Skocz do zawartości
ppp19

Problem Z Wlaczaniem Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Gdy właczam kompa plyta glowna "pryka" mi jakbym przecholował z podkręcaniem. Robi to z 10 razy po czym komp włacza sie z ramem ustawaionym na 266... cholernie mnie to wnerwia. Dodam ze nie podkrecałem w ostatynim czasie (od pol roku na deflaut) i nie zmienialem nic z ustawieniami, sprzetem itp. POMOŻCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy to na pewno wina zasilki? komp coraz trudniej ma wstac i teraz czekam na uruchomienie okolo minuty. Po uruchomienu widnieje napis "Warning! some changes in chipset or clock setting caused boot failture. Deflauts for these settings have been loaded".

Chcialem jeszce dodać ze jak juz sie właczy to jest wszystko ok i moge sobie grać, przegladac stronki, sluchac muzy.

Powiedzcie czy na 100% musze zmieniac zasilkę bo jesli nie to nie tryzykuje kupna na darmo (chociaz wiem ze ten tracer to chala ale na codzienne uzywanie bez overclockingu moze strczy). Pozdro i prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień go szybko i nie włączaj juz kompa na tej "zasiłce"! Ona zaraz się może spalić!!

Kup jakiegoś chiefa 400W, lub 450...

Edytowane przez Grzybek92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modecom 350 w gore, chieftec 360

NIE KUPUJ NA ALLEGRO/W SKLEPIE zasilaczy 400W za 90zeta.

bo nie zmienisz sytuacji tylko stracisz napoczatku kase na nowy zasilacz a potem na nowe bebechy. polecam temat ....eee gdzie jest przylepiony o zasilaczach?? O_o dobra mam ten temat zajzyj, poszperaj i uwazaj... nie znasz dnia ani godziny :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ppp19 - wszystko co podałeś to shit ;) nie kupuj feel'ów sa prawie jak codegeny i inne wynalazki , q-teca tez nie bierz .

 

Jak masz mało kasy to kup : tego

Jak trochę więcej to 350W Modecom MC-350ATX (kosztuje około 100zł)

A jak massz około 150 zł to chiefteca 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychylę się do tego co serwal4 polecił...

 

A jak wyłączysz kompa to już go nie włączaj!

 

I broń Boże nie stresuj kompa, nie włączaj gier ani tym bardziej benchmarków itp...

Edytowane przez jediknight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka mi sie przygoda przytrafila... Kiedy zamówilem zasilkę tj. 30 sierpnia i napisaniu maila o numer konta do goscia poczulem dziwny smrodek. Mówie do siostry "wez zobaczy co tak smierdzi na dworze" ona mówi ze z dworu nic nie czuje. Ja przyblizam sie do kompa a tu smrod jakiego nie wąchał swiat i widze malutkie iskierki :) Wylaczyelm kompa przyciskiem i dzisiaj pelen obaw podlaczylem nowa zasilkę i jest wszystko OK. Nic sie nie zfajczylo. No to tyle tej opowiesci. Dzieki za rady. Uf... chyba mialem szczescie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...