Skocz do zawartości
BuBu

Wycena Sprzetu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam prośbę o wycenę - ile mogłbym dostac mneij więcej za taki sprzęt:

 

Abit NF7-S

-Barton 2500+ z odblokowanym mnożnikiem ( idzie 3200+ dalej nie sprawdzałem, nie bylo potrzby ale i tak caly czas chodzil na 1833Mhz )

-TwinMos 512 x1 kosci TwinMos stara seria - wytrzymują dużo ale i tak dzialaly na standardowych 333

-R9600 Pro pełny nie obcięty Saphire 400/300 idzie spokojnie 513/360 wyżej troche sypie +AC VGA Silencer

-80Gb 8Mb chache 7200rpm

-cd-rw Samsung

Modecom Prostation +350W Noise Killer - napięcia - miodzio

Komp cichy jak makiem zasial , na abicie zalman niebieski , Falcon Rock ze zmienionym wiaktrakatorem na AC Fan PRO TC z termisorem

 

Do tego Monitor NEC 1701 LCD 17" - swojego czasu jeden z lepszych monitorkow - zero smurzenia, obraz czysty , kąty b dobre , zero bad sub/pixeli

 

Ile mniej więcej mogłbym wziąć za niego ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał 1200 za to od ręki :)

 

 

 

Nie wiem, czy na tym forum warto pytać...

Pewnie się pojawią cwaniaczki z odpowiedziami typu:

"ja bym za to nic nie dał"

"20zł"

etc...

Ale poczekajmy.

1615933[/snapback]

Twoja wypowiedź nie wnosi nic do tematu, więc nie wiem kogo nazywasz tutaj cfaniakiem. Edytowane przez danrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wyceniacie na tylko 1200zł, facet pisze że w zestawie jest jeszcze 17'' LCD, więc moim zdaniem komplet jest warty więcej, myślę że ponad 1,5k spokojnie... Jakby nie patrzeć - sprzet jest nie rzadki w zasadzie, sam mam taki (jeszcze :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...