Skocz do zawartości
Smook

Zbyt Niskie Wyniki(?) + Anomalia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pewien problem, otóż:

 

http://kts.no-ip.info/temp/screen.jpg - 3dMark 2001 SE (3.3.0)

 

Po pierwsze wydaje mi się, że powyższe wyniki są zbyt niskie jak na tego typu konfiguracje. Po drugie, niech ktoś mi wyjaśni, dlaczego po podkręceniu GeForce z GPU: 430, Pamięci: 1200 na odpowiednio 475 i 1320 a A64 3200+ na 2.2Ghz, wynik w drugiej próbie był mniejszy od poprzedniego? Być może w zły sposób podkręcam ten procesor (Memlock na DDR200 pamięci na 2-2-5-2, HT na 5x, FSB 220Mhz, napięcie procesora 1,5V)? - jestem kompletnie zielony w temacie podkręcania ;)

 

Zauważyłem również dosyć ciekawą rzecz w wynikach. W pewnych kategoriach mój system znacząco odstaje od drugiego bliźniaczego:

 

http://kts.no-ip.info/temp/score.jpg

 

O czym to może świadczyć?

 

 

Szczegółowa konfiguracja:

 

Asus A8N-SLI Deluxe nForce4 SLI

AMD Athlon 64 3200+ (Venice) + Thermaltake eXtreme Venus 12 K8

GeForce 7800 GTX (Leadtek)

GeIL Dual 2 x 512MB UltraX PC-400 (2-5-2-2)

WD Caviar SE-16 250 GB WD2500KS 16MB cache SATA-II

Topower TOP-526 P6 420W

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu testowac tej grafy w 3dmarku 2001SE . Widzisz nawet moj konfig (a jest sporo gorszy od twojego) robi lepszy wynik w 3dm2001 SE od twojego :lol:

 

3dmark 2001SE jest w bardzo duzej mierze uzalezniony od proca , ba nawet zmiana timingow pamieci na ostrzejsze powoduje dosc duzy przyrost pkt.

 

Tak wiec moja rada -> sciagnij sobie 03/05 i na tych benchmarkach przeprowadz testy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...