smigac, ale dzis sie robi gry :lol: U mnie (chyba) w 640/480 Low by to demko chodziło ... Hahaha, lol dla twórców F.E.A.R- a. Normalnie ścięło mnie to z nóg.

1630860[/snapback]

Przesadzacie juz z tym fearem.Wylaczcie poprostu cienie i gra wymiata w ustawiniach danych przez kompuer i z reguly jest to 800x600 medium na sprzecie z dolnej polki (1.5 ghz,512 ram,gf 5600ultra/gf 5700/r 9600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie dorzucilem kolejne 1gb , wsumie 2gb juz zapuszczam feara:)

1638174[/snapback]

No to licz na ultra plynnosc w 1280x1024 aax4 anizox8 z SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Consensus86

Sprawdzał może ktoś z was czy GeForce 7800GT to G70 czy G71 gdyż w wielu miejscach, również na zagranicznych forach można znaleźć bardzo sprzeczne informacje. W jednym miejscu pisze, że 7800GT to G71 a w innym, że G71 dopiero wyjdzie, wcześniej przypuszczano, że będzie to 7800Ultra. G71 miał by niby być konkurentem R580. Tą informację zapewne można znaleźć na chipsecie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś stałem się posiadaczem nowego cacka nividi gf7800gt zamontowalem i zwaliło mnie z nóg TA KARTA WYMIATA już się nie boje że żadna gierka mi nie bedzie chodzis na fulla teraz to luzik zajefane uczucie;)

1635422[/snapback]

umnie na moim sprzecie FEAR chodzi 1280x1024 wszystko na maksa bez aa , af 16x i zwalnia przy bullet time do 15-20fps przy wiekszej sieczce.....tylko właczony AF ,sprawdze jeszcze jak bedzie bez AF....

Sterowniki 78.03....wiec nie mów ze nic nie szarpie , a napisales w temacie z fear ze grasz na 1280x1024 af i aa i chodzi super mega płynnie.... :?

 

7800gt==> g70

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...