Skocz do zawartości
agata11

Manadaryna..

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe powiem wam że mam gościa na gg z którym rozmawiam i on obsługuje koncerty rozstawia sprzęt itd i o tym romzawialiśmy nagraniu i wiekszość artystów jak skaczą, cos sie śmieją do siebie to jest playback i tak śpiewają na koncertach :) a oni czasem bez wiedzy nagrywaja i puszczają to w net :) spytam czy ma może on coś podobnego to zapodam jak by mi coś dał.

Edytowane przez Soften

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Hehe powiem wam że mam gościa na gg z którym rozmawiam i on obsługuje koncerty rozstawia sprzęt itd i o tym romzawialiśmy nagraniu i wiekszość artystów jak skaczą, cos sie śmieją do siebie to jest playback i tak śpiewają na koncertach :) a oni czasem bez wiedzy nagrywaja i puszczają to w net :) spytam czy ma może on coś podobnego to zapodam jak by mi coś dał.

1622897[/snapback]

No to czekamy... bardzo chętnię posłucham taki "artystów" ;)

 

Co do Mandaryny. Może i ma fajne body, ale to że ona nie umie spiewać wiedziałem już od dawna. Przecież to jasne że ją mąż wypromował <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dzisiaj lecial koncert danzela, gluhcy by sie kapnal ze z plejbeku jedzie... czasem bylo tak, ze bylo slychac jego glos z kasety i on spiewal tez (tak co 10 sel wtracal "pump it up ;b"). Tragedia, ludzie placa za bilet, aby posluchac mzyki z magnetofonu or smth.

 

 

btw: ten avatar kucyka... widzialem te kaczek na screenie od nowego Hitmana ;p

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lecial koncert danzela, gluhcy by sie kapnal ze z plejbeku jedzie... czasem bylo tak, ze bylo slychac jego glos z kasety i on spiewal tez (tak co 10 sel wtracal "pump it up ;b"). Tragedia, ludzie placa za bilet, aby posluchac mzyki z magnetofonu or smth.

btw: ten avatar kucyka... widzialem te kaczek na screenie od nowego Hitmana ;p

1622948[/snapback]

Ludzie przychodza, aby zobaczyc artyste, od dawna wiadomo, ze skakac i spiewac sie nie da.

 

ps. masz dobry refleks (z ta kaczka), grasz moze w szachy ? :lol:

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie gram w szachy ;p tak tylko powiedzialem sobie :( Tej, zobaczyc artyste to moge sobie w tv. Poza tym, w "pump it up" danzel ma taki... mechaniczny? glos. A na zywo to wyje jak s[ciach!]ys*n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie ile potrzeba pracy procesorów DSP żeby manda śpiewała jak w playbacku.

 

Muszą je podkręcać żeby wyrobiły :lol:

1623965[/snapback]

 

no najwieksze brawa naleza sie dla inzynierow dzwieku ktorzy siedzieli dniem i noca nad tym zeby ona miala na plycie taki glos:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja już nie moge we wszystkich radiach non stop ta pseudo gwiazda leci...  moze to nagranie powinni odegrać przed M jak milosc - to by 1/4 polaków wreszcie usłyszała prawdziwą mandaryne :P

1624245[/snapback]

jak to przed? Zamienic utwor ktory leci w czasie czlowki na mandaryne i jej podobne:) Tak samo zrobic z klanem, na wspolnej itd.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie, ładnie śpiewa na tym nagraniu...  :D  :lol:

1624287[/snapback]

masz racje!!! a my poprostu jestesmy zazdrosni!! Zazdroscimy jej talentu, a sami nie ruszymy tylkow i nie zaczniemy tak ciezko pracowac aby osiagnac taki sukces wokalny, taka barwe glosu!! Powinnismy sie wstydzic! Zlapmy sie za rece i powiedzmy "przepraszam":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh poprostu bieda przeciez ona tak falszuje ma tak okropny glos ze to az uszy bola chyba zaden artysta nei wbudza we mnei takeij slosci jak ona omg !!! nie dosc ze wiekszosc piosenek to przerobki starych hitow to jej glos jest OOOOKKKROOOOOOOPNNNNNYYY (tak tak powtazam sie ;p)

Przeciez jest to oczywiste ze jakby miala inne nazwisko niz Wisniewsa to wysmialiby ja w kazdej wytworni....

BTW no ale dla super elo blondynek i elo disco chlopcow tez musi byc jakas muzyka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...